Софт

Код: DMSS
В наявності
    DMSS: Домашня безпека змінилася за ці роки від простих замків та засувів до ..
0грн.

Софт

Програмне забезпечення CTV - перш за все платформи відеоаналітики - потрібно для використання функціональності, пропонованої системами CCTV на базі IP, у міру переходу від аналогового до цифрового.

Перехід від традиційних аналогових технологій відеоспостереження до рішень IP (цифрового) відеоспостереження надав фахівцям з безпеки доступ до набагато ширшої функціональності. IP-камери можуть створювати оцифровані потоки відеоданих, які можуть передаватися через мережеві кабелі або через Wi-Fi.

В останні роки програмне забезпечення CCTV стало засобом відеоаналітики: отримання візуальних даних, переданих мережевими камерами, і виявлення подій в реальному часі і аналіз подій після подій. Використовуючи величезні обчислювальні потужності сучасних комп'ютерів, сучасні аналітичні платформи можуть тепер запропонувати підрахунок людей, теплову картографію, розпізнавання осіб і безліч інших функцій, що дозволяють операторам відстежувати підозрілі і помітні шаблони серед шуму - і без постійного спостереження з боку людини.

Програмне забезпечення CCTV також може обслуговувати певні ніші, такі як моніторинг трафіку, який часто поєднується з ANPR (автоматичне розпізнавання номерних знаків).

Багато організацій починають з безкоштовного програмного забезпечення для запису відеоспостереження, що надається такими виробниками, як Milestone, ACTi або Vivotek, а потім вирішують додати інші програми від різних постачальників відповідно до їх потреб у міру їх зміни.

Від моніторингу декількох каналів до віддаленого моніторингу через смартфон, програмне забезпечення CCTV - існує незліченна безліч функцій, і обов'язкова функція однієї людини може навіть не з'явитися в списку покупок іншого. У нашому недавньому (2016 г.) офіційному документі про ринок систем відеоспостереження сотні керівників служб безпеки і операторів відеоспостереження опитали їх переважну функціональність, і віддалений доступ виявився найпопулярнішим.

Що програмне забезпечення CCTV може зробити для вашого бізнесу

Система відеоспостереження повинна бути частиною комплексу рішень безпеки, які є у вашій організації. Ви повинні враховувати всі фактори, щоб бути впевненим, що ви можете отримати бажаний результат без розчарування в зв'язку з дуже дорогої, але неефективною системою відеоспостереження.

Програмне забезпечення CCTV може мати ряд функцій, потрібних для будь-якої організації. Важливо, щоб ви знали, що ви хочете, щоб вибрати рішення, яке підходить саме вам.

Оскільки організації прагнуть змішувати і підбирати камери безпеки, програмна система відеоспостереження повинна бути сумісна з будь-якими веб-камерами, аналоговими камерами, включаючи бездротові камери відеоспостереження Wi-Fi. Вони також повинні вміти працювати з IP-камерами (включаючи H.264, H.265, JPEG / MJPEG, MPEG-4, Fisheye, PTZ і ONVIF).

Програмне забезпечення може бути ефективним при пошуку сліпих зон, оскільки ви можете швидко з'ясувати, переглядаючи ряд зображень, де можуть бути такі плями.

Програмне забезпечення також має мати можливість записувати високоякісне зображення і виконувати його резервне копіювання або в локальне сховище, або, все частіше, в хмару. Відеозапис також повинна бути швидко і легко переглянута пізніше, якщо це необхідно.

Більш складні системи мають додаткові функціональні можливості для зв'язку і суспільного мовлення, а також для систем дистанційного керування освітленням і проактивних систем оповіщення.

Де розгорнуто програмне забезпечення CCTV

Програмне забезпечення CCTV може бути розгорнуто в диспетчерській, де воно може використовуватися для моніторингу бізнесу. Хмара все частіше використовується для об'єднання всіх відеопотоків, які можуть бути передані через Інтернет на будь-який настільний комп'ютер або ноутбук. Деяке програмне забезпечення дозволяє навіть контролювати канали через додаток на планшеті або смартфоні.

Одна з переваг хмари полягає в тому, що не тільки моніторинг каналів можна здійснювати з будь-якого місця, але і хмара може також запропонувати величезні обсяги зберігання, тому організації не потрібно вкладати кошти в дорогі локальні системи зберігання.

Як ви встановлюєте і інтегруєте програмне забезпечення CCTV?

Кожен пакет програмного забезпечення CCTV відрізняється. Те, як ви його встановлюєте, залежить від конкретного виробника. Взагалі кажучи, програмне забезпечення повинно бути встановлено на комп'ютері за допомогою мережі. Він також повинен мати підключення до Інтернету, якщо рішення, яке ви вибрали для реалізації, є хмарним.

Якщо ви використовуєте такі функції, як зв'язок і суспільне мовлення, в системі, в якій ви встановлюєте програмне забезпечення, повинні бути також підключені динаміки і мікрофон (це може бути вбудований або зовнішній, який можна підключити до порту мікрофона комп'ютер).

Потім вам необхідно підключити всі камери, які ви хочете контролювати, до програмного забезпечення для моніторингу. IP-камери повинні легко виявлятися в мережі. Якщо у вас є які-небудь аналогові камери з попередніх систем відеоспостереження, які ви хочете інтегрувати з новою системою, вам необхідно встановити на пристрій IP-кодировщик, щоб воно могло передавати відео з камери в систему моніторингу програмного забезпечення CCTV.

Якщо ви хочете мати можливість віддаленого моніторингу камер відеоспостереження, програмне забезпечення повинно мати можливість підключатися до Інтернету, щоб віддалені системи моніторингу також могли безпечно отримувати доступ до цих каналів. Після успішного підключення до Інтернету ви можете розгорнути програмне забезпечення CCTV на віддалених станціях моніторингу, таких як ПК або все більш інтелектуальні смарфони або планшети.

Важливо знати, що канали CCTV підпадають під дію Закону про захист даних, і тому будь-які встановлені системи повинні відповідати правилам, що стосуються конфіденційності даних. Це стає все більш важливим, оскільки системи відеоспостереження перетворилися з просто камери на жердині в набагато більш інтелектуальні системи, які можна використовувати для ідентифікації людей, що представляють інтерес, і записи дій людей.

Популярне програмне забезпечення CCTV

При розгляді програмного забезпечення CCTV важливо зрозуміти, хто є основними гравцями в цьому секторі. Для багатьох організацій вони просто будуть використовувати будь-яке програмне забезпечення, що постачається з новими камерами з IP-підтримкою.

Камери відеоспостереження від D-Link, Belkin або TrendNet входять в комплект ПО для відеоспостереження зі своїми камерами. Але не може бути кращим рішенням при будь-яких обставинах.

Існує ряд сторонніх програмних рішень, які працюють з різними апаратними засобами.

У комплекті з IP-камерами стандартне програмне забезпечення для управління відео (VMS) забезпечує запис відео, перегляд в реальному часі і управління відтворенням для IP-камер і відеосерверів. Програмне забезпечення пропонує управління до 32 мережевими камерами і до 64 користувачів для домашніх, невеликих офісів і підприємств малого і середнього бізнесу. Особливості включають в себе заплановані, руху і варіанти ручної записи для індивідуальних потреб. ONVIF-сумісний і спочатку підтримується основними платформами VMS / NVR.

Alnet Net Station позиціонує себе як програмне забезпечення з відкритою платформою, розроблене для установки на установках, що складаються з чотирьох або сотень IP-камер. Користувачі можуть вибирати з майже 1000 вбудованих IP-камер всіх основних виробників.

Luxriot - це система управління відео з відкритою архітектурою (VMS). Він приймає MJPEG, MPEG4 і H.264, а також HD і мегапіксельні відеопотоки з мережевих (IP) камер, кодерів і плат відеозахоплення. Він також надає інтелектуальний аналіз даних за допомогою інтелектуальних пошукових фільтрів для всієї аналітики. Він також має в якості додатків розпізнавання номерних знаків і відео аналітики.

Netcam Watcher Professional пропонує такі функції, як виявлення руху, тривоги, планування, управління дисковим простором, патрулювання, віддалений доступ, підтримка декількох моніторів, поліпшення зображення і багато іншого.

висновок

Програмне забезпечення CCTV надає більше, ніж просто засіб для запису і перегляду відео; він також забезпечує управління користувачами, управління камерою, відображення в реальному часі, підтримку звуку та оповіщення про сигнали тривоги і багато іншого. Ваша система камер спостереження не обходиться без програмного забезпечення для її запуску. Правильна система для вас заснована на ваших цілях безпеки.

Dahua

Клієнтське ПЗ для Windows Dahua Smart_PSS_International_V1.13.1
Клієнтське ПЗ для Windows Dahua Smart_SmartPSS_En_IS_V2.00.0

Хмарний сервіс для Easy4ip

Клієнтське ПЗ для MacOS SmartPss_Eng_Mac_IS_V2.00.0
Мобільний клієнтське ПЗ Dahua gDMSS Lite (android)
Мобільний клієнтське ПЗ Dahua iDMSS Lite (iOS)
Disk Calculator_Eng_V3

Hikvision

iVMS-4200 є функціональним програмним забезпеченням

ATIS

ПО ATIS VMS для Windows OS
ПО ATIS VMS для Mac OS
Додаток для ATIS Android
Додаток дляATIS iOS

Bas-IP

Додаток BAS-IP для Android
Додаток BAS-IP для iOS
Management Software v3.0

Придбати Софт в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

Часті питання про категорію Софт