Акумулятор для системи ДБЖ купить по хорошей цене с доставкой и установкой.
Який акумулятор найкраще використовувати у системі ДБЖ, що забезпечує аварійне резервне живлення критичних навантажень?
В наші дні світ акумуляторів настільки величезний, що кожен має багато варіантів вибору типу або виробника акумуляторів для використання.
У технології акумуляторів існує безліч досягнень з безліччю переваг та недоліків для різних програм.
Система ДБЖ призначена для захисту навантаження від стрибків напруги та випадкових повних відключень електроенергії.
Більшість додатків ДБЖ, будь то подвійне онлайн-перетворення або навіть лінійний інтерактивний режим, монтаж у стійку або вежу, модульні або автономні, паралельні чи ні, встановлюються в ситуаціях, коли вони схильні до випадкових перебоїв у подачі електроенергії, і, таким чином, призначені для так званого плаваючого режиму. прикладний акумулятор.
Будь-який об'єкт, де щодня відбуваються регулярні перебої в подачі електроенергії, вимагатиме зовсім іншого підходу та дизайну, коли справа доходить до вибору батареї.
Для застосування поплавця звичайним вибором є свинцево-кислотні акумулятори.
Фактори, що визначають вибір батареї для використання з ДБЖ у плаваючому режимі, такі:
1) Надійність
2) Безпека
3) Можливість вторинної переробки та навколишнє середовище
4) Ціноутворення
5) ремонтопридатність
Коли йдеться про критично важливе обладнання, надійність має першорядне значення. Свинцево-кислотний акумулятор забезпечує дуже надійність.
Усі свинцево-кислотні та нікель-кадмієві акумулятори постійно виробляють водень. Водень вибухонебезпечний. Свинцево-кислотна батарея з клапанним регулюванням (VRLA) запобігає викиду водню та підтримує дуже низький рівень водню в середовищі батареї в умовах плаваючого режиму.
Типовими прикладами акумуляторів VRLA є ELITE, CSB, Enervision E Guard, всі вони доступні в комірках із високою та нормальною швидкістю розряду.
Хоча батареї глибокого циклу і MF мають дуже простий клапан, вони виробляють газ і генеруватимуть набагато вищі рівні водню в приміщенні, ніж VRLA, і протікатимуть кислоти, якщо їх покласти на бік.
Типовими прикладами акумуляторів MF та акумуляторів глибокого циклу є Delkor та Deltec. Іншою проблемою цієї технології є фактор навколишнього середовища, оскільки всі свинцево-кислотні елементи підлягають вторинній переробці, але елементи технології MF заповнені вільно поточним електролітом, який шкідливий для навколишнього середовища, якщо елемент зламається, і викличе проблеми з безпекою персоналу та їх здоров'ям.
Продукти VRLA не представляють проблеми для навколишнього середовища, коли йдеться про електроліт, оскільки вони використовують технологію виснаження електроліту і не витікатимуть літри кислоти у разі поломки.
Всі свинцево-кислотні продукти є порівняно недорогими, MF є найбільш конкурентоспроможними, але це тому, що вони використовують стару технологію заливних акумуляторів. Економія на акумуляторі MF означає, що ви заплющуєте очі на здоров'я, безпеку та довкілля та можете навести безліч юридичних аргументів у разі виникнення проблеми, оскільки конструкція призначена не для резервного живлення, а для автомобільного застосування.
Технологія VRLA потребує мінімального обслуговування.
Зважаючи на вищевикладене, найкращою технологією, яку можна використовувати для плаваючого режиму ДБЖ, є технологія VRLA.