Акумулятор для безперебійного живлення купить по хорошей цене с доставкой и установкой.
Завдяки попиту на ринку ДБЖ широко використовуються в різних галузях промисловості, а батарея стала гарантією потужності системи безперебійного живлення. Коли мережа ненормальна, батарея перетворює хімічну енергію на електричну енергію, яка перетворюється на електричну енергію змінного струму через інвертор в ДБЖ і подається на навантаження, щоб забезпечити безперебійну і безперервну роботу навантаження.
Необслуговувані герметичні свинцево-кислотні акумулятори з регульованим клапаном https://www.everexceed.com/lead-acid-battery_c1 широко використовуються у великих, середніх та малих ДБЖ, що становить від 1/4 до 1/2 загальної вартості ДБЖ. Згідно з опитуванням, термін служби батареї при нормальному використанні зазвичай становить близько 5 років, і близько 50% відмов ДБЖ наприкінці використання пов'язані з батареєю. Несправність батареї в основному проявляється у відсталості окремих батарей або низькій напрузі плаваючого заряду батареї, короткому часі резервного живлення (недостатньої ємності), а ДБЖ, який повинен запускатися від батареї, не може бути запущений з навантаженням при мережу ненормальна. Щоб забезпечити нормальну роботу ДБЖ, необхідно розробити розумний план технічного обслуговування, особливо щодо стану батареї.
1 Контроль плаваючої напруги батареї
(1) Середні та великі ДБЖ зазвичай оснащені монітором. Контролюючи та встановлюючи верхню та нижню межі напруги холостого ходу, можна у будь-який час відстежувати стан батареї та своєчасно усувати несправності.
(2) Використовуйте мультиметр для вимірювання плаваючої напруги батареї.
За допомогою описаного вище методу, згідно стандарту YD/T799-2002 «Герметична свинцево-кислотна батарея з клапанним регулюванням для зв'язку», відхилення напруги плаваючої батареї в плаваючому стані не перевищує 480 мВ (батарея 12 В). Якщо відхилення випробувальної напруги велике, необхідно розглянути питання про зміну. Спостереження та випробування проводять після переходу в режим однорідної зарядки. Якщо після переходу в режим плаваючої зарядки немає покращення, слід розглянути такі методи для тестування та перевірки.
2 Перевірка ємності
батареї Як правило, під час регулярної перевірки ємності батареї можна вибрати такі методи перевірки ємності.
2.1 Автономний метод виміру (якщо дозволяють умови)
(1) Після повної зарядки акумулятора залиште ДБЖ на 1 годину і підключіть зовнішнє (інтелектуальне) фіктивне навантаження при температурі навколишнього середовища 25°C ± 5°C. 10-годинна швидкість розряду для випробування на розрядку.
(2) Перед початком розрядки необхідно виміряти напругу на клемах, температуру навколишнього середовища та час роботи батареї.
(3) Протягом періоду розрядки необхідно вимірювати та записувати напругу на клемах, струм розряду та внутрішню температуру батареї. Інтервал часу виміру становить 1 годину, а коливання струму розряду не повинні перевищувати 1% заданого значення.
(4) Протягом періоду розрядки напруга на клемах та кімнатна температура батареї повинні бути виміряні та записані, а часовий інтервал вимірювання становить 1 год. Підлягає виміру у час наприкінці періоду розряду, щоб точно визначити час досягнення напруги припинення розряду.
(5) Струм розряду, помножений на час розряду, є ємністю акумуляторної батареї. При розряді батареї протягом 10 годин, якщо температура не 25 ° С, фактичну виміряну ємність слід перетворити на ємність Се при 25 ° С за наступною формулою:
Ce=Cr/[1+K(t-25°C)] (1)
У формулі: t - температура навколишнього середовища при розряді
K-температурний коефіцієнт (10-годинний витрата, K = 0,006 / ℃;
3-годинна швидкість розряду, K=0,008/℃; Швидкість розряду за 1 годину, K=0,01/ ℃
(6) Після розрядки акумулятор слід зарядити, а заряджена потужність повинна бути більш ніж в 1,2 рази більшою за розряджену.
2.2 Метод оперативного виміру
(1) У системі живлення постійного струму відрегулюйте вихідну напругу ДБЖ до захисної напруги, подайте живлення на реальне навантаження від батареї та знайдіть батарею з найнижчою напругою та найгіршою ємністю в акумуляторній батареї під час розрядки. як об'єкт перевірки працездатності.
(2) Увімкніть ДБЖ, щоб зарядити акумулятор, і зачекайте, поки акумулятор повністю зарядиться більше 1 години.
(3) Проведіть 10-годинний тест розряду батареї з найсильнішим розрядом у пункті (1). Виміряйте та запишіть напругу на клемах, температуру, час розряду та температуру у приміщенні до та після розряду. У майбутньому вимірюйте та записуйте кожні 1 годину. Коли розряд наближається до граничної напруги, його слід виміряти та записати у будь-який час, щоб точно записати час розряду.
(4) Струм розряду, помножений на час розряду, є ємністю акумуляторної батареї. Якщо температура в приміщенні не 25 ° С, її перевести в ємність при 25 ° С за формулою (1).
(5) Після тестування на розрядку використовуйте зарядний пристрій для заряджання акумулятора, щоб відновити його ємність.
(6) Намалюйте криву витрати відповідно до даних вимірювань.
2.3 Метод перевірки розряду
Для того, щоб дізнатися про приблизну ємність акумуляторної батареї в будь-який момент часу, необхідно провести перевірку розряду тест-навантаження блока живлення. До і після розрядки акумулятора необхідно виміряти та записати напругу на клемах, температуру, температуру в приміщенні та час розрядки кожної батареї. Випустіть від 30 до 40% номінальної потужності.
(2) Після розряджання акумулятор слід зарядити, а заряджена потужність повинна бути більш ніж в 1,2 рази більшою за розряджену.
(3) Намалюйте криву витрати відповідно до даних, записаних під час вимірювання, та збережіть її для порівняння при повторному вимірі в майбутньому.
Примітка:
(1) Для акумуляторної батареї системи живлення ДБЖ не рекомендується використовувати метод автономного вимірювання для перевірки ємності.
(2) При проведенні онлайн-вимірювання та перевірки ємності для обладнання ДБЖ з функцією перевірки розрядки батареї необхідно увімкнути функцію виявлення розрядки батареї, щоб провести перевірку розрядки батареї. Для ДБЖ без цієї функції необхідно відключити вхідне живлення змінного струму та провести випробування на розряд.
2.4 Запобіжні заходи
(1) Дуже важливо забезпечити роботу системи під час перевірки ємності. Тому при перевірці потужності необхідно заздалегідь знати, чи є планове відключення електроенергії в мережі, а резервна генераторна установка має бути у справному стані.
(2) Перед проведенням перевірки ємності акумулятора на розрядку використовуйте мультиметр, вимірювач внутрішнього опору та кондуктометр для проведення профілактичної перевірки працездатності акумулятора.
(3) Щоб забезпечити точність тесту ємності, для тесту слід використовувати професійні інструменти для тестування ємності акумулятора та фіктивні навантаження.
3 Перевірка високого вихідного струму під час запуску батареї
У процесі фактичного використання час перемикання резервного ДБЖ із джерела живлення від мережі на джерело живлення інвертора має бути менше 7 мс, і зазвичай воно становить від 4 до 5 мс. Коли мережеве харчування ненормальне, батарея повинна видавати те, що потрібно навантаженню, менш як за 4-5 мс.