Система Розумний Дім

Код: dop-install
5 3
Додатковий Послуги Монтажу у Харкові
В наявності
Налаштування 3G комплекту з урахуванням безлімітного тарифу 500 грн. Установка і настройка бездротов..
500грн.

Система Розумний Дім

Система «Розумний будинок» - це комфорт, повне підпорядкування домашніх систем, економія енергоресурсів і безпеку. З поняттям систем «розумний дім» асоціюється житло майбутнього, де все працює автоматично і знаходиться під контролем інтелектуального центру управління. Устаткування для унікальних систем «розумних будинків» передбачає задоволення потреб користувача і захист його безпеки.

Система «Розумний будинок» - єдина високотехнологічна система

Функціональність квартири або котеджу забезпечується рядом систем: водо-, газо- і енергопостачання, опалення, мікроклімат, комунікації, охоронною системою, Всі системи працюють злагоджено, узгоджено і взаємопов'язано. Об'єднання підсистем в мережу і передача в управління єдиному центру-контролеру - завдання програми. Таким чином, незалежно від масштабів території, оптимізується керівництво обладнанням і підвищується рівень комфорту.


Система Розумний будинок - це будинок з просунутою системою контролю і моніторингу, яка поєднує в собі функції безпеки, безпеки, енергозбереження, управління освітленням і розкішшю в одній інтегрованої легкодоступною системі. Ця інтегрована система надає вам безмежні можливості для контролю і захисту найбільш важливих для вас речей у вашому домі автоматично або з вашого смартфона. Ось чому розумні будинки стають дуже популярними /

Система Розумний будинок привносить у ваше життя великий комфорт, інтегруючи аудіо / відео, затінення, безпеку, безпеку, HVAC, освітлення і управління енергоспоживанням в одну інтегровану систему, яка здатна працювати автономно (заздалегідь запрограмоване), або ви можете взяти на себе управління за допомогою всього лише натисніть.

Знаючи ваше місце розташування, система розумного будинку підготує ваше домашнє освітлення, відрегулює температуру у вітальні, встановить бажане затінення, відкриє двері гаража, відключить охоронну і сигналізацію і відтворить вашу улюблену музику через багатокімнатну аудіосистему і навіть Увімкніть кавоварку, щоб створити теплу і гостинну атмосферу до вашого приїзду.

Перебуваючи вдома, ви також можете вибрати різні заздалегідь запрограмовані сценарії для різних випадків, наприклад час перегляду фільму, час відходу до сну, гри, час вечірки і...

коли виходиш з дому, це так само просто! система розумного будинку відключає всіх непотрібних споживачів енергії, встановлює систему безпеки і замикає двері, і поки вас немає, ви будете постійно отримувати звіти і попередження про те, що відбувається у вашому будинку і навколо нього.

Якщо вам потрібно побачити або почути, що відбувається, все, що вам потрібно зробити, це просто включити систему камери розумного будинку.

Незалежно від того, чи є у вас величезний розкішний будинок або проста невелика квартира, комфорт і безпека - ось що робить його будинком. Наша команда в Camsecurity прагне надати вам максимальну зручність і душевний спокій завдяки якісній безпеки з використанням новітніх і найкращих доступних технологій. З розвитком інноваційних технологій спостерігається зростання систем домашньої автоматизації і розумного будинку.

Нехай люди бачать в домашньої автоматизації або розумному будинку концепцію з майбутнього, але вони не розуміють, що в більшості сучасних будинків вже встановлено безліч різних автоматичних пристроїв. Різниця в тому, що ці пристрої імітують концепцію Системи Розумного будинку, але на суб-рівні. Camsecurity використовує пристрій локальної мережі з інтелектуальним шлюзом, завдання якого полягає в тому, щоб з'єднати всі ці пристрої разом і зробити їх інтелектуальною системою автоматизації на значно вищому рівні. Цими пристроями можна керувати з мобільного телефону з будь-якої точки світу.

Що робить звичайний будинок розумним будинком?

Що робить звичайний будинок розумним будинком
У наш час, коли всі і всі навколо нас розумніють, не залишаються осторонь наші будинки. Наявність систем домашньої автоматизації та інтелектуальної техніки в будинках людей стає все більш поширеним явищем.
До 2026 року глобальний сектор розумних будинків перевищить 14 мільярдів доларів. Це видно з поточних ринкових тенденцій: люди все частіше купують продукти, які перетворюють або покращують їхні будинки на розумні будинки.
У той час як основні переваги розумного будинку досить очевидні, багато людей тепер усвідомлюють його професійні переваги, тепер коли робота з дому стала нормою.
Виявляється, встановлена ​​система «розумний дім» може допомогти професіоналам, які працюють вдома, у різний спосіб — від допомоги у виконанні основних робіт по будинку до підтримки робочого процесу під час перерв у роботі.
Все, що вам потрібно зробити, це встановити інтелектуальний хаб і отримати розумну побутову техніку. І припустимо, що ви не хочете вкладати величезні суми в розумні концентратори та пристрої. Ви також можете перетворити свої звичайні прилади на розумні окремо, використовуючи такі пристрої, як розумні розетки.
Таким чином, саме застосування цієї новаторської технології до побутової техніки робить звичайний будинок розумним.
Як віддалена робота може отримати вигоду з розумного будинку
Тепер давайте подивимося, як розумний будинок може допомогти вам отримати максимальну віддачу від віддаленої роботи:
1. Слідкуйте за своїми дверима та скрізь
Відвідування дверей або пильність за домашніми тваринами, персоналом та людьми похилого віку під час роботи з дому може бути складним завданням.
Уявіть, що ви працюєте над важливим проектом, і раптом лунає дзвінок у двері. Це відволікання, якого уникає будь-який професіонал, який працює вдома. У цьому може допомогти встановлення розумного будинку.
Наприклад, якщо у вас є розумні замки та камери відеоспостереження, підключені до центральної системи розумного будинку, голосової команди буде достатньо, щоб побачити, хто стоїть біля дверей, та відкрити їх.
Таким чином, ви можете зручно керувати входом та виходом, відвідуваннями та доставкою, навіть не встаючи з робочого місця та не відволікаючись.
Крім того, ви можете отримати доступ до камер відеоспостереження через свій смартфон і спостерігати за усім, що відбувається у вашому домі та навколо нього. Це означає, що нагляд за дітьми під час роботи більше не буде головним болем.
2. Працюйте у максимально комфортних умовах протягом усього дня
Ваша концентрація та продуктивність безпосередньо пов'язані з тим, наскільки комфортно ви почуваєтеся під час роботи. Говорячи про комфорт, ваша система кондиціювання повітря значно підвищує ваш комфорт.
Тепер перетворити ваш звичайний кондиціонер на розумний ніколи не було так просто. По-перше, вам потрібно використовувати розумну розетку вищої якості, таку як OakPlug Plus, і вуаля! Використовуючи ці розумні розетки, можна встановити температурні переваги в залежності від часу доби. В результаті вам не потрібно турбуватися про те, щоб діставати пульт щоразу, коли вам потрібно відрегулювати температуру.
Крім того, ви також можете керувати своїм звичайним кондиціонером зі свого смартфона, використовуючи інтелектуальний універсальний пульт дистанційного керування Wi-Fi. Ви також можете використовувати цей універсальний інтелектуальний пульт дистанційного керування для керування іншими пристроями, такими як ваша музична система, якщо вам подобається слухати музику під час роботи, та вашими електричними гейзерами.
3. Грамотно налаштуйте освітлення на свій смак
Світло дуже впливає на наш фізичний і психічний добробут і, таким чином, може значно вплинути на вашу продуктивність. Наприклад, польове дослідження в промисловому середовищі показало пряме збільшення продуктивності від 0 до 9% через зміни у висвітленні.
Що, якщо ми скажемо вам, що вам не потрібно робити це самостійно, оскільки воно автоматично налаштовується в залежності від дня та ваших уподобань? Так, якщо ваше домашнє освітлення підключено до смарт-хабу, це можливо.
Ви можете легко запрограмувати розумні лампочки за допомогою спеціальної програми для смартфона, і вони регулюватимуть освітлення кімнати відповідно до ваших уподобань. Це допоможе знизити навантаження на очі і дозволить вам працювати в зручній для вас обстановці.
Якщо у вас вдома не встановлений смарт-хаб, ви можете перетворити звичайні світильники на розумні, підключивши їх до розумних розеток. Wifi Smart Plugs від Oakter дійсно можуть перетворити ваш звичайний будинок на розумний будинок найбільш економічним способом.
Як?
Просто підключіть абажур (або будь-яке інше джерело світла) до розумної розетки, і ви зможете використовувати свій телефон для голосового керування світлом. Потім, встановивши розумну розетку та підсвічування, спробуйте сказати: «Гей, Олексо, вимкни світло!»
4. Керуйте своїми справами без проблем навіть під час роботи
Працюючи вдома, досить незручно займатися рутинними справами, такими як приготування їжі, миття одягу та посуду і т.д. Це позбавляє вас душевного спокою і може перешкодити вашій концентрації та продуктивності. Але якщо у вас встановлена ​​система домашньої автоматизації або ви просто використовуєте розумні розетки, виконання цих клопотів стає простіше простого.
Ви можете керувати своєю посудомийною машиною, пральною машиною та електричною плитою за допомогою смартфона, не залишаючи свого робочого місця. Ви можете запланувати роботу всіх цих приладів на свій розсуд.
Більше того, тепер можна керувати цими пристроями навіть просто за допомогою голосових команд за допомогою Amazon Alexa, Google Assistant або подібних помічників AI.
Таким чином, з розумною домівкою домашні справи більше не відволікають від роботи.
Ви навіть можете випити свіжозварену каву в робочий час. Просто підключіть звичайну кавоварку до розумної розетки і вуалю! Розчинна свіжа і гаряча кава одним рухом пальця.
5. Перебої з електрикою не проблема
При роботі з дому вам, напевно, знадобиться хороше та стабільне підключення до Інтернету через Wi-Fi, оскільки в наші дні працювати без нього практично неможливо.
Але що робити, якщо ви живете у районі, де часто відключають електрику! Це може призвести до великого прикрості. Наприклад, ви були серед дуже важливої ​​презентації, працювали з дому і раптом у вас відключили електрику. Вас раптово відключать, і це може негативно позначитися на вашій роботі та професійній репутації.
Ось де міні-ДБЖ для WiFi-маршрутизатора може бути відповіддю. Він працює як портативне резервне джерело живлення для вашого WiFi-маршрутизатора у разі відключення або вимкнення електроенергії.
ДБЖ Wi-Fi маршрутизатора гарної якості, такий як міні-ДБЖ від Oakter, може забезпечити резервне живлення на термін до 4 годин. Це гарантує, що ви залишитеся на зв'язку з вашою роботою, навіть якщо у вашому будинку відключиться електрика.
Отже, тепер ми розуміємо, як розумний будинок допоможе вам отримати максимальну віддачу від віддаленої роботи. Він пропонує вам всю зручність та душевний спокій у світі, що призводить до підвищення продуктивності та концентрації на вашій роботі.
Таким чином, дійте з розумом і перетворите свій будинок на розумний будинок, замовивши наші передові пристрої для розумного будинку. Ви можете зробити це досить швидко та з мінімальними витратами.

Придбати Система Розумний Дім в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

Часті питання про категорію Розумний дім