Тестер відеосигналу

Тестер відеосигналу

Навіщо вам потрібний тестер відеоспостереження?

 Якщо ви виконуєте комерційну установку або технічне обслуговування відеоспостереження, наявність інструменту для тестування відеоспостереження гарантує, що роботу буде виконано швидко, ефективно та з мінімальними витратами.

Переваги інструменту для тестування відеоспостереження

Інструменти мережевого тестера – найкращий друг технічного фахівця. Ці зручні пристрої допомагають технічним фахівцям усувати проблеми, що виникають при налаштуванні та обслуговуванні систем відеоспостереження, у короткий термін. Більше того, вони роблять перевірки, зміни та оновлення простими, швидкими та безболісними.

Багато інструментів в одному

 Зібравши безліч корисних функцій, інструмент для тестування відеоспостереження скорочує кількість інструментів, необхідних технічним спеціалістом для роботи. Замість того, щоб брати з собою ноутбук, зовнішні батареї, монітори, мультиметр та багато іншого, технічний фахівець може покластися на портативний відеоспостереження для виконання багатьох важливих завдань.

Просте усунення несправностей відеоспостереження

 За допомогою інструмента для тестування CCTV усі дії щодо усунення несправностей та тести, які мають бути задокументовані під час роботи, можуть бути виконані з використанням хорошого тестера для відеоспостереження. Маючи під рукою тестер, технічний фахівець може виконувати завдання усунення несправностей, не відкриваючи ноутбук.

Вносите корективи швидко

Більше того, коли виникають проблеми, тестер CCTV може швидко їх виявити і часто буде єдиним інструментом, який вам знадобиться для їх вирішення. Якщо у вас є професійний тестер, ви зможете використовувати цей інструмент для зміни IP-адрес, зміни паролів та перевірки функціонування камер.

Підходить для будь-якої установки відеоспостереження

В той час, як деякі тестери призначені тільки для IP або аналогових камер, багато інструментів для тестування CCTV працюють з мережевими IP-камерами та аналоговими коаксіальними камерами. Навіть за наявності системи аналогових камер інструменти тестера можуть визначати частоту кадрів, роздільну здатність та тип сигналу камер у мережі.

Представляємо інструмент тестування VueNet TSX CCTV

Тут, у CCTVdirect, ми пропонуємо універсальний тестер відеоспостереження VueNet Tool TSX. Це професійний інструмент для тестування систем відеоспостереження, в якому є все, що знадобиться технічному спеціалісту для проведення випробувань та простої установки систем відеоспостереження.

Працює з найкращими камерами відеоспостереження

Інструмент тестування VueNet CCTV був розроблений для використання з 8-мегапіксельною TVI, 8-мегапіксельною CVI, 8-мегапіксельною AHD та аналоговою камерою відеоспостереження. Оскільки він підтримує відео 4K, ви виявите, що він сумісний із найкращими камерами відеоспостереження, доступними в даний час. Використовуючи екран з високою роздільною здатністю цього професійного тестера CCTV, технічний спеціаліст може однією рукою змінювати кут огляду камери, перевіряючи зображення на тестері.

Декілька входів

Завдяки аналоговому коаксіальному входу HD, порту HDMI та PoE Ethernet ви можете підключити тестер практично до будь-якого типу камери. Аналоговий коаксіальний HD-вхід має функцію автовизначення, яка автоматично інформує вас про тип підключеної камери, усуваючи будь-яку двозначність або невизначеність, які можуть виникнути у вас.

Тривалий термін служби батареї

Завдяки п'ятигодинному часу автономної роботи TSX CCTV підходить для професійної роботи, гарантуючи, що у вас буде достатньо заряду для виконання роботи. Більш того, TSX має вихідну потужність 12 В 1 А, що робить його здатним подавати живлення на камери, дозволяючи вам запитати локальну камеру для перевірки її стану, маючи в руці лише тестер.

Встановлені мультивендорні програми

TSX поставляється з встановленими програмами від різних постачальників, що означає, що він готовий працювати з різними популярними брендами мережевих камер, включаючи Hikvision та Uniview. Ви можете використовувати інструмент тестера CCTV, щоб змінити налаштування IP, паролі та отримати доступ до інших функцій цих камер, що дозволить вам оновлювати та змінювати речі на місці.

Повний контроль

За допомогою тестера можна керувати PTZ-камерами (панорамування, нахил, масштабування), змінюючи положення камер прямо на пристрої. Ви також можете записувати, знімати фотографії та відтворювати кадри, зняті з будь-якої камери у мережі або з камери, підключеної безпосередньо до пристрою, зберігаючи кадри та фотографії на картку пам'яті.

Сумісність із мережним відеореєстратором

За допомогою портів HDMI і VGA ви можете підключити мережевий відеореєстратор до тестера і використовувати його як портативний монітор. У цьому режимі ви зможете змінити налаштування мережі, переглянути аналітику камери, резервне копіювання даних та багато іншого.

Можливості тестування кабелів


Інструмент тестування VueNet TSX CCTV також поставляється з тестером кабелів, який можна підключити до інструменту тестера, коли ви хочете перевірити, чи працюють ваші кабелі. Він також інформує вас про пропускну здатність підключеного кабелю. Це відмінна функція, що дозволяє економити час і позбавляє технічних фахівців необхідності бігати туди-сюди, перемикаючи кабелі, щоб перевірити, чи працюють вони.

Практичний та зручний

TSX невеликий, легкий, уміщається на долоні та може носитися на шиї під час роботи. У комплект поставки входить ремінець та всі необхідні кабелі.

Специфікації інструменту для тестування TSX CCTV

 5-дюймовий сенсорний екран, роздільна здатність 1920 x 1080

265/H.264

Тестування 4K IP та аналогових камер, управління PTZ

8MP TVI, 8MP CVI, 8MP AHD та аналоговий тест

12 У пост. струму, 3 А, вихідна потужність PoE 48 В

Тест кабелю UTP

До 5 годин роботи від батареї

Вхід HDMI 4K 30FPS та вхід VGA 1080p

Ідеальний тестер відеоспостереження для будь-якої установки

Інструменти тестера відеоспостереження

Незважаючи на те, що доступні інші інструменти для тестування відеоспостереження, жоден з них не є професійним, як VueNet TSX. Він створений провідними експертами в галузі систем відеоспостереження для використання технічними спеціалістами та інженерами.

Як технічний спеціаліст, спробувавши VueNet TSX, ви більше не захочете працювати без нього. Маючи безліч корисних функцій і передових технологій, TSX заощадить час, запобігає головному болю і забезпечить правильну роботу систем відеоспостереження, з якими ви працюєте.

За допомогою професійного інструменту для тестування відеоспостереження встановлення та обслуговування навіть найскладнішої системи відеоспостереження стане керованим та простим. Багато звичайних головних болів можна буде уникнути.

Прості, але трудомісткі завдання, такі як перевірка функціональності кабелю, будуть виконані за лічені секунди, а усунення неполадок та зміна налаштувань можна виконати за допомогою всього одного пристрою: тестера CCTV.

Придбати Тестер відеосигналу в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

У цій категорії немає товарів