Інтерактивна панель (дисплей)

Код: 9122
5 1
Інтерактивна панель 55" PMB728L555
Передзамовлення
Prestigio MultiBoard (мультиборд) PMB728L555 | 55" PREMIUM LINE (UHD) – інтерактивна панель з екрано..
282 480грн.
Код: 8621
Передзамовлення
Мобільна стійка PMBST01 для інтерактивних панелей Prestigio MultiBoard діагоналлю від 55" до 98".Обл..
19 140грн.
Код: 7761
Передзамовлення
Настінний кронштейн PMBWMK для інтерактивних панелей Prestigio MultiBoard діагоналлю від 55" до 98"...
5 720грн.
Код: 8984
Передзамовлення
Prestigio MultiBoard (мультиборд) PMB751G983 | 98" G-SERIES (UHD) – інтерактивна панель з екраном 98..
1 210 000грн.
Код: 8136
Передзамовлення
Prestigio MultiBoard (мультиборд) 86" PMB728L862 – інтерактивна панель з екраном 86 дюймів (3840x21..
327 668грн.
Код: 7272
Передзамовлення
Prestigio MultiBoard (мультиборд) 75" PMB728L752 – інтерактивна панель з екраном 55 дюймів (3840x21..
276 848грн.
Код: 8431
Передзамовлення
Prestigio MultiBoard (мультиборд) 70" PMB528L701 – інтерактивна панель з екраном 70 дюймів (3840x21..
254 232грн.
Код: 8687
Передзамовлення
Prestigio MultiBoard (мультиборд) 55" PMB528L652 – інтерактивна панель з екраном 65 дюймів (3840x21..
189 200грн.
Код: 7565
Передзамовлення
Prestigio MultiBoard (мультиборд) PMB728L655 | 65" PREMIUM LINE (UHD) – інтерактивна панель з екрано..
338 976грн.
Код: 8052
Передзамовлення
Prestigio MultiBoard (мультиборд) 55" PMB528L552 – інтерактивна панель з екраном 55 дюймів (3840x21..
158 180грн.
Код: 9415
Передзамовлення
Prestigio MultiBoard (мультиборд) PMB432D435 | 43" D-SERIES (UHD) – інтерактивна панель з екраном 43..
132 000грн.

Інтерактивна панель (дисплей)

Інтерактивна панель (дисплей) (IFPD) - це широкоформатний сенсорний дисплей, що ідеально підходить для конференц-залів і місць для спільної роботи. Це заміна незграбною або застарілої технології проекторів з більш якісним дисплеєм, поліпшеними можливостями підключення і вбудованими програмними рішеннями.

Ці рішення ідеально підходять для бізнесу, навчання і навіть для домашнього відпочинку. З інтерактивним плоским екраном ви отримаєте відмінне дозвіл екрана, вбудоване програмне забезпечення та багато іншого.

Це рішення для офісного дисплея, яке знову змусить всіх полюбити зустрічі.

Якщо коротко, IFPD - скорочення від Interactive Flat Panel Display - це тип інтерактивної дошки (IWB). Інтерактивна дошка оголошень - це великий електронний дисплей з сенсорним екраном, який дозволяє отримувати доступ, управляти електронними файлами і взаємодіяти з ними. По суті, це гігантський планшетний комп'ютер, який можна використовувати для презентацій або спільної роботи.

Рішення для офісних дисплеїв нового покоління
Наступне покоління цифрових технологій змінює спосіб спільної роботи людей. Після майже півстоліття стрімкої оцифровки керівники тепер звертають увагу на переговорні кімнати. В результаті спосіб проведення зборів зазнає хвилюючі зміни.

Цифрова шкільна дошка на базі інтерактивного плоскопанельного дисплея Prestigio MultiBoard з ПК

Освітнє рішення Prestigio: цифрова шкільна дошка

MultiBoard - це інструмент для ефективного пояснення і спільної роботи

Інтерактивна дошка (дисплей) Prestigio Multiboard - це ключовий інструмент, який покращує презентації вчителів, легко демонструє і пояснює абстрактні концепції і підвищує контроль учнів.

Один пристрій поєднує функції мультимедійного проектора з білою дошкою, традиційної класною дошкою, фліп-чартом і монітором.

Більш того, яскравий екран відображає чітке зображення незалежно від умов освітлення, що дозволяє заощадити на додаткових затінення в разі використання проектора.

Інтерактивні елементи додатки покращують навички учнів, спрощують експерименти над проектом і пробуджують інтерес до отримання нових знань!


Забудьте про крейда і фломастери!

Безкоштовні налаштування. Додаток EasiNote для Multiboard надає інструменти для письма та малювання. Він розпізнає перо і пальці до 5 осіб для одночасного листи на екрані.

Всі додатки для заміток підтримують різні формати файлів, включаючи збереження в JPG, PDF або MS WORD.

Додатково є встановлений таймер використання, інструменти запису екрану і багато інших опцій.

 

Спеціальне освітнє програмне забезпечення

Малюй і пиши прямо на дошці!

Створюйте і досліджуйте деталі будь-яких 3D-моделей, від жаби до ракети.

З екраном можуть одночасно працювати до 4 осіб

Ключова особливість:

Один пристрій для подання будь-якої інформації, підтримує як звичайне відтворення або демонстрацію, так і інтерактивне зміна інформації

Новітні технології, програми та інструменти для пояснення предметів і управління процесом уроку: відео, 3D-моделі, анімація.

Дошка ніколи не закінчується - просто додайте нову сторінку. Збережіть всі свої замітки - ніщо ніколи не зникне

Інтерактивний клас Prestigio

Залучіть в процес кожну групу учнів, додавши до уроку планшети!

MultiBoard і до 50 планшетів Visconte підключаються в одному інтерактивному класі до однієї мережі Wi-Fi і через програмне забезпечення mClass. Це унікальна і повністю настроюється освітнє середовище. Учитель показує нові концепції на великому екрані MultiBoard. У той же час картинка транслюється на екрани студентських планшетів. Учитель відправляє завдання учням індивідуально або в групах, встановлює час для виконання і приймає завдання. Цей і багато інших простих освітні сценарії створюють екологічно чисту безпаперову середу. Учитель повністю контролює процес роботи з планшетом, що призводить до більшої концентрації і мінімуму відволікаючих чинників.

ключова особливість

Просте використання інтерактивних технологій (відео, замітки, 3D моделі) для пояснення

Цифрове освіту (уроки і домашні завдання, контроль знань)

безпаперового середовища

Повний контроль над навчальним процесом

 

Освітнє рішення Prestigio забезпечує інтерактивну середу навчання, засновану на сучасних технологіях.

У світлі зростаючого впливу інформаційних технологій на сучасні методи навчання освітній рішення Prestigio може стати цінним рішенням як для розвитку бізнесу, так і для освітнього процесу.

І, як і будь-який інший великий стрибок вперед, це перетворення залежить від наявності правильної технології. У цій технологічної еволюції з'являється IFPD.

Що таке IFPD?
Інтерактивні плоскопанельні дисплеї дозволяють проводити збори і презентації зі свободою і зручністю, які необхідні вашій команді для виконання своєї роботи найкращим чином.

Чим це краще, ніж дошка з проектором?
По-перше, з високопродуктивними IFPD екран набагато більш високої якості (наприклад, 4K). Крім того, багато IFPD можуть обробляти інтерактивність від декількох користувачів. Як правило, він сумісний з більш широким спектром додатків і програмного забезпечення для підключення, багато з яких вже вбудовані. Крім того, ці високотехнологічні дисплеї зазвичай пов'язані з хмарної платформою, яка дозволяє входити в систему з будь-якого місця для доступу до файлів і обміну ними.

якість екрану
Інтерактивний плоскоекранних дисплей має набагато кращу якість екрану, ніж більшість проекторів. Багато моделей мають дозвіл 4K і чітке зображення незалежно від освітлення, що робить його більш універсальним, ніж середній проектор. Точно так же широкі кути огляду дозволяють більшій кількості учасників бачити екран.

А покращена якість зображення означає, що навіть якщо інтерактивний плоский екран менше максимального розміру екрану проектора, вміст на екрані все одно буде легше побачити. А як фіксований екран, усуває необхідність в налаштуванні і калібрування, навіть якщо ви переміщаєте IFPD в інше місце.

вбудоване ПО
Проектори зазвичай представляють собою апаратне рішення, яке підключається безпосередньо до комп'ютера або пристрою. Будь-яке програмне забезпечення, яке у них може бути, в кращому випадку є рудиментарним і звичайно являє собою трохи більше, ніж меню навігації, яке є на більшості телевізорів. Звичайно, інтелектуальні проектори є винятком, але навіть найрозумніший проектор більш обмежений, ніж найпростіший IFPD.

зв'язок
Більшість проекторів також мають обмежені можливості підключення. Більш свіжі моделі можуть мати бездротове з'єднання, таке як Wi-Fi або Bluetooth. Але більш імовірно, що проектор необхідно інтегрувати з зовнішніми пристроями по кабелю - або з зовнішньої бездротової презентаційної системою, або безпосередньо з самим пристроєм.

Це контрастує з простотою підключення IFPD, які не тільки підключаються по бездротовій мережі, але і легко інтегруються з бездротовими мережами для безпечного внутрішнього обміну. А з вбудованими додатками обов'язково буде кілька способів поділитися своїм екраном або цифровий дошкою.

Інтерактивність сенсорного екрану
По крайней мере, це привід придбати інтерактивний плоскоекранних дисплей. Фактично, це прямо в назві: IFPD інтерактивний.

Як інтерактивні дисплеї можуть поліпшити ділові зустрічі?
Швидко мінливі робочі процеси в офісі роблять ставку на технології, які можуть йти в ногу з часом. Команди потребують ресурсів, які допоможуть їм співпрацювати, бути продуктивними і стати ще більш ефективними. Ось способи, якими IFPD можуть допомогти:

1. Більш швидкий час налаштування
Ні проводів проектора для підключення
Більше портів на пристрої IFPD (включаючи USB)
Додаткові можливості підключення для користувачів
2. Ця технологія прекрасно поєднується з модульним дизайном офісу.
Новий спосіб роботи і нові пріоритети офісного дизайну часто вимагають динамічного офісного простору. Макети офісів, які є «рухомими» і можуть трансформуватися відповідно до потреб груп, наприклад, у великих конференц-залах і невеликих кімнатах для нарад.

IFPD можуть переміщатися куди завгодно в міру того, як ваше простір розвивається, масштабується або стискається. З додатковою візком-візком вони можуть навіть переміщатися, тому вони готові до роботи в будь-якому місці в будинку.

3. Це технології, готові до переговорів
Старі проектори було складно використовувати в маленьких кімнатах. Хороша командна робота вимагає правильної середовища. Іноді це місце для нарад, де колеги можуть провести мозковий штурм в більш невимушеній обстановці.

IFPD забезпечують ефективну спільну роботу в просторі будь-якого розміру. Учасники легко взаємодіють один з одним, а також з контентом з кімнати для нарад або з будь-якого іншого місця.

4. Все в кімнаті можуть бачити екран
Навіть у найменшому конференц-залі ні у кого не буде поганого сидіння з перекрученими кутами огляду через дуже близьке розташування до екрану. Оптимізовано не тільки кути огляду, але і пікселі, і яскравість, тому кожен може бачити чітке зображення навіть в скупченні.


5. Все більш зосереджені
Учасникам зустрічі не доведеться турбуватися про те, щоб робити нотатки. Вони можуть зосередитися на презентації або контенті в режимі реального часу, тому що все автоматично зберігається для подальшого доступу.
Менше відволікаючих чинників. Коли все знають, що зустріч записується для подальшого перегляду, немає необхідності робити знімки екрану за допомогою мобільних телефонів. Насолоджуйтесь всієї сесією пізніше, з високоякісним аудіо та відео, а також з програмованими ефектами.
Інструменти анотації спрощують анотацію контенту, що означає більш високий рівень взаємодії під час зустрічей.
Проста потокова передача і спільне використання контенту означає кращу і більш динамічне середовище зустрічей, яка привертає учасників і дозволяє їм зосередитися.
Практично немає буферизації або затримки, які можуть відволікати.

6. Легше уявити і поділитися
IFPD дозволяють проводити зустрічі та презентації з неймовірною свободою і зручністю. Обмін контентом простий і інтуїтивно зрозумілий, він усуває багато загальні перешкоди на шляху до доброї спільної роботи.

Основний динамік не підключений до стаціонарного ноутбука.
Учасники можуть легко ділитися контентом.
Контент можна анотувати швидко і легко.
Безпровідний зв'язок
можливість перетягування
Потужна технологія Intel® дозволяє зустрічатися з лідерами, щоб робити більше з їх контентом в режимі реального часу, прямо під час обговорення.
Одночасно запускайте кілька різних програмних додатків.
Чому ІТ-відділам подобаються IFPD
Легко побачити, як IFPD роблять зборів краще, але багато що відбувається за лаштунками будь-якого віддаленого зборів з технологією. Ваш ІТ-відділ також отримає широкий спектр переваг. Потужні процесори Intel® Core ™ забезпечують неймовірну продуктивність і надійність, забезпечуючи додаткові переваги для ваших ІТ-фахівців, в тому числі такі:

1. Їх час вивільнено для кращого
Лампи служать довше, тому час, який раніше витрачався на заміну ламп, тепер вивільняється.
Простий і елегантний дизайн означає меншу кількість деталей, які потрібно чистити і обслуговувати. Час, раніше витрачається на очищення і технічне обслуговування, тепер вивільнено
IFPD Час, раніше витрачається на повторне калібрування дощок, тепер вивільнено.
2. В їх розпорядку дня менше клопоту
Ніяких екстрених викликів, щоб поспішати і усувати неполадки на зустрічі, яка ось-ось почнеться
Їх напружені будні спрощені, оскільки вони можуть централізовано розгортати, налаштовувати і управляти середовищем IFPD.
Дізнайтеся, чому шкільні ІТ-менеджери особливо люблять плоскі дисплеї: 10 причин, за якими ІТ-адміністратори в сфері освіти люблять інтерактивні сенсорні дисплеї


Чому лідерам подобаються IFPD
Керівники оцінять всі переваги, якими користуються їх співробітники, клієнти і постачальники, коли справа стосується розширеного співробітництва і спілкування. Але крім цього, вони бачать загальну картину і оцінять величезні переваги впровадження IFPD в робоче середовище. Це включає:

1. Економія витрат
Є багато способів, якими IFPD сприяють економії коштів. Наприклад, вони менш агресивні в інфраструктурі. Це універсальний дизайн, тому, на відміну від старих технологій, вони не вимагають стельового кріплення. Це означає, що вам не потрібно турбуватися про перетяжки стелі або зломі стін.

IFPD просто підключаються до розетки, як телевізор або монітор.

Крім того, це рішення для офісних дисплеїв, яке працює з широким спектром програмного забезпечення, включаючи програмне забезпечення, яким вже володіє більшість підприємств. Купуючи менше нових ліцензій, це хороша новина для чистого прибутку.

2. Висока безпека
IFPD побудовані на захищених платформах, які вирішують нагальні проблеми безпеки. Функції безпеки корпоративного рівня ViewSonic ®:

біометрична аутентифікація
багатофакторна аутентифікація
Єдина точка входу
3. Підвищена конфіденційність
IFPD надають широкий спектр функцій безпеки, в тому числі ті, які захищають бізнес-активи, а також конфіденційність відвідувачів.

4. Інновації 21 століття
IFPD створюють корпоративну культуру, засновану на інноваціях та співробітництво, а це те, що необхідно бізнесу для виживання в 21 столітті.

5. Рентабельність інвестицій
IFPD, дозволяють легко масштабувати рішення, яке може з часом знизити витрати для зростаючих підприємств. Крім того, в цьому рішенні IFPD наступного покоління були зняті багато обмежень уніфікованих комунікацій, які були присутні в старіших технологіях. Це означає, що керівники можуть розраховувати на довгострокове використання і захист своїх інвестицій.

Передові технології для організації сьогоднішніх зустрічей
s знаходяться в авангарді розвиваються тенденцій в області конференц-залів і очолюють рух в області офісних дисплеїв нового покоління. Лідери, які бачать майбутнє, в якому інновації та співробітництво понад усе, люблять IFPD за все, що вони дозволяють зробити культуру компанії найкращою.


У чому різниця між інтерактивним проектором і інтерактивним дисплеєм?
Інтерактивний дисплей не вимагає проектора і тому більш зручний.

Інтерактивний плоский екран проти проектора та інтерактивної дошки
Для інтерактивної плоскої панелі не потрібно проектор, тому що все обладнання міститься в плоскому екрані.

Технологія конференц-залів; Словник термінів
Інтерактивні дошки
Дошки, які дозволяють різну ступінь співробітництва. IFPD, такі як IFP60, також можуть підтримувати відеоконференцзв'язок, підвищувати рівень безпеки і навіть розширювати можливості рішень і програмного забезпечення для спільної роботи.

Базові моделі - відмінне рішення для презентацій на зустрічах. Але доступні сьогодні моделі наступного покоління додають хмарну переносимість та безпеку корпоративного рівня. Ці нові моделі стають ще більш важливими для конференц-залу просто тому, що вони забезпечують ще більш ефективну співпрацю.

Це також дошка, яка дозволяє користувачеві проводити презентації за допомогою програмного забезпечення, встановленого на їх ноутбуці. Організації, які купують поновлення або нові системи, мають перевагу вибору кращих, більш інтерактивних моделей, побудованих для забезпечення безпеки, переносимості та сумісності на рівні 21-го століття.

Вони створені для полегшення взаємодії, дозволяючи взаємодіяти з користувачем.

Інші терміни, які можуть означати те ж саме:

Цифрові дошки (хоча зазвичай це відноситься до програмних рішень)
електронні дошки
Інтерактивні дисплеї
Інтерактивні плоскі панелі
Інтерактивні плоскі панелі - це рішення для офісних дисплеїв, які ставлять спільну роботу (включаючи віддалену спільну роботу) на чільне місце і в центрі своєї функціональності. Безпека надійніша, є більш продуктивні аксесуари для ще більш розширеної спільної роботи під час енергетичних зустрічей і ще більш захоплюючі можливості відеоконференцзв'язку.

Крім того, дисплеї IFP не тільки неймовірно зручні для спільної роботи, але і естетичні. Величезні сенсорні екрани тонкі і привабливі, їх можна встановити на стіні так само легко, як телевізор.

Інтерактивний мультисенсорний дисплей
Інтерактивний мультисенсорний дисплей - це монітор, що дозволяє управляти екраном більш ніж в один дотик. Вони заохочують справжнє взаємодія, творчий мозковий штурм і повне групове співробітництво.

Інтерактивні панельні дисплеї
Інтерактивні панельні дисплеї - це плоскі монітори, налаштовані для відображення в громадських місцях або магазинах.

інтерактивний проектор
Інтерактивні проектори дозволяють працювати з проектором в конференц-залі.

Інтерактивні дисплеї для роздрібної торгівлі
Монітор, налаштований для публічного використання для взаємодії з інформацією про продукт.

Інтерактивний сенсорний екран
Сенсорний екран, що дозволяє управляти дисплеєм більш ніж одному користувачеві. Вони сильно розрізняються залежно від кількості точок дотику на екрані.

Інтерактивна дошка
Інтерактивна дошка (IWB) така: ви торкаєтеся її, і вона управляє вашим комп'ютером для презентацій. Це також дозволяє взаємодіяти з іншими користувачами. Перше покоління інтерактивних дощок дозволило б користувачеві писати на них, як на звичайних класних дошках, з маркерами і всім іншим. Сучасні моделі далеко вийшли за рамки початкового визначення інтерактивної дошки і забезпечують чудову співпрацю у всіх сенсах цього слова завдяки впровадженню інтерактивних технологій.

Інтерактивні вітрини магазинів
Інтерактивні дисплеї магазинів - це монітори, які дозволяють в інтерактивному режимі надавати більш якісну інформацію, таку як каталог торгових центрів, путівник по аеропорту або розширені можливості магазину.

сенсорна дошка
Сенсорні дошки можуть інтегруватися або не інтегрована з широким спектром програмного забезпечення. Врахуйте, що існує широкий діапазон можливих точок дотику. Сенсорна панель дозволяє безпосередньо взаємодіяти з контентом в середовищі один на один.

заключне обговорення
Хоча потрібно засвоїти багато інформації, очевидно, як інтерактивний плоский дисплей може поліпшити ваше життя безліччю способів. На ділових зустрічах, в навчальних класах і вдома, впевненість в тому, що у вас є необхідні технології, є ключем до того, щоб ви могли самі побачити різницю.

Придбати Інтерактивна панель (дисплей) в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

Часті питання про категорію Інтерактивні панелі