Сонячний інвертор

Код: 56590
Новинка
Система автономного живлення VictronEnergy + Dyness 3 фази 12кВт 50,4кВт*год 13,8кВт
Передзамовлення
● Макс. потужність панелей 3х 5.8 квт 250В;● Максимальний вхід змінного струму 3х 50 А;● Діапазон вх..
984 089грн.
Код: 56589
Новинка
Система автономного живлення VictronEnergy + Dyness 3 фази 12кВт 28,8кВт•год 13,8кВт
Передзамовлення
● Макс. потужність панелей 3х 5.8 квт 250В;● Максимальний вхід змінного струму 3х 50 А;● Діапазон вх..
799 289грн.
Код: 56588
Новинка
Система автономного живлення VictronEnergy + Dyness 1 фаза 4кВт 12кВт*год 4,6кВт
Передзамовлення
● Макс. потужність панелей 4 кВт 250В;● Максимальний вхід змінного струму 32 А;● Діапазон вхідної на..
297 230грн.
Код: 56586
Новинка
Система автономного живлення VictronEnergy + Dyness 1 фаза 2,4кВт 4,8кВт•год 2,3кВт
Передзамовлення
● Макс. потужність панелей 4 кВт 250В;● Максимальний вхід змінного струму 32 А;● Діапазон вхідної на..
156 875грн.
Код: 56587
Новинка
Система автономного живлення VictronEnergy + Dyness 1 фаза 2,4кВт 12кВт*год 2,3кВт
Передзамовлення
● Макс. потужність панелей 4 кВт 250В;● Максимальний вхід змінного струму 32 А;● Діапазон вхідної на..
251 157грн.
Код: 56581
Новинка
Гібридний інвертор TOMMATECH 5K 48V 5000W 60А
Гібридний інвертор TOMMATECH 5K 48V 5000W 60А
Передзамовлення
● Номінальна потужність, Вт 5000;● Пікова потужність, Вт (протягом 5 сек) 10000;● Вихідний струм, А ..
39 780грн.
Код: 48172
Новинка
Інвертор FENIX POWER VT6348AT для дому
Інвертор FENIX POWER VT6348AT для дому
Передзамовлення
Інвертор FENIX POWER VT6348AT для дому. Бренд: FENIX POWERЩо таке гібридний інверторМногофункціональ..
19 639грн.
Код: 44264
Акція
Solarix 3MP40 3kW MPPT 40A зарядний сонячний автономний інвертор
Solarix 3MP40 3kW MPPT 40A зарядний сонячний автономний інвертор Solarix 3MP40 3kW MPPT 40A зарядний сонячний автономний інвертор Solarix 3MP40 3kW MPPT 40A зарядний сонячний автономний інвертор
В наявності
Solarix 3MP40 3kW MPPT 40A зарядний сонячний автономний інвертор..
33 000грн. -15 % 28 000грн.
Код: 56592
Новинка
Система автономного живлення Victron Energy MultiPlus-II + Dyness 1 фаза 2.4кВт, 9,6кВт•год
Система автономного живлення Victron Energy MultiPlus-II + Dyness 1 фаза 2.4кВт, 9,6кВт•год
Передзамовлення
● Максимальний вхід змінного струму 32 А;● Діапазон вхідної напруги постійного струму 38–66 В;● Вихі..
0грн.
Код: 56591
Новинка
Система автономного живлення Victron Energy MultiPlus-II + Dyness 1 фаза 2.4кВт, 7,2кВт•год
Система автономного живлення Victron Energy MultiPlus-II + Dyness 1 фаза 2.4кВт, 7,2кВт•год
Передзамовлення
● Максимальний вхід змінного струму 32 А;● Діапазон вхідної напруги постійного струму 38–66 В;● Вихі..
0грн.

Сонячний інвертор

    Camsecurity пропонує повний спектр фотоелектричних інверторів для ваших сонячних батарей за найкращими цінами. Ви хочете купити свій інвертор без великих витрат, скористатися найкращими цінами, найкращою гарантією та гнучкою доставкою? Потім вибрав онлайн-реселера №1 фотогальванічної продукції. Ці сонячні інвертори перетворять постійний струм ваших сонячних панелей на змінний струм. Їх дуже легко встановити, оскільки наші сонячні інвертори постачаються з настінним кронштейном, роз'ємами змінного струму для підключення вашого сонячного інвертора до вашої оселі та роз'єднувачем, що дозволяє безпечно втручатися у вашу фотоелектричну установку. Ми пропонуємо інвертори всіх типів: мультитрекерні чи монотрекерні, з трансформатором або без нього, а також з опцією онлайн-контролю. Ці сонячні інвертори також допускають власне споживання із зберіганням чи ні. Гібридні інвертори здатні визначити, яке джерело живлення є для вас найбільш економічним, незалежним і розумним способом. Він перемикається між вашими фотогальванічними панелями, сонячними батареями та електричною мережею.     Дана технологія є комплексним рішенням для домашнього споживання. Ви знайдете додаткову інформацію на різних вкладках на сторінках опису продукту. Ми зібрали інформацію про те, як встановити кожен інвертор, як їх підключити, як настроїти онлайн-відстеження, а також про умови гарантії.
    Всі знають, що таке сонячна панель, але ми набагато менше говоримо про інвертор, який є важливим електронним обладнанням в установці фотоелектричних сонячних панелей. Інвертор є невеликою коробкою, яка перетворює постійний струм, що виробляється сонячними панелями, в змінний струм, щоб його можна було використовувати для електроприладів у вашому будинку або просто відправити назад в електричну мережу. Тому інвертор має вирішальне значення для оптимізації виробництва сонячної енергії та забезпечення належного функціонування вашої установки.
У Camsecurity ми маємо широкий вибір інверторів: марка, потужність, ефективність, ціна... Ця стаття тут, щоб допомогти вам вибрати фотоелектричний інвертор, адаптований до ваших потреб!
I. РІЗНІ ТИПИ СОНЯЧНИХ ІНВЕРТОРІВ
Існують різні типи фотоелектричних інверторів, які відрізняються своєю технологією та роботою.
Однофазний інвертор
    Однофазний інвертор означає, що ваш сонячний інвертор буде перетворювати постійний струм сонячних панелей на змінний струм на одній фазі. У контексті перепродажу електроенергії в електричну мережу більшість керуючих цими мережами, таких як EON, ENEDIS,... обмежують вас однофазним введенням до 5 кВт (6 кВт для Франції). Крім цієї потужності, вам доведеться вибрати трифазний сонячний інвертор. Однофазна технологія старша і дешевша у виробництві. Так що при еквівалентній потужності однофазний інвертор буде дешевшим.
Трифазний інвертор
    Другий тип інвертора є модифікованим синусоїдальним інвертором. Менш дорогий, ніж інвертор із чистою синусоїдою, він здатний створювати модифіковану синусоїду, яка виглядає як синусоїда, але не є такою. Однак, ця технологія може викликати проблеми з деякими електричними пристроями, особливо з чутливим електронним обладнанням. Модифіковані інвертори синусоїдки рекомендуються для установок середнього розміру.
    Трифазна інжекція означає, що ваш сонячний інвертор буде перетворювати постійний струм від сонячних панелей на змінний струм на 3 фазах. Понад 5 кВт (6 кВт у Франції) керуючі електромережами, такі як EON, SOLAIRDIRECT, ENEDIS... вимагають, щоб виробництво вашого фотогальванічного інвертора впорскувалося в їх мережу в три фази. Це технологічне рішення пропонує їм більшу стабільність у керуванні мережами. Сьогодні виробники оптимізували ефективність трифазних інверторів і тому пропонують конкурентоспроможні трифазні рішення. Трифазний ідеально підходить для установок із високою фотоелектричною потужністю, тому що у вас менше втрат продуктивності. При цьому собівартість їхнього виробництва з кожним роком знижується. Тому їхня продажна ціна дуже близька до однофазних.
Мікроінвертор
    Нарешті, мікроінвертор є невеликою електронною коробкою, яка встановлюється безпосередньо на кожну сонячну панель. Мікроінвертор перетворює постійний струм, що виробляється кожною панеллю, змінний струм, тим самим оптимізуючи вироблення електроенергії кожною панеллю. Мікроінвертори рекомендуються для невеликих установок, де важливими є гнучкість і продуктивність кожної панелі.
Гібридний інвертор
    Гібридний інвертор з акумулятором - це інтелектуальний інвертор, який може задовольнити потреби вашого будинку в електриці, вибравши вам найбільш економічне джерело енергії. Дійсно, ваші сонячні батареї, встановлені на даху, землі або в гаражі, безпосередньо підключені до цього інвертора. Він також підключений до батарей. Цей інвертор, нарешті, підключений до електричної панелі. Тобто він розташований між вашим електричним щитом та точкою підключення вашої електричної мережі (наприклад, EDF у Франції). Він знаходиться на перетині ваших трьох джерел енергії: сонячних батарей, акумуляторів та електричної мережі.
Таким чином, вибір фотоелектричного інвертора буде залежати від розміру вашої установки, бажаної якості електричного струму, бюджету та електричного обладнання, яке ви хочете використовувати. Тому важливо розуміти різницю між різними типами інверторів, щоб зробити найбільш підходящий вибір для ваших потреб.
ІІ. КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ФОТОЕЛЕКТРИЧНОГО ПЕРЕТВОРЮВАЧА
Потужність сонячної системи
    "Потужність сонячної системи" відноситься до кількості електроенергії, яку сонячна система може генерувати та передавати. Після вибору типу інвертора для вашої програми вам необхідно вибрати потужність інвертора. Поодинока потужність ваших сонячних панелей вказана за номінального сонячного світла та температурних умов, тобто. 1000 Вт/м2 та 25°C. Дуже рідко можна отримати такі погодні умови і, отже, отримати поодиноку потужність сонячної панелі. Зазвичай такі умови виникають навесні. Більш того, потужність сонячної панелі з часом знижується до 80% через 25 років. З цих причин рекомендується перевантажувати інвертор до 20%, а це означає, що до інвертора на 3000Вт можна підключити до 3600Вт сонячних панелей.
    І навпаки, категорично не рекомендується недовантажувати інвертор нижче за 10%, а це означає, що для інвертора потужністю 3000 Вт не слід підключати сонячні панелі потужністю менше 2700 Вт. Якщо ви зробите це, ваші сонячні панелі можуть мати нижчу напругу, ніж діапазон вхідної напруги інвертора, що затримає його запуск і призведе до втрати енергії. Ці два обмеження дозволяють визначити допустимий діапазон потужності кожного інвертора. Залежно від загальної потужності сонячних панелей, ви можете вибрати найбільш підходящий сонячний фотоелектричний інвертор.
Пускова напруга
    Максимальна вхідна напруга є важливим параметром, який слід враховувати під час вибору та встановлення фотоелектричного інвертора для сонячної системи. Він є максимальною електричною напругою, яку пристрій або електронний компонент може прийняти без ризику пошкодження. Якщо вхідна напруга перевищує максимальне значення, яке може прийняти перетворювач, це може призвести до перевантаження або відмови пристрою. Тому дуже важливо переконатися, що максимальна вхідна напруга інвертора відповідає напруги сонячної системи, щоб оптимізувати виробництво сонячної енергії системою, забезпечуючи правильну роботу інвертора.
Крім того, важливо переконатися, що вибраний інвертор має достатній запас міцності, щоб уникнути перевантаження чи пошкодження у разі коливань напруги чи перебоїв у виробництві сонячної енергії.
Ефективність перетворення
    Ефективність перетворення фотогальванічного інвертора вимірює ефективність інвертора у перетворенні постійного струму, що виробляється сонячними панелями, змінний струм, використовуваний електроприладами. Висока ефективність перетворення означає, що інвертор здатний перетворювати більше постійного струму в змінний струм, що призводить до збільшення виробництва енергії та підвищення енергоефективності. Це важливий критерій, який слід враховувати під час вибору та встановлення інвертора для сонячної системи.
ККД інверторів, пропонованих Camsecurity, чітко вказано на кожному аркуші продукту, в середньому він становить від 95% до 98%.
Додаткові можливості
    Сьогодні виробники інверторів пропонують реєстратори даних безпосередньо підключені до інвертора. Інтернет-спостереження — це підключене рішення для моніторингу продуктивності фотоелектричної установки. Ви можете отримати миттєву продуктивність, потужність, струм та напруга ваших сонячних панелей. Щоб виявити проблему з вашими сонячними панелями (бруд, затінення тощо), дуже корисно використовувати її для проведення профілактичного обслуговування.
Найбільші виробники інверторів, такі як SMA, FRONIU ZEVERSOLAR, DELTA, ENPHASE та інші пропонують це рішення безкоштовно. Ви надсилаєте всі свої дані на їхні сервери. Використовуючи свій смартфон, ви маєте необмежений доступ до свого фотоелектричного виробництва. Налаштування дуже прості. Ви також можете налаштувати автоматичні сповіщення електронною поштою та SMS відповідно до повідомлень про помилки інвертора. Таким чином, ви можете використовувати безкоштовне профілактичне обслуговування за допомогою цих безкоштовних інструментів. Тож супервізія дуже корисна, навіть необхідна.
Ціна
Ціна сонячного інвертора залежить від його потужності та характеристик.
Зазвичай, це буде від 100 до 200 євро за мікроінвертор (але вам потрібен один на сонячну панель) і від 500 до 5000 євро за гідридний інвертор.
Гарантія на продукцію від 5 до 10 років, залежно від марки.
ІІІ. ЯК ВСТАНОВИТИ ФОТОЕЛЕКТРИЧНИЙ ІНВЕРТОР
Розташування інвертора
Зазвичай рекомендується не перевищувати максимальну відстань 15 метрів між сонячною панеллю та інвертором, щоб зменшити втрати в лінії та уникнути перегріву кабелів. В ідеалі інвертор слід розміщувати у легкодоступному, чистому та вентильованому приміщенні, наприклад, у гаражі або підвалі, щоб максимально продовжити термін служби електронних компонентів.

Придбати Сонячний інвертор в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

Часті питання про категорію Сонячний інвертор