Мережеве обладнання

Код: 45360
Передзамовлення
Точка доступу Ruijie Reyee RG-EAP602 — це ефективна вулична дводіапазонна бездротова точка доступу з..
7 999грн.
Код: 45362
Передзамовлення
Маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EG105G V2 — це 5-портовий мережевий пристрій, який забезпечує передачу..
6 499грн.
Код: 45358
Передзамовлення
Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EW3200GX PRO — це високотехнологічний пристрій, що забезпе..
5 949грн.
Код: 45353
Передзамовлення
Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EW300 PRO являє собою сучасний пристрій для створення безд..
949грн.
Код: 45352
Передзамовлення
Ruijie Reyee RG-EW1800GX PRO — це сучасний маршрутизатор бездротового типу Wi-Fi 6, що працює у двох..
4 099грн.

Мережеве обладнання

Сплануйте встановлення відеоспостереження та переконайтеся, що вона працює без збоїв.
    Планування встановлення системи відеоспостереження життєво важливе для того, щоб установка системи відеоспостереження не тільки виглядала професійно, але й забезпечувала максимальну продуктивність.
    Camsecurity має великий вибір аксесуарів для використання в установці IP-відеоспостереження, від подовжувачів PoE для більш довгих кабелів, подовжувальних кілець для камер відеоспостереження, щоб забезпечити акуратність і захист ваших з'єднань від елементів, до тестерів CCTV, щоб прискорити установку і легко знайти несправність..
Поговоріть з нашою командою експертів з продажу, які мають багаторічні знання та поради, щоб переконатися, що у вас є всі продукти, необхідні для початку проекту з встановлення відеоспостереження.
Мережеві пристрої є критично важливими компонентами, що використовуються для досягнення повної або розширеної функціональності як дротових, так і бездротових камер безпеки. Коли сигнал Wi-Fi або кабель живлення не можуть досягти призначеного пристрою, можна використовувати подовжувачі з цього списку, щоб забезпечити точне рішення. Власники систем відеоспостереження, які бажають встановити більше пристроїв, можуть зацікавитися різноманітністю перемикачів, що є у нас. Коли шум відеозапису є проблемою для бездротових систем, наша антена та точки доступу забезпечують відмінний сигнал для спостереження. Камери безпеки A1 представлені безліччю брендів, які пропонують потужні покращення для систем спостереження.

Придбати Мережеве обладнання в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

Часті питання про категорію Мережеве обладнання