Інвертор купить по хорошей цене с доставкой и установкой.
Якщо у вас вже є досить хороше уявлення про доступні методи перетворення потужності змінного струму на потужність постійного струму, інвертор охоплює інший напрямок: перетворення постійного струму на змінний. Зазвичай, коли ми говоримо про інвертор, ми маємо на увазі пристрій, який виробляє потужність мережної частоти джерела постійного струму для живлення звичайних навантажень змінного струму, таких як персональний комп'ютер або промислові засоби управління та контрольно-вимірювальні прилади. ДБЖ об'єднує інвертор та зарядний пристрій у єдину систему, забезпечуючи резервне живлення змінного струму для критичних навантажень. Багато сучасних ДБЖ також включають елементи управління батареєю і зарядкою в корпусі.
Інвертор відрізняється від генератора змінного струму або генератора змінного струму тим, що він статичний (без частин, що рухаються) і повністю заснований на напівпровідниковій схемі. У традиційному інверторі схема транзистора (або SCR) перемикає струм (від джерела постійного струму) первинної обмотці лінійного трансформатора для створення змінної напруги у вторинній обмотці. Трансформатор призначений для забезпечення необхідної змінної напруги; він також забезпечує необхідну безпечну ізоляцію від батареї чи іншого джерела постійного струму. За такого методу трансформатор працює на частоті мережі, а значить, він великий і важкий, хоч і надійний.
Інвертори, що використовують трансформатори частоти мережі, можуть мати прямокутні або синусоїдальні вихідні сигнали. Інвертори прямокутної форми дешевші, але підходять тільки для простих лінійних навантажень, таких як лампи розжарювання. Прямокутна форма сигналу має високі гармонічні спотворення і може спричинити неприйнятне підвищення температури в устаткуванні з трансформаторним живленням, таке як інше джерело живлення або флуоресцентне освітлення. Вони також не дуже добре справляються із навантаженнями з низьким коефіцієнтом потужності.
Інвертори лінійної частоти із синусоїдальними виходами зазвичай використовують ферорезонансні трансформатори або фільтр грубої сили і, як правило, дорожче, ніж інвертори прямокутної форми. Інвертор, що описується як «квазісинусоїда» (або аналогічне ласкаве формулювання), є інвертором прямокутної форми з обмеженою шириною імпульсу, зазвичай від 120 до 126 градусів. Цей вихід трохи легше фільтрувати, але трохи важче на транзисторах інвертора.
Широтно-імпульсна модуляція (ШІМ) — це метод, який можна використовувати для управління первинною обмоткою стандартного трансформатора з прямокутним «обрізаним» сигналом, який дає досить хорошу синтезовану синусоїду. Це краща технологія для більшості потужних інверторів та ДБЖ. Перевага полягає в тому, що вихідний сигнал можна легко відфільтрувати для отримання хорошої синусоїди з низьким рівнем спотворень. Недоліком є вища складність схеми інвертора. Незважаючи на складність, вартість трохи нижча за фероінвертор. Інвертори PWM використовувалися в економічних лінійно-інтерактивних ДБЖ, а також в ДБЖ он-лайн або ДБЖ з подвійним перетворенням. Сучасні інверторні схеми можуть використовувати декілька каскадів перетворення потужності, аналогічних за принципом дії імпульсним джерелам живлення, для створення вихідного змінного струму з низькими спотвореннями.