Кондиціонер

Код: 45952
Передзамовлення
Кондиціонер TCL TAC-30CHSA/XAB1 On-Off Wi-Fi Ready - інноваційне рішення для створення комфортної ат..
47 999грн.
Код: 45787
Передзамовлення
Кондиціонер TCL TAC-24CHSD/XAB1IHB Heat Pump Inverter R32 Wi-Fi — інноваційний пристрій, що ідеально..
48 999грн.
Код: 45948
Передзамовлення
Кондиціонер TCL TAC-24CHSA/XAB1 On-Off Wi-Fi Ready - інноваційне рішення для створення комфортної ат..
33 599грн.
Код: 45793
Передзамовлення
Кондиціонер TCL TAC-18CHSD/XAB1IHB Heat Pump Inverter R32 Wi-Fi — інноваційний пристрій, що ідеально..
38 999грн.
Код: 45788
Передзамовлення
Кондиціонер TCL TAC-18CHSD/XAB1I Inverter R32 Wi-Fi Ready — це інноваційний пристрій, створений для ..
31 399грн.
Код: 45945
Передзамовлення
Кондиціонер TCL TAC-18CHSA/XAB1 On-Off Wi-Fi Ready - інноваційне рішення для створення комфортної ат..
27 199грн.
Код: 45795
Передзамовлення
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/XPI Inverter R32 Wi-Fi — це інноваційний та ефективний кондиціонер, який ..
22 299грн.
Код: 45790
Передзамовлення
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/XAB1IHB Heat Pump Inverter R32 Wi-Fi — інноваційний пристрій, що ідеально..
25 999грн.
Код: 45794
Передзамовлення
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XAB1I Inverter R32 Wi-Fi Ready — це інноваційний пристрій, створений для ..
20 599грн.
Код: 45951
Передзамовлення
Кондиціонер TCL TAC-12CHSA/XAB1 On-Off Wi-Fi Ready - інноваційне рішення для створення комфортної ат..
17 499грн.
Код: 45792
Передзамовлення
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XPI Inverter R32 Wi-Fi — це інноваційний та ефективний кондиціонер, який ..
19 899грн.
Код: 45955
Передзамовлення
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XAB1IHB Heat Pump Inverter R32 Wi-Fi — інноваційний пристрій, що ідеально..
23 799грн.
Код: 45791
Передзамовлення
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XAB1I Inverter R32 Wi-Fi Ready — це інноваційний пристрій, створений для ..
17 999грн.
Код: 45946
Передзамовлення
Кондиціонер TCL TAC-09CHSA/XAB1 On-Off Wi-Fi Ready - інноваційне рішення для створення комфортної ат..
13 999грн.
Код: 45950
Передзамовлення
Кондиціонер TCL TAC-07CHSA/XAB1 On-Off Wi-Fi Ready - інноваційне рішення для створення комфортної ат..
11 999грн.

Кондиціонер

Як працюють кондиціонери
Перша сучасна система кондиціонування була розроблена в 1902 році молодим інженером-електриком на ім'я Вілліс Хавиланд Керріер. Він був розроблений для вирішення проблеми вологості в літографічних і видавничої компанії Sackett-Wilhelms в Брукліні, Нью-Йорк. Паперовий матеріал на заводі іноді поглинав вологу з теплого літнього повітря, що ускладнювало застосування технік нанесення шаруватих фарб того часу. Перевізник обробив повітря всередині будівлі, продув його через охолоджені труби. Повітря охолоджується при проходженні через холодні труби, і оскільки холодне повітря не може нести стільки вологи, скільки тепле повітря, процес зменшив вологість на заводі і стабілізував вміст вологи в папері. Зниження вологості також мало побічна перевага - зниження температури повітря - і з'явилася нова технологія.
Фактичне використання кондиціонерів для зниження температури навколишнього повітря в приміщенні засновано на дуже простому науковому принципі. Решта досягається застосуванням декількох розумних механічних прийомів. Насправді, кондиціонер дуже схожий на інший прилад у вашому будинку - холодильник. Кондиціонери не мають зовнішнього корпусу, на який спирається холодильник, щоб ізолювати його холодильну камеру. Замість цього стіни у вашому будинку утримують холодний і гарячий повітря.
Давайте перейдемо до наступної сторінки, де ми дізнаємося, що відбувається з усім цим гарячим повітрям, коли ви використовуєте кондиціонер.
Кондиціонери використовують охолодження для охолодження повітря в приміщенні, використовуючи чудовий фізичний закон: коли рідина перетворюється в газ (в процесі, званому фазовим перетворенням), вона поглинає тепло. Кондиціонери використовують цю особливість перетворення фаз, змушуючи спеціальні хімічні сполуки випаровуватися і знову і знову конденсуватися в замкнутій системі змійовиків.
Використовувані з'єднання представляють собою холодоагенти, які мають властивості, що дозволяють їм змінюватися при відносно низьких температурах. У кондиціонерах також є вентилятори, які переміщують теплий внутрішній повітря по цим холодним, заповненим холодоагентом змеевикам. Фактично, центральні кондиціонери мають цілу систему повітропроводів, призначених для направлення повітря в ці змієподібні, охолоджуючі повітря змійовики і назад.
Коли гаряче повітря тече по холодним змеевикам випарника низького тиску, холодоагент всередині поглинає тепло при переході з рідкого стану в газоподібний. Щоб підтримувати ефективне охолодження, кондиціонер повинен знову перетворювати газоподібний холодоагент в рідину. Щоб зробити це, компресор поміщає газ під високим тиском, процес, який створює небажане тепло. Все додаткове тепло, створюване при стисненні газу, потім відводиться назовні за допомогою другого набору котушок, званих котушками конденсатора, і другого вентилятора. Коли газ остигає, він знову перетворюється в рідину, і процес починається заново. Думайте про це як про нескінченному, елегантному циклі: рідкий холодоагент, фазове перетворення в поглинання газу / тепла, стиснення і фазовий перехід назад в рідину.
Легко бачити, що в кондиціонері відбувається дві різні речі. Холодоагент охолоджує повітря в приміщенні, і отриманий газ постійно стискається і охолоджується для повторного перетворення в рідину. На наступній сторінці ми розглянемо, як різні частини кондиціонера працюють, щоб зробити все це можливим.
Давайте розберемося з деякими домашніми питаннями, перш ніж приступити до розгляду унікальних компонентів, які складають стандартний кондиціонер. Найбільша робота кондиціонера - це охолодження повітря в приміщенні. Але це ще не все. Кондиціонери контролюють і регулюють температуру повітря за допомогою термостата. У них також є вбудований фільтр, який видаляє зважені частинки з циркулюючого повітря. Кондиціонери працюють як осушувачі. Оскільки температура є ключовим компонентом відносної вологості, зниження температури обсягу вологого повітря змушує його виділяти частину вологи. Ось чому поряд з кондиціонерами або прикріплені до них зливні отвори і піддони для збору вологи, і тому кондиціонери випускають воду, коли вони працюють у вологі дні.
Проте, основні частини кондиціонера керують холодоагентом і переміщають повітря в двох напрямках: всередині і зовні:
Випарник - отримує рідкий холодоагент
Конденсатор - полегшує теплопередачу
Розширювальний клапан - регулює потік холодоагенту у випарник
Компресор - насос, який створює тиск холодоагенту
Холодна сторона кондиціонера містить випарник і вентилятор, який обдуває охолоджені змійовики і направляє їх в приміщення. Гаряча сторона містить компресор, конденсатор і інший вентилятор для відведення гарячого повітря, що виходить з стисненого холодоагенту на вулицю. Між двома наборами котушок знаходиться розширювальний клапан. Він регулює кількість стисненого рідкого холодоагенту, що надходить у випарник. Потрапивши в випарник, холодоагент відчуває падіння тиску, розширюється і перетворюється назад в газ. Компресор являє собою великий електричний насос, який створює тиск газу холодоагенту в процесі перетворення його назад в рідину. Є деякі додаткові датчики, таймери і клапани, але випарник, компресор, конденсатор і розширювальний клапан є основними компонентами кондиціонера.
Хоча це звичайна установка для кондиціонера, є кілька варіантів, про які ви повинні знати. У віконних кондиціонерах всі ці компоненти змонтовані в порівняно невеликій металевій коробці, яка встановлюється у віконний отвір. Гаряче повітря виходить із задньої частини пристрою, а конденсатори і вентилятор охолоджують і рециркулируют повітря в приміщенні. Великі кондиціонери працюють трохи інакше: центральні кондиціонери мають загальний термостат управління з домашньою системою опалення, а компресор і конденсатор, гаряча сторона блоку, навіть не знаходяться в будинку. Це в окремому всепогодному корпусі на відкритому повітрі. У дуже великих будівлях, таких як готелі і лікарні, зовнішній конденсаторний блок часто монтується десь на даху.
Віконний блок кондиціонера реалізує повний кондиціонер в невеликому просторі. Одиниці зроблені досить маленькими, щоб вписатися в стандартну віконну раму. Ви закриваєте вікно на пристрої, підключаєте його і включаєте, щоб отримати прохолодне повітря. Якщо ви зніміть кришку з відключеного віконного блоку, ви виявите, що він містить:
компресор
розширювальний клапан
Гаряча котушка (зовні)
Охолоджена котушка (всередині)
два шанувальника
Блок керування
Вентилятори обдувають повітря через змійовики, щоб поліпшити їх здатність розсіювати тепло (зовнішнє повітря) і холод (в охолоджуване приміщення).
Коли ви переходите до більших систем кондиціонування повітря, саме час почати дивитися на спліт-системи. Кондиціонер спліт-системи розділяє гарячу сторону від холодної сторони системи, як показано на малюнку нижче.
Холодна сторона, що складається з розширювального клапана і холодного змійовика, звичайно міститься в піч або будь-якої іншої повітряний маніпулятор. Оброблювач повітря продуває повітря через змійовик і направляє повітря по всій будівлі, використовуючи ряд повітропроводів. Гаряча сторона, відома як конденсаційна установка, живе за межами будівлі.
Пристрій складається з довгою спіральної котушки в формі циліндра. Усередині котушки знаходиться вентилятор для продувки повітря через котушку, а також атмосферостійкий компресор і певна логіка управління. Цей підхід розвивався роками, тому що він недорогий, а також тому, що він зазвичай призводить до зниження шуму всередині будинку (за рахунок збільшення шуму зовні будинку). Крім того, що гаряча і холодна боку розділені, а продуктивність вище (що робить змійовики і компресор більше), немає ніякої різниці між спліт-системою і віконним кондиціонером.
На складах, у великих офісах, торгових центрах, великих універмагах і інших великих будівлях конденсаційна установка зазвичай знаходиться на даху і може бути досить масивної. В якості альтернативи, на даху може бути багато невеликих блоків, кожен з яких прикріплений всередину до невеликого вентилятору, який охолоджує певну зону в будівлі.
У великих будівлях і особливо в багатоповерхових будинках спліт-система починає стикатися з проблемами. Або робота труби між конденсатором і воздухоочистителем перевищує обмеження по відстані (занадто довгі прогони запускаються, щоб викликати труднощі з мастилом в ?? компресорі), або обсяг роботи воздуховода і довжина повітроводів стають некерованими. На даний момент, прийшов час подумати про систему охолодженої води.
Хоча стандартні кондиціонери дуже популярні, вони можуть використовувати багато енергії і генерувати досить мало тепла. Для великих установок, таких як офісні будівлі, обробка повітря і кондиціонування іноді управляються трохи по-іншому.
Деякі системи використовують воду як частина процесу охолодження. Двома найбільш відомими є системи охолодженої води і кондиціонери градирні.

Придбати Кондиціонер в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

Часті питання про категорію Кондиціонери