Смарт-пристрої для Розумного дому купить по хорошей цене с доставкой и установкой.

1. Що таке розумний дім?

Як і у випадку з будь-якою новою технологією, сенс модних слів може трохи збивати з пантелику. Отже, перш ніж ми почнемо говорити про сумісність пристроїв та мережеві технології, давайте спробуємо дати визначення поняття «розумний дім» якомога простіше.

Скориставшись перевагами удосконалень у веб-технологіях та інноваціями в галузі підключених пристроїв та розпізнавання голосу, тепер можна підключити до мережі багато аспектів вашого будинку – освітлення, опалення, входи, розважальні системи та навіть змішувачі. Світлом, яке раніше доводилося вмикати та вимикати за допомогою вимикача, тепер можна керувати за допомогою голосу. Термостатами, які доводилося регулювати вручну, тепер можна керувати віддалено через смартфон. Саме така автоматизація, поширена по всьому будинку, робить будинок розумним. Іншими словами, це Інтернет речей у будинку.

Кращі налаштування розумного будинку включають цілу мережу інтелектуальних пристроїв, що дозволяє вам легко відслідковувати і контролювати будь-який аспект вашого будинку, незалежно від того, чи знаходитесь ви вдома або вдалині від будинку. Ці інтелектуальні пристрої, від дверних дзвінків до датчиків руху та побутової техніки, можуть підключатися до вашого смартфона або одного бездротового концентратора через Wi-Fi або аналогічні частоти стільникового зв'язку. Кожний пристрій можна керувати телефоном або голосом через інтелектуальну колонку.

Але єдиної концепції розумного будинку зараз не існує. У вашому будинку може бути будь-яка кількість пристроїв, які ви хочете підключити, залежно від того, наскільки складною ви хочете, щоб ваша установка була.

Смарт-пристрої для Розумного дому купить по хорошей цене с доставкой и установкой.

2. Як працюють розумні пристрої?

Як ми вже говорили, розумний будинок — це, по суті, мережа підключених пристроїв. Ці пристрої спілкуються один з одним, передаючи інформацію щодо певних заздалегідь заданих радіочастот. Wi-Fi – це частота, яку може використовувати будь-хто, хто має доступ до Інтернету та маршрутизатор Wi-Fi.

Інші стандарти бездротових мереж, такі як ZigBee, Z-Wave, Thread та WeMo, також з'явилися, щоб допомогти розумним будинкам працювати. Ці стандарти вважаються більш ефективними та з меншою ймовірністю заважатимуть існуючому з'єднанню Wi-Fi. Але якщо у вас немає розширеного налаштування з великою кількістю пристроїв із батарейним живленням, Wi-Fi підійде для вашої мережі розумного будинку. (Багато інтелектуальних пристроїв можуть працювати через Wi-Fi, але деякі ні, тому перед покупкою перевірте характеристики.)

Важлива порада для покупок: перед покупкою смарт-пристрою переконайтеся, що він сумісний із смарт-концентратором.

Ось проблема розумного будинку, з якою ви можете мати справу: не всі інтелектуальні концентратори сумісні з цими стандартами бездротового зв'язку. Отже, перевірте, які стандарти підтримує ваш інтелектуальний концентратор чи інтелектуальний динамік, та придбайте відповідні компоненти.

3. Що робить розумний дім?

Підключений будинок додає зручності та ефективності у ваше життя, допомагаючи автоматизувати невеликі завдання та роботу по дому. Іншими словами, це допоможе вам поставити деякі повсякденні справи на автопілот, щоб ви мали більше часу для занять улюбленими справами.

Як цю технологію можна реалізувати вдома? Можливо, ви вже знайомі з деякими поширеними пристроями розумного будинку, такими як розумні світильники та термостати. Але є безліч пристроїв, що підключаються до мережі. Ось кілька прикладів компонентів розумного будинку та їх можливостей:

Висвітлення. Внутрішнім і зовнішнім освітленням можна керувати за допомогою голосу, запрограмувати включення після прибуття додому або включити його за розкладом у сутінках та вимкнути перед сходом сонця.

Передпокій - розумні двері можна замикати і відмикати за допомогою голосових команд. Відеодомофони дозволяють побачити, хто наближається до вашої оселі. Двері гаража відчиняються автоматично, коли ви в'їжджаєте на під'їзну доріжку.

Кухня. Кавомашину можна запланувати, щоб вона почала заварювати каву, коли ви прокинетеся. Посудомийна та пральна машина надішле вам попередження після завершення циклу.

Ванна кімната. Ви можете керувати освітленням туалетного столика у ванній за допомогою голосу, просто наказавши йому увімкнути або вимкнути. Руками чіпати не треба.

Розваги – телевізор можна керувати голосом. Стереосистему можна запрограмувати на включення під час входу до кімнати.

Будинок та домашні тварини. Розумні внутрішні камери повідомлять вам, що діти благополучно повернулися зі школи додому. Розумні радіоняні дозволяють спостерігати за новонародженим із сусідньої кімнати. Розумні годівниці для домашніх тварин дозволяють наповнювати миску вашого собаки їжею, поки ви знаходитесь далеко від дому.

Ландшафтний дизайн. Газонокосарка-робот може косити ваш газон за вас. (Так, це правда.) Спринклерна система може регулювати полив залежно від погоди.

Майже всіма цими пристроями можна керувати зі смартфона, а багатьма з них можна керувати голосовими командами через розумні колонки. Вам потрібно виконати деяке налаштування, але як тільки все буде на місці, все буде працювати як за помахом чарівної палички.

Ось два приклади домашньої автоматизації з використанням інтелектуальних пристроїв:

Припустимо, в коридорі, що веде до дитячої кімнати, темно, і ви не можете дотягнутися до вимикача, тому що ваші руки зайняті іграшками. Замість того, щоб кидати все на підлогу та шукати вимикачі у темряві, ви можете просто сказати розумній колонці: «Гей, Google, увімкни світло в коридорі». І вуаля – світло в коридорі піде вашій команді «Відкрити».

Або уявіть, що ви вдома з дітьми, готуєте вечерю та чекаєте, поки закінчиться білизна в розумній сушильній машині. При правильному налаштуванні інтелектуального пристрою ви можете попросити Асистента Google слухати улюблені шоу Netflix ваших дітей за допомогою Google Chromecast Ultra, розповісти вам про п'ятизірковий рецепт курки з чилі, а потім повторно запустити цикл сушіння, щоб ваш одяг не зіпсувався. Дайте висохнути. Більше ніяких зморшок під час вечері – все без зусиль.

Розумний пристрій у вашій оселі може робити дуже корисні речі. Але все стає по-справжньому цікавим, коли ви починаєте складати списки дій через Smart Center. Наприклад, ви можете створити розширене налаштування, щоб, як тільки ви припаркуєте машину будинку після важкого робочого дня, двері гаража відчиняться, спалахне світло, і ваша улюблена станція Spotify почне грати на вашій стереосистемі. Грайте і термостат автоматично вимкнеться. Налаштуйте свій будинок на ідеальну температуру, коли ви приїдете.

Можливості практично безмежні. Майте на увазі, що функції залежать від виробника та моделі пристрою.

Як працюють розумні пристрої

4. Переваги розумного будинку

Подивимося правді у вічі: мати «будинок майбутнього» з обладнанням, яке миттєво реагує на кожну вашу команду, було б чудово. Але крім очевидного крутого чинника, домашня автоматизація може зробити ваше життя зручнішим, безпечнішим і приємнішим. Коли ви починаєте створювати систему розумного будинку, ви можете зосередитися лише на одній із цих цілей або на всіх трьох.

Однак, як і будь-яке покращення будинку, тут є витрати. Отже, погляньмо на плюси і мінуси розумного будинку. По-перше, ви можете скористатися деякими перевагами розумного будинку:

Зручність. Уявіть собі, що вам не потрібно ходити туди-сюди 10, 20 або навіть 30 разів на день, щоб увімкнути вимикач. Або тягатися вгору і вниз сходами, повертаючи термостат вгору, потім вниз, потім знову вгору. Це може звучати як економія часу, але незабаром ви звикнете керувати побутовою технікою та іншими пристроями з телефону або, що простіше, голосом.

Безпека. Незалежно від того, чи знаходитесь ви вдома або далеко від дому, інтелектуальні пристрої можуть дати вам і вашій родині почуття безпеки. Коли хтось наближається до вашого будинку, вас можуть попередити бездротові зовнішні камери відеоспостереження та розумні дзвінки. Розумні детектори диму та чадного газу надішлять попередження на ваш мобільний пристрій, якщо щось піде не так. Поки вас немає, ви можете віддалено керувати освітленням та контролювати камери відеоспостереження зі свого телефону.

Економія. Завдяки автоматичному управлінню опаленням, кондиціюванням повітря та освітленням ви можете заощадити на рахунках за електроенергію. Заплануйте роботу термостата так, щоб він споживав менше енергії, поки вас немає, а потім налаштуйте свій будинок на ідеальну температуру перед поверненням. Налаштуйте зовнішнє освітлення так, щоб воно вмикалося та вимикалося самостійно, не турбуючись, якщо ви залишите щось увімкненим на ніч.

Розваги. Синхронізуйте свою розважальну систему з потоковою бібліотекою, щоб ви могли транслювати музику та відео на запит. В голову спадає пісня – та-так! - Ви можете дати команду своєму розумному помічникові почати трансляцію на стереосистему: "Гей, Google, зіграй танець безпеки".

Для молодих батьків. Сім'ї, в яких є немовля, можуть бути вдячні за те, щоб за дитиною доглядала ще одна пара очей. Ви можете додати в дитячу розумну камеру, щоб знати, коли прокидається ваша дитина. Існують також розумні радіоняні, які можуть надсилати вам оповіщення, коли ваша дитина плаче.

Як і у разі будь-якого покращення будинку, перед початком роботи важливо зіставити витрати з вашим бюджетом.

З іншого боку, ось деякі недоліки створення розумного будинку:

Час та зусилля. Навіть з урахуванням наших порад створення установки на свій смак, а потім ідеальне з'єднання всього може зайняти деякий час. На щастя, ці початкові інвестиції зазвичай є одноразовими. Як тільки все піде так, як ви хочете, невеликі коригування (наприклад, коригування розкладу або часу) мають бути легко внесені.

Залежність від Wi-Fi. Якщо ви коли-небудь стикалися з повільним підключенням до Інтернету через те, що пристрої перевантажують смугу пропускання, уявіть, що ви відчуватимете, коли ваше освітлення та побутова техніка також залежатимуть від вашої домашньої мережі. Деякі інтернет-провайдери пропонують гігабітний доступ до Інтернету – послугу з достатньою пропускною здатністю для підтримки всіх ваших цифрових підключень. Однак доступність залежить від технології та зони покриття кожного провайдера.

Розповсюдження технологій. Інтелектуальні пристрої і розпізнавання мови - це дві технології, що швидко розвиваються. В результаті обладнання, яке ви купуєте сьогодні, може не підтримувати наступний набір чудових функцій, що з'являться на ринку. Якщо ви та людина, яка завжди хоче найновіше та найкраще обладнання, майте це на увазі.

Але для багатьох ці перешкоди — ніщо, порівняно з ідеєю, мати майбутній будинок, якому позаздрив би навіть капітан Пікард.

5. Що таке розумний дім?

Типова установка розумного будинку включає освітлення, термостати та динаміки, підключені через спеціальний інтелектуальний концентратор або інтелектуальний динамік. Рішення зрештою за вами. Ваш розумний будинок повинен містити компоненти, якими ви користуватиметеся і отримуватимете задоволення.

Ось кілька розумних пристроїв, які ви можете додати до свого будинку:

Лампи та вимикачі світла

Розетки та вилки

розумний термостат

Колонки та звукові системи

пристрій потокової передачі мультимедіа

Розумний дверний замок

відео дверний дзвінок

Камери спостереження

пристрій відкривання гаражних воріт

Розумні детектори диму та чадного газу

Кава-машина

пральна машина та сушарка

6. Як я можу зробити свій дім розумним?

Добре, ми сподіваємося, що вам сподобалася концепція розумного будинку, і ваш мозок вже думає про забавну та економну час автоматизації, яку ви можете додати у свій будинок. Якщо так, то це чудово! Отже, із чого почати?

Це проект з благоустрою будинку, в якому кілька хвилин, витрачені на планування на початку, зрештою принесуть величезні дивіденди, заощадивши час, гроші та розчарування. Дозвольте нам провести вас через цю частину, а потім ми перейдемо до найцікавішого: додавання пристроїв та включення вашого розумного будинку.

1) Крок 1. Встановіть бюджет та терміни.

Є два способи автоматизувати ваш будинок: додати один або два пристрої за раз і згрупувати їх разом або додати смарт-концентратор та безліч пристроїв одночасно. Це різниця між зануренням пальців ніг у басейн та пірнанням у нього з головою.

Для деяких бюджет може диктувати, як ви це зробите. Купуйте кілька розумних лампочок та розумних динаміків, щоб керувати ними за допомогою голосу всього за сто доларів. Додайте відеодомофон, інтелектуальний термостат і пристрій відкриття гаражних воріт, і ви витратите сотні доларів. Почніть купувати нову техніку і не дивно, що ви знайдете тисячі нових приладів. Інші, можливо, просто захочуть подивитися, наскільки їм подобаються переваги автоматизації, перш ніж витрачати час та гроші на повне налаштування.

Незалежно від того, до якої категорії ви належите, вам слід зробити вибір, перш ніж починати купувати компоненти, оскільки від цього залежатиме, як ви керуватимете своїм розумним будинком.

При покупці обладнання слід пам'ятати про кілька речей: Давайте подивимося правді в очі: легко захопитися поспіхом купівлі найновішого та кращого обладнання. Але без попереднього планування розумний будинок може стати дорогою розкішшю. Щоб уникнути перевитрати коштів, чому б не витратити деякий час на складання бюджету та подумати про обладнання, яке вам дійсно потрібно чи потрібно, про те, яке справді покращить якість вашого життя чи заощадить вам трохи грошей? (З одного боку, розумний термостат може допомогти знизити ваші рахунки за електроенергію. З іншого боку, чи справді Лолі потрібна власна автоматична миска для собаки?)

Щоб уникнути перевитрати, витратите кілька хвилин на складання бюджету на основі того обладнання, яке вам дійсно потрібне.

2) Крок другий: визначте, що ви хочете, щоб ваш дім робив

Перш ніж почати витрачати гроші на обладнання, важливо запитати себе, якими є ваші цілі. Іншими словами: що ви хочете, щоб ваш розумний дім робив для вас? Чи хотіли б ви використовувати деякі базові засоби автоматизації та голосові команди, щоб полегшити собі життя? Чи ви сподіваєтеся на повну реконструкцію розумного будинку, яка дасть вам найвищий будинок в окрузі? Кожен вимагає часу і зусиль, але кожен важливіший за попередній.

Починаючи з кінцевої мети, ви можете побудувати налаштування, виходячи зі своїх потреб, а не обмежуватися можливостями придбаного пристрою. Крім того, як ми обговоримо пізніше, це дозволяє вам спланувати систему розумного будинку так, щоб пристрої легко з'єднувалися один з одним, що може виявитися неможливим, якщо ви купуєте речі частинами.

3) Крок 3. Виберіть розумні пристрої свого будинку.

Добре, тепер, коли ви знаєте свій бюджет та налаштування розумного будинку, настав час приступити до додавання пристроїв. На цьому етапі потрібно вирішити, чи потрібен вам інтелектуальний хаб, наприклад Google Home, Amazon Echo або Samsung SmartThings.

№1. У хаб чи не хаб?

Якщо ви використовуєте лише один або два пристрої, наприклад термостат і відеодомофон, можна легко керувати ними за допомогою смартфона. Але якщо ви хочете додати багато компонентів від різних виробників, то вам підійде розумний хаб.

Чому? Наявність Smart Hub дозволяє вам керувати всіма компонентами з одного пристрою, а не перемикатися між різними програмами на телефоні, що може стати обтяжливим, коли ви працюєте з кількома програмами.

Smart Center дозволяє керувати всіма компонентами за допомогою одного пристрою замість перемикання між програмами на телефоні.

Візьмемо, наприклад, порошок курячого чилі, про який ми говорили раніше. Якщо у вас є відповідний розумний пристрій, ви можете знайти чудові рецепти в Інтернеті, транслювати Netflix для дітей у вітальні і запустити сушарку своїм голосом - і все це зі своєї кухні. Звучить добре, правда? Але без Smart Hub вам знадобиться чотири або п'ять різних програм на вашому телефоні, щоб зробити все це: Google для рецептів, Netflix і Chromecast для дитячих шоу, програми для включення телевізора та програми для керування пральною машиною. Посудомийна машина. Доводиться багато ковзати взад і вперед.

Без розумного хаба всі ці перемикання додатків зводять нанівець мету створення розумного будинку. Правий концентратор дозволяє вам керувати всіма цими пристроями за допомогою голосу, так що це може бути інвестицією, що дозволяє зберегти здоровий глузд: «Гей, Google, включи Дору на телевізорі в сімейній кімнаті».

Інтелектуальний динамік, наприклад Google Home або Amazon Echo, може бути вашим концентратором. Для більш складних налаштувань, що включають автоматизацію на основі розташування (наприклад, дії, що запускаються під час паркування автомобіля), вам знадобиться спеціальний інтелектуальний хаб, такий як Samsung SmartThings або Wink.

Ось деякі з найбільш поширених питань про ці пристрої:

Як зробити свій будинок розумним?

№2. Чи є Google Home розумним хабом?

За допомогою Google Home ви можете керувати своїм розумним динаміком за допомогою голосу. Крім того, він дозволяє вам насолоджуватися музикою, керувати повсякденними завданнями і отримувати відповіді на питання, що вас цікавлять - абсолютно без допомоги рук. Але Google Home також може виступати як інтелектуальний центр, оскільки він працює на Google Assistant. Це означає, що ви можете керувати сумісними інтелектуальними пристроями Google Home. Наприклад, просто попросіть Google Home транслювати відео на ваш телевізор через Chromecast або увімкніть термостат Nest. Можливо, вам не доведеться двічі думати при виборі Google Home як хаба, якщо у вас вже є один або кілька пристроїв Google.

№3. Чи є Amazon Echo розумним хабом?

Echo – лінійка розумних колонок від Amazon. Ці пристрої, такі як Amazon Echo Show, можуть виступати як інтелектуальні хаби завдяки вбудованому голосовому помічнику Alexa. Alexa сумісна з багатьма типами пристроїв розумного будинку, включаючи інтелектуальні розетки, системи домашнього кінотеатру, дверні замки та багато іншого, що робить Amazon Echo ще одним хорошим вибором як інтелектуальний концентратор.

№4. Які продукти працюють із Google Home?

З Google Home працюють понад 1000 інтелектуальних пристроїв більш ніж 150 популярних брендів, включаючи термостати Nest та системи домашньої безпеки Canary. Завдяки такій гнучкості Google Home стане чудовим вибором для вашого розумного хаба. Google Home дозволяє керувати сумісними пристроями — освітленням, камерами відеоспостереження, телевізорами та багатьма іншими — за допомогою голосу. Крім того, він працює як розумний помічник, надаючи вам доступ до календарів, нагадувань, інформації про поїздки на роботу та багато іншого.

№5. Який смарт-хаб краще?

Кращого смарт-хабу немає. Це справді залежить від того, які продукти є у вас вдома. Є два популярні варіанти: Google Home та Amazon Echo. Але якщо ви хочете піти ще далі в області домашньої автоматизації, можливо, варто розглянути можливість використання спеціального інтелектуального концентратора, такого як Samsung SmartThings або Wink Hub. Вони можуть надати більше можливостей налаштування.

Звичайно, деякі люди віддають перевагу певним брендам. Якщо ви є прихильником Google, ви, ймовірно, захочете використовувати Google Assistant та продукти з підтримкою Google Home.

Якщо ви сумніваєтеся, ось простий спосіб допомогти вам зробити вибір: подумайте про всі пристрої, які ви хотіли б додати до свого будинку, а потім переконайтеся, що потрібний інтелектуальний хаб підтримує їх усі. На сайті виробника хаба можна знайти перелік сумісних пристроїв. Хорошою новиною є те, що якщо ви захочете додати нові компоненти в майбутньому, продукти з тією ж загальною функціональністю часто є доступними для основних центрів розумного будинку.

Як зробити свій будинок розумним?

4) Крок 4: Тепер ви готові почати робити покупки.

Якщо ви визначилися з розумним хабом, настав час придбати обладнання.

Через велику кількість доступних продуктів ваш вибір може здатися трохи приголомшливим. Якщо вам потрібно звузити коло пошуку, обмежте пошук пристроями, які можуть легко синхронізуватися з розумним помічником. Наприклад, якщо ви використовуєте Google Assistant, ви можете продовжувати використовувати пристрої Google та Nest. (Nest є частиною Google.) Незалежно від того, використовуєте ви Smart Hub чи ні, це заощадить вам час і позбавить клопоту.

Ось деякі компоненти, які ви можете додати до свого будинку:

Розумні помічники – доступні Google Home, Google Home Mini та Google Home Max.

Розумний перемикач для освітлення та дрібної побутової техніки – Belkin WeMo Mini Smart Plug.

Термостати – термостати Nest E та навчальні термостати.

Відеодверні дзвінки - Nest Hello і Ring Video Doorbell2.

Пристрої безпеки. Внутрішня камера відеоспостереження Nest Cam та вулична камера відеоспостереження Nest Cam є продуктами Nest.

Розумні колонки - звукова система телевізора з JBL Link 10, JBL Link 20, JBL Link 300 та Bose Solo 5.

Розумна потокова передача Google Chromecast Ultra.

Детектор диму та окису вуглецю – Google Nest Protect.

Звичайно, перегляньте розроблену вами концепцію розумного будинку та враховуйте свій бюджет.

5) Крок 5. Налаштуйте розумний будинок та підключені пристрої.

Тепер ми готові поринути у тонкощі створення та запуску розумного будинку своїми руками.

Перш ніж розпочати роботу, щоб зробити процес встановлення максимально простим, переконайтеся, що у вас є все необхідне для початку роботи:

Доступне місце для розпакування та використання пристрою;

Дайте час для синхронізації контенту з телефоном або хабом;

Мережа Wi-Fi, що охоплює весь будинок;

Найголовніше — швидке та надійне підключення до Інтернету та достатня пропускна здатність, щоб задовольнити потреби всіх цих пристроїв.

Для найкращого використання розумного будинку переконайтеся, що у вас достатня пропускна здатність та надійне з'єднання, наприклад, гігабітний Інтернет. Це пов'язано з тим, що кожен пристрій у вашому будинку підключається до Інтернету за допомогою невеликої частини пропускної здатності вашого будинку. Ви також не хочете, щоб ваш розумний помічник уповільнював вашу потокову передачу лише тому, що він оновлює прогноз погоди на завтра.

Щоб забезпечити харчування для свого розумного будинку, виберіть потужний та надійний інтернет-сервіс, такий як Fios Gigabit Connection.

Не менш важливим є й те, що ваше інтернет-з'єднання має бути надійним. Це зроблено для запобігання одному з великих потенційних недоліків підключеного будинку: якщо ваше підключення до Інтернету відключиться, все налаштування вашого розумного будинку може вийти з ладу разом з ним.

Нарешті, якщо у вашому будинку є місця, недоступні для Wi-Fi, розгляньте можливість додавання подовжувача мережі, щоб розширити мережу Wi-Fi. Це не дозволить вашому пристрою впасти в кому через втрату сигналу Wi-Fi домашньої мережі.

Розумний будинок

6) Крок 6: Налаштуйте свій розумний дім та запустіть його.

Тепер, коли у вас є Smart Hub (якщо ви вирішите його додати) та вибрані пристрої, настав час з'єднати всі разом і змусити його працювати. Незважаючи на те, що існують сотні типів пристроїв від незліченних виробників, багато інтелектуальних пристроїв, як правило, слідують тому самому базовому процесу налаштування при додаванні їх у ваш будинок:

Крок 1. Завантажте програму виробника на свій телефон.

Крок 2. Увімкніть пристрій та за допомогою програми зв'яжіть його зі смартфоном. Потім, якщо ви використовуєте Smart Center.

Крок 3. Відкрийте Hub Assistant на своєму телефоні та додайте нові пристрої.

От і все. Звучить просто, але, як ви, мабуть, вже стикалися раніше, з'єднання бездротових пристроїв не завжди відбувається гладко. Якщо у вас виникла проблема, відвідайте веб-сайт виробника, щоб отримати допомогу щодо усунення несправностей, або знайдіть інструкції на YouTube.

7) Крок 7: Насолоджуйтесь своїм розумним будинком

Як тільки все запрацює на вашому розумному хабі або телефоні, настав час почати насолоджуватися своїм розумним будинком.

Тепер ви можете зробити таке:

Не спотикайтеся у темній кімнаті, коли вмикаєте світло голосом.

Зберігайте затишок, увімкнувши термостат, не вилазячи з-під ковдри.

Посміхайтеся, щомісяця заощаджуючи на рахунках за опалення та кондиціювання.

Знання того, що за вашим будинком та сім'єю стежать інтелектуальні пристрої, допоможе вам краще спати ночами.

Подібні невеликі переваги розумного будинку можуть зробити ваше життя приємнішим.

Якщо ви хочете заглибитись, ознайомтеся з прикладами розширених налаштувань розумного будинку в Інтернеті для натхнення. За допомогою інтелектуальних пристроїв та систем автоматизації, що враховують розташування, ви можете робити дивовижні речі.

7. Висновок

Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам прояснити деяку термінологію, пов'язану з цією темою, і, поєднавши наші поради з вашою уявою, ми сподіваємося, що ви зможете створити той, який вам і вашій сім'ї сподобається використати. Розумний будинок!

Дата:
// //