Генератори туману

Код: 34629
Передзамовлення
Охоронний генератор туману URFog EASY із загальним максимальним викидом туману до 200 м.куб, максима..
23 880грн.

Генератори туману

У разі крадіжки зі зломом або пограбування ви, природно, хочете, щоб грабіжник або грабіжник був усунений якнайшвидше. Хороший спосіб зробити це використовувати генератор туману. Генератор туману створює щільну хмару туману за лічені секунди, даючи зломщику або грабіжнику видимість всього кілька сантиметрів. В результаті ймовірність того, що зломщики чи грабіжники зможуть вкрасти цінні речі, одразу дуже мала. У той же час сильно погіршений зір дезорієнтує нападаючого, що значно збільшує шанси на арешт.
Як працює генератор туману?
Генератор туману розміщується у просторі, який він повинен захищати. Генератор туману можна активувати кількома способами. Наприклад, його можна зв'язати з існуючою або новою системою сигналізації, щоб при спрацьовуванні системи сигналізації генератор туману включався автоматично і заповнював кімнату туманом. Перевага цього в тому, що система сигналізації попереджає поліцію, тому вони вже в дорозі, якщо грабіжник або грабіжник все ще намагається знайти дорогу крізь туман.
Також можна керувати генератором туману за допомогою так званої тривожної кнопки. Після натискання цієї кнопки вмикається генератор туману. Ви можете розмістити цю тривожну кнопку на місці, невидимому для третіх осіб, наприклад, під прилавком або столом. Також можливе підключення генератора туману до системи сигналізації, так і до тривожної кнопки.
Переваги генератора туману
Генератор туману має низку переваг. Основною перевагою є превентивний ефект від матеріальних збитків у разі зломів та пограбувань. Після активації генератору туману потрібно лише 10 секунд, щоб повністю заповнити велику кімнату туманом. Щойно кімната наповнюється туманом, видимість тут становить максимум 30 сантиметрів. Це візуальне обмеження не дозволяє грабіжникам та грабіжникам знайти якийсь видобуток. Водночас дезорієнтація у тумані уповільнює їхній рух, збільшуючи шанси на арешт поліцією. Генератор туману можна використовувати для захисту людей у ситуаціях потенційного захоплення заручників.
Генератори туману легко розміщуються практично в будь-якому місці і можуть просто переміщатися разом з вами при переїзді, після чого їх можна встановити на новому місці. Більше того, туман не шкідливий для людей, ні для речей.
Купити генератор туману
У нас є різні генератори туману для різних ситуацій у нашому асортименті. Перед покупкою генератора туману подумайте про розмір приміщення, яке ви хочете захистити, і про те, чи воно є приміщенням у будівлі чи транспортним засобом.

Придбати Генератори туману в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

Часті питання про категорію Генератори туману