Енергетика

Енергетика

    Категорія енергетики у нашому інтернет-магазині пропонує широкий асортимент товарів, що базуються на сонячній енергії. Тут ви знайдете все, що стосується незалежного та екологічно безпечного джерела енергії.

    У нашому асортименті є сонячні панелі різної потужності та розмірів, а також комплекти для їх встановлення. Ми також пропонуємо сонячні батареї та зарядні пристрої, які можна використовувати для заряджання мобільних пристроїв, ноутбуків та інших пристроїв далеко від мережі.

    Крім того, у категорії сонячної енергії є широкий вибір сонячних ліхтарів та прожекторів для вуличного та домашнього освітлення. Ці товари є екологічно чистими та дозволяють економити на електриці.

    У нашому магазині ви знайдете лише якісні товари від перевірених виробників. Ми гарантуємо, що кожен продукт із категорії забезпечує надійність та захист джерела енергії для вашого будинку чи бізнесу.

    Сонячні модулі полікристалічні, монокристалічні, плівкові потужністю від 0,08Ватт до 5 Ватт. Модулі різних розмірів, з різною напругою і вихідною потужністю.

    Виконано на стеклотекстолитовую платі, з готовими контактними майданчиками, зверху залиті водонепроникним складом. Чи готові для використання при виробництві різних електронних / електричних пристроїв де потрібно харчування (зарядка) від сонячної енергії.

    Панелі на основі полікристалічного кремнію відрізняються невисоким ККД (7-9%) і високою довговічністю (до 10 років). На відміну від монокристалічного кремнію незначно знижують потужність при хмарності або частковому затіненні. Панелі на основі монокристалічного кремнію відрізняються високим ККД (11-13%) і високою довговічністю (до 25 років). Значно знижують потужність при хмарності або частковому затіненні.


Мережева система на сонячних батареях для віддаленого розгортання поза мережею
Ви коли-небудь потрапляли в ситуацію, коли ви налаштували з'єднання, підготували пристрої, але тільки для того, щоб дізнатися, що на кордоні немає доступного живлення? Оскільки розетки у важкодоступних місцях часто відсутні, було б надто непрактично і дорого підводити до периферійних пристроїв традиційне провідне джерело живлення, але система сонячної енергії дозволяє встановити точку бездротового доступу або налаштувати мережу у віддалених місцях, таких як паркування. І сонячна система також відіграє важливу роль в оптоволоконній мережі для забезпечення навантаження. Але варто зазначити, що сонячна енергія більше підходить для пристроїв із низьким енергоспоживанням, таких як статичні камери, точки доступу, вуличні ліхтарі тощо.
Що таке Сонячна енергетична система?
Оскільки розетки часто недоступні у важкодоступних місцях, було б надто непрактично та дорого підключати до периферійних пристроїв традиційне провідне джерело живлення, але система сонячної енергії дозволяє встановити камеру у віддалених місцях, що надзвичайно корисно. для таких застосувань, як нафта та газ, будівельні майданчики, автостоянки, віддалені ворота та ранчо. Ось основні компоненти, які вам знадобляться для живлення камери безпеки від сонячної енергії: сонячна панель, батареї і, найголовніше, сонячний контролер.
Сонячна панель
Якщо у вас спочатку немає сонячної панелі, у вас не буде енергії для заряджання акумулятора та заряджання пристроїв. Сонячна панель поглинає енергію сонячного світла та перетворює її на електрику, яку можуть використовувати мережні пристрої. Але не всі сонячні панелі зроблені однаково. Монокристалічні сонячні панелі забезпечують найвищу продуктивність, але вони найдорожчі; полікристалічні сонячні панелі відносно дешевші, але вони не такі ефективні, як монокристалічні сонячні панелі. А кілька сонячних панелей можна з'єднати разом, якщо ви бажаєте підключити кілька мережевих пристроїв на відкритому повітрі.
Акумуляторна батарея
Основна функція батареї – зберігати енергію, яку вона отримує від сонячного контролера, та забезпечувати живленням підключені електричні навантаження. Оскільки вся потужність, необхідна для роботи периферійних пристроїв, надходить від акумулятора, переконайтеся, що акумулятор, що використовується, має велику ємність для безперервної роботи. Але щоб уникнути перезаряджання або недозаряджання батареї, вам необхідно встановити сонячний контролер для контролю потоку електроенергії.
Сонячний контролер заряду
Контролер заряду сонячної батареї є важливою частиною підключення сонячної панелі та акумулятора. Він контролює кількість заряду, що входить та виходить з акумулятора, і стежить за тим, щоб акумулятор не був перезаряджений або недозаряджений. І є два основних типи сонячних контролерів: сонячні контролери PWM та MPPT. PWM - це перемикач, який використовується для підключення сонячної панелі та акумулятора для керування заряджанням акумулятора, але при використанні цього контролера напруга сонячної панелі буде тягнута вниз до акумулятора. Це більше підходить для системи з низьким енергоспоживанням (12 В), в якій підключено лише одну або дві сонячні панелі. Сонячний контролер MPPT може регулювати вхідну напругу, щоб отримувати максимальну потужність від сонячної панелі та подавати цю енергію на батарею з різними вимогами до напруги.
Як це працює?
Коли сонячна панель поглинає достатньо енергії, сонячний контролер передає енергію на батарею. Ще однією важливою функцією сонячного контролера є запобігання витоку. Коли напруга батареї вища, ніж у сонячної панелі, електрика тектиме у зворотному напрямку, оскільки електрика завжди тече від високої напруги до низької, і саме тут втручається сонячний контролер, щоб зупинити зворотні струми. Контролер також допомагає запобігти повторному перезавантаженню прикордонного пристрою через брак енергії, коли батарея розряджена. Але ви можете встановити поріг включення та вимкнення на контролері, щоб він міг автоматично відключати потоки живлення від батареї, коли напруга падає нижче за певний поріг.
Fastcabling випустила сонячний контролер заряду на 10 А, який допоможе вам налаштувати мережу сонячної енергії у віддалених місцях. Він може працювати з акумулятором 12-24 для подачі живлення на електричні навантаження на великі відстані. Він має безвентиляторну конструкцію, захищений міцним водонепроникним металевим корпусом зі ступенем захисту IP68 та має широкий діапазон робочих температур від -30℃ до 70℃, що робить його ідеальним для встановлення на відкритому повітрі у місцях, де немає електроживлення. Цей сонячний контролер має три порти підключення: один для сонячних панелей, один для акумуляторів та ще один для підключеного пристрою (вихід 12 В). Він повністю сумісний з мережами PoE та оптоволоконними мережами, без проблем працює при підключенні до оптоволоконних медіаконвертерів та інжекторів PoE.
Як настроїти автономну систему сонячної енергії?
Насамперед необхідно розрахувати силове навантаження. Вам потрібно з'ясувати, скільки енергії може виробляти ваша сонячна панель, і вам потрібно знати кількість годин пікового сонячного світла, яке отримує місце. Помістіть сонячну панель у місце, де вона не перебуватиме в тіні, тому що затінення навіть невеликої частини панелі може призвести до низького вироблення електроенергії. Розмір шнура живлення також відіграє вирішальну роль у забезпеченні високопродуктивного керування живленням. Якщо розмір силового кабелю занадто малий, то серйозні втрати потужності. Довжину кабелю також необхідно враховувати: в основному чим більше відстань, тим більше повинен бути розмір. Налаштування досить просте, якщо ви використовуєте наш контролер сонячної зарядки на 10 А. Спочатку встановіть панель на даху та за допомогою шнура живлення підключіть сонячну панель до контролера. Для підключення акумулятора до контролера використовуйте інший кабель живлення. Нарешті підключіть прикордонний пристрій до контролера, і тоді вся система буде завершена.

Придбати Енергетика в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com