Кліматична техніка

Код: dop-install
5 3
Додатковий Послуги Монтажу у Харкові
В наявності
Налаштування 3G комплекту з урахуванням безлімітного тарифу 500 грн. Установка і настройка бездротов..
500грн.

Кліматична техніка

Кондиціонери (кондиціонери) видаляють тепло і вологу зсередини приміщення. Кондиціонери використовуються як в домашніх, так і в комерційних приміщеннях. Зазвичай вони використовуються для створення більш комфортною внутрішнього середовища, як правило, для людей. Однак іноді в кімнатах, заповнених електронними пристроями, що виділяють тепло, такими як комп'ютерні сервери, використовуються кондиціонери для охолодження і осушення, а також для зберігання деяких тендітних товарів, наприклад творів мистецтва.

У кондиціонерах зазвичай використовується вентилятор для розподілу холодного повітря по житловому простору. Електричні блоки кондиціонування повітря на основі холодоагенту варіюються за розміром від невеликих спільних блоків до колосальних блоків, встановлених на даху офісних веж, які використовуються для охолодження всього будинку. У кондиціонерах зазвичай використовується цикл охолодження, але іноді для охолодження повітря використовується випаровування або природне охолодження. У системах кондиціонування повітря також можуть використовуватися вологопоглиначі - хімічні речовини, що видаляють вологу з повітря.

 Портативні кондиціонери - це окремо стоять, легко переміщувані моделі, які охолоджують, втягуючи свіже повітря, видаляючи тепло і вологу і повертаючи прохолодне повітря в ваш простір.

Щоб правильно охолодитися, вони повинні випускати тепле повітря в інше місце, зазвичай зовні через прикладений віконний комплект.

Установка зазвичай займає всього кілька хвилин. Інший спосіб вентиляції портативного кондиціонера - через отвір в стіні або підвісну стелю.

Ключові переваги

Мобільність: ви можете переміщати їх в різні кімнати
Чи не постійний: вони не вимагають постійної установки і зазвичай доступні за ціною.
міркування

Деякі люди знаходять їх гучними, і вони зазвичай не так ефективні, як інші варіанти кондиціонування повітря в приміщенні. Шукайте моделі з обігрівом для цілорічного використання.

віконні кондиціонери
Віконні кондиціонери збережуть прохолоду і комфорт в кімнатах вашого будинку, офісу або офісу. Доступні в різних розмірах і холодопродуктивності, вони можуть використовуватися в якості первинних джерел охолодження або в поєднанні з центральним кондиціонером.

Вони призначені для установки усередині стандартного вікна або, в деяких випадках, через заздалегідь підготовлений отвір в стіні. Ці прилади закріплюються в частково відкритому вікні або на стінний рамі, при цьому система випуску гарячого повітря звернена назовні, а система повернення холодного повітря - всередину.

Ключові переваги

Ефективний вибір: віконні кондиціонери зазвичай є ефективними варіантами, які можуть охолоджувати невеликі або великі кімнати.
У комплекті з функціями: шукайте моделі, які включають режими нагріву, програмовані таймери і цифрові плати управління.
Дізнайтеся більше в нашому Керівництві по покупці Window AC.

настінні кондиціонери

Дуже схожі на віконні кондиціонери, наскрізні кондиціонери являють собою кондиціонери віконного типу, розроблені для установки через стіну всередині корпусу корпусу. У багатьох випадках блоки, що проходять через стіну, можна встановити врівень зі стіною, щоб домогтися оптимального зовнішнього вигляду.

Що їх відрізняє?

Вентиляційні механізми: на відміну від віконних блоків, наскрізні стінки зазвичай не мають вентиляційних механізмів на кожній стороні корпусу. Це пов'язано з тим, що вентиляційні решітки будуть заблоковані при установці через стіну, що знизить ефективність охолодження пристрою.
Більш потужний: AC для наскрізного монтажу зазвичай доступні з більш високою охолоджуючої здатністю, ніж моделі віконного AC, і важать трохи більше.
Дізнайтеся більше в нашому Керівництві по покупці кондиціонерів Thru-Wall.

Кондиціонери з міні-спліт системою
Популярні завдяки своїй високоефективній системі охолодження кондиціонери спліт-системи без повітроводів забезпечують безшумне, ненав'язливе охолодження для кількох «зон» вдома, офісу або комерційного приміщення. На відміну від портативних кондиціонерів і віконних кондиціонерів, кондиціонери з міні-спліт-системою не є автономними приладами. Вони також не вимагають повітроводів, як центральні кондиціонери.

Внутрішні і зовнішні вимоги: ці системи складаються з двох основних частин: великий конденсаторний блок, який встановлюється на відкритому повітрі, і один або кілька компактних настінних вентиляторів, які стратегічно розміщуються всередині простору (а) або зон, які ви хочете охолоджувати.Комплекти ліній: Ізольований трубопровід, в якому проходять лінії охолодження, проходить від зовнішнього конденсатора до системи (ам) нагнітача в приміщенні.
Ключові переваги

Індивідуальне управління: кожної настінної системою нагнітання можна управляти незалежно, щоб забезпечити комфортне охолодження приміщення саме там, де це необхідно.
Максимальна ефективність: Безконтактні кондиціонери з міні-спліт-системою відомі своєю високою ефективністю охолодження, безшумною роботою і тонкими профілями у вашому просторі.
Ознайомтеся з нашим Керівництвом по покупці міні-сплитов для отримання додаткової інформації.

Охолодження і обігрів PTAC
Пакетні кінцеві кондиціонери (PTAC) - це комерційні моделі, які зазвичай встановлюються в готелях, житлових приміщеннях і офісах.

Зазвичай вони встановлюються через зовнішню стіну прямо над підлогою і часто під вікном.

Ключові переваги

Універсальність: PTAC здатні охолоджувати і обігрівати приміщення практично будь-якого розміру.
Управління кількома пристроями: більшість брендів дозволяють управляти декількома пристроями з одного місця.
Хоча блоки PTAC AC популярні в індустрії гостинності, вони також використовуються в соляріях і різних інших житлових приміщеннях.

Вертикальні кондиціонери в упаковці
Кондиціонер в вертикальному корпусі у використанні - Як вибрати кондиціонер для комнатиВертікальний пакетний кондиціонер - це вертикальний блок для обігріву та охолодження, який зазвичай встановлюється в прихованому від очей просторі, наприклад в комірчині.

Подібно PTAC, вони зазвичай використовуються в багатоквартирних установах, таких як проживання з доглядом, тривале перебування, кімнати в гуртожитках і т. Д.

Вертикальні кондиціонери в корпусі забезпечують відносно просту установку і найчастіше використовуються, коли простір обмежений. Як правило, вони встановлюються в механічному шафі і зазвичай готові до роботи, потрібно тільки електричне підключення.

Ключові переваги

Універсальність декількох агрегатів: вертикальні агрегати можуть охолоджувати і обігрівати одну або кілька кімнат.
Тихий: оскільки вони встановлені поза увагою, вони є відмінним варіантом для тих, кому потрібен тихий виконавець.
Основний і додатковий використання
Кожна система може забезпечити ефективне охолодження вашої середовища двома способами:

Основні джерела охолодження. Переносні, віконні та наскрізні кондиціонери часто використовуються в якості основних джерел охолодження в приміщеннях, недоступних для центрального кондиціонера. Все, що вам потрібно, - це вікно або спеціально спроектоване простір на стіні, яке дозволяє виводити гаряче повітря назовні. Міні-перегородки без повітропроводів можуть охолодити і додати тепла декільком зонам одного будинку або квартири. PTAC і вертикальні кондиціонери повітря забезпечують первинне охолодження готельних номерів і інших невеликих приміщень.

Додаткові джерела охолодження - переносні, віконні та наскрізні кондиціонери також можуть використовуватися в якості додаткових систем охолодження в приміщеннях, які вже охоплені центральним кондиціонером. Щоб домогтися максимальної енергоефективності, вам потрібно компенсувати використання центрального кондиціонера, включивши термостат (або вимкнувши його) і дозволивши кімнатному кондиціонеру виконувати більшу частину роботи по охолодженню.
Ми також збираємося показати вам, як ви можете перетворити наявний кондиціонер в інтелектуальний за допомогою дійсно доступного зовнішнього пристрою.

Переваги розумного кондиціонера
комфорт
Кондиціонери з підтримкою Wi-Fi підключені до Інтернету і дозволяють управляти охолоджуючим пристроєм в вашому домі прямо зі смартфона. З огляду на, що багато хто з цих машин реагують на голосові команди Amazon Alexa, Google Assistant і Siri, ви можете змінювати температуру, використовуючи тільки свій голос.
Навіть коли вас немає вдома, ви можете вимкнути кондиціонер або змінити його температуру на помірну, поки не повернетеся додому. Це допоможе вам мінімізувати навантаження на ваш пристрій і позбавить його від надмірного зношення.
Підвищена продуктивність енергії
Старомодний віконний блок продовжував працювати протягом дня, поки ви його не вимкнули. Більшість віконних і переносних пристроїв тепер оснащені вбудованим термостатом, який можна включати і вимикати при зміні температури в даній кімнаті.
Вікно кондиціонера Wi-Fi краще використовується. Часто люди забувають вимкнути кондиціонер. Wi-Fi AC дозволить вам включати і вимикати його за допомогою смартфона.Деякі моделі також мають технологію геозон. Це означає, що вони можуть включатися і вимикатися, коли ви (і члени вашої родини) приходите і йдете. Geofencing використовує ваші мобільні розташування для налаштування заздалегідь певних інтелектуальних налаштувань.
Ви можете налаштувати кондиціонер з Wi-Fi різними способами відповідно до свого стилем життя і розкладом.
Функція автоматичного перезапуску
У випадку з більшістю кондиціонерів при перебоях в подачі електроенергії вам доведеться вручну перезапустити кондиціонер. Розумні кондиціонери часто можуть знову включитися і відновити ваші розумні налаштування.
Як працюють кондиціонери WiFi?
Кондиціонер з Wi-Fi працює так само, як і будь-який інший кондиціонер. Тим не менш, він пропонує безліч додаткових функцій на додаток до функцій охолодження. Це включає в себе здатність пристрою підключатися до вашого смартфону і надавати вам віддалений доступ до самого себе.

Кондиціонер забезпечує такі функції за допомогою домашньої мережі Wi-Fi. Підключившись до локальної мережі Wi-Fi у вашому будинку, пристрій може підключитися до додатка Smart AC на вашому телефоні. Ці програми розроблені виробниками систем AC і обов'язкові для віддаленого управління.
Примітка. Варто відзначити, що в деяких пристроях віддалений доступ може не працювати, якщо додаток знаходиться за межами зони дії локальної мережі, якщо вони не підтримуються хмарної технологією. У хмарних рішеннях дані зберігаються або локально, або в сучасному хмарному інтернет-сховище.
У більшості кондиціонерів є пульт дистанційного керування, навіть якщо їм вже кілька років. Інтелектуальні контролери кондиціонерів мають вбудований термостат і передають ІК-сигнал на ІЧ-датчик вашого кондиціонера, щоб включати і вимикати його.
Наприклад, Sensibo Sky - це вдосконалений контролер кондиціонера, який може підключатися до Wi-Fi і сумісний як з iOS, так і з Android. Він також підключається як до Alexa, так і до Google Home і дозволяє віддалено отримувати доступ і управляти своїм кондиціонером.
Пристрій поставляється з унікальними налаштуваннями розумного будинку, такими як геозон, 7-денний планування і конфігурація на основі розташування. У той же час датчик вологості і температури всередині пристрою дозволяє йому регулювати і змінювати свої настройки, щоб забезпечити оптимальне охолодження для домовласників.
Ключові моменти, які слід враховувати перед покупкою розумного кондиціонера
Оскільки кондиціонер Wi-Fi наповнений різними функціями, заплутатися легко. Однак, як і будь-який кондиціонер, кожен кондиціонер виконує майже одну і ту ж основну функцію: забезпечує охолодження і підтримує комфортні умови в вашому домі.
Тому перше, що ви повинні враховувати, - це британські теплові одиниці (BTU), вимір, що дозволяє відстежувати потужність охолодження пристрою. Чим вище BTU, тим потужніше буде кондиціонер, що дозволить охопити більше площ.
Проте, перш ніж шукати найпотужніший кондиціонер на ринку, найкраще подивитися на свій будинок. По-перше, ви повинні побачити, скільки кімнат у вашому будинку. Якщо у вас немає вдома, повного великих кімнат, яким потрібен потужний кондиціонер, немає необхідності купувати кондиціонер з найвищим BTU.
Хороший спосіб оцінити ваші потреби в кондиціонері - використовувати квадратний фут на БТЕ. Щоб ваш будинок залишався комфортним, ви повинні купувати кондиціонери з розрахунку 20 БТЕ на квадратний дюйм. Однак вам може знадобитися один кондиціонер окремо для кожної кімнати.

Якщо ви хочете, щоб ваш кондиціонер був максимально зручним і комфортним, кондиціонери Smart WiFi пропонують вам найкраще з того, що можуть запропонувати технології. Вам слід шукати варіант, що дозволяє дистанційно керувати охолоджуючим пристроєм незалежно від того, де ви знаходитесь. У той же час Wi-Fi A / C повинен мати такі функції, як геозон, щоб регулювати температуру в залежності від вашої присутності.

висновок

Кондиціонери Wi-Fi оснащені кількома розширеними функціями, які забезпечують комфортні умови для вас і вашої родини. Такі функції, як віддалений доступ, інтелектуальні датчики температури, геозонірованіе, голосове керування, дають користувачам чудове охолодження, яке інші блоки змінного струму просто не можуть запропонувати.

Кондиціонер Wi-Fi підключиться до вашої домашньої мережі Wi-Fi, щоб розширити ваші можливості і інтегруватися з іншими пристроями. Зазвичай це ваш мобільний телефон і навіть може відповідати на голосові команди за допомогою Alexa або Google Home. Існують і інші можливості і настройки Розумного будинку, які зазвичай постачаються разом з підключенням Wi-Fi.

Ми поговоримо про деякі з них і розповімо все, що вам потрібно знати.

Розумний контролер кондиціонера Wi-Fi

Як щодо перетворення вашого старого кондиціонера (ів) в кондиціонери Smart WiFi? Це правильно! - повністю здійсненний і може бути більш рентабельним в залежності від вашого поточного обладнання.

Віконні розумні кондиціонери популярні серед користувачів, тому що вони портативні і прості в установці. Користувачам потрібно тільки встановити ці пристрої всередині вікна і підключити їх до електромережі. У той же час ці пристрої забезпечують додаткове покриття, тому ви можете купити їх, якщо хочете охолоджувати деякі кімнати в певний час сезону.

Придбати Кліматична техніка в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

Часті питання про категорію Кліматична техніка