Системи відеоспостереження купити купить по хорошей цене с доставкой и установкой.
В даний час наявність системи відеоспостереження є одним із найнадійніших заходів безпеки. Він надає цінні знання і дозволяє краще виконувати завдання, що найбільше підходять для машин, такі як постійний моніторинг або повномасштабний пошук.
Що таке система відеоспостереження?
Відеоспостереження включає спостереження за сценою або сценами і пошук конкретних дій, які є неналежними або можуть вказувати на появу або наявність неналежної поведінки. А коли він оснащений автономним штучним інтелектом, він може вийти на новий рівень.
Ці системи можуть використовуватися як усередині, так і зовні конструкції чи власності. Вони можуть працювати 24 години на добу, можуть бути налаштовані на запис лише при виявленні руху або можуть бути запрограмовані на запис у певний період дня.
Система відеоспостереження складається з чотирьох основних компонентів:
- Мережа камер : мережеві камери є цифровими наступниками аналогових систем відеоспостереження (CCTV), що широко використовуються, але замість спеціалізованої мережі вони використовують локальну IP-мережу, яка також має доступ в Інтернет.
- Монітори або блоки відображення: обчислювальний пристрій, який дозволяє користувачеві вводити та виводити дані на дисплей. Він відповідає за графічне відображення всього, що знімає мережу камер.
- VMS: слугує зовнішнім інтерфейсом для операторів системи безпеки. Це найпомітніша частина системи безпеки та спостереження.
- Відеоаналітика: Відеоаналітика або інтелектуальна відеоаналітика - це технологія, здатна генерувати знання з відеотрансляцій, потоків або архівів для виявлення або інформування людей про конкретні сценарії або ситуації.
Дізнайтесь більше у нашому посібнику з відеоаналітики тут.
4 КОМПОНЕНТА СИСТЕМИ ВІДЕОНОБСЛУГОВУВАННЯ
компоненти системи відеоспостереження
Як працює система відеоспостереження
Перш ніж ми почнемо приготування, ми повинні оцінити всі аспекти, необхідні для створення ефективної системи відеоспостереження.
Насамперед необхідно вирішити такі моменти:
Складіть список усіх матеріалів, які вам потрібні.
Подумайте, яке з'єднання ви використовуватимете.
Переконайтеся, що кожна камера має стратегічне положення.
Як тільки ви охопите всі ці питання, вам потрібно буде оцінити, як використовувати знятий матеріал та знання, які ви отримаєте від вашої системи відеоспостереження.
Однак цей варіант не завжди найефективніший, в основному тому, що людське око може помилятися. У таких випадках рекомендується використовувати систему відеоаналітики, яка максимально використовує можливості вашої мережі спостереження.
Дізнайтеся більше про те, як наш набір продуктів допоможе вам досягти поставленої мети в області інтелектуального відеоспостереження. Просто натисніть тут.
Сьогодні також можна переглядати передачу системи по приватній мережі, оскільки більшість сучасних камер відеоспостереження є цифровими камерами з протоколом Інтернет. Хоча комп'ютери та мобільні пристрої, як і раніше, доступні для перегляду на офіційному дисплеї, вони також можуть отримати доступ до передачі системи. Крім того, деякі системи та камери можуть очікувати виявлення руху перед активацією.
3 Типи камер для відеоспостереження
Існує безліч камер, які можна використовувати для систем відеоспостереження. Ось три найпопулярніші категорії:
1. Аналоговий
Аналогові камери – це більш старі моделі з нижчою роздільною здатністю, які потребують підключення коаксіального кабелю до цифрового відеореєстратора для кожної камери та окремих дротових підключень для живлення. Їхнє поле зору часто вже, ніж у IP/цифрових камер. Нарешті збільшення зображення призведе до ще більшого спотворення записаного фільму. Однак, на відміну від IP/цифрових камер, ці камери дешевші і не споживають мережевий трафік.
2. IP/цифровий
Цифрові камери з набагато вищою роздільною здатністю та чіткістю, ніж аналогові камери, відомі як камери Інтернет-протоколу. Вони використовують перемикач живлення через Ethernet для підключення до відеореєстратора і мають тільки один кабель для підключення як до мережного відеореєстратора, так і до джерела живлення. Недоліки цифрових IP-камер полягають у тому, що вони дорожчі, використовують велику смугу пропускання у мережі для відправки зображень і потребують більшого обсягу пам'яті.
Дізнайтеся все про IP-камери, про те, як вони працюють і як ІІ покращує їх, з нашої статті тут.
3. Спеціалізовані варіанти камери
Існує широкий спектр камер, призначених для конкретних цілей для різних галузей промисловості, таких як внутрішні/зовнішні купольні камери, PTZ-камери з панорамуванням/нахилом/масштабуванням, дискретні камери, циліндричні камери, тепловізійні/інфрачервоні камери, камери NPR/LPR та камери високої чіткості. Камери, зокрема.
3 ВИДА КАМЕР ДЛЯ ВІДЕОНОБСЛУГОВУВАННЯ
типи камер
Типи спеціалізованих камер у відеоспостереженні
Як ми бачили, існує кілька видів спеціалізованих камер, які сильно різняться за формою, розміром, можливостями, характеристиками та використанням. При налаштуванні відеоспостереження важливо знати, яка камера найкраще підходить для певної мети, щоб забезпечити найбільш ефективний захист бізнесу, будинку або навіть вулиці. Спеціалізовані камери слід використовувати в конкретних умовах, щоб максимально використовувати їх, і найімовірніше, що один тип камери не буде працювати так само добре, як інший буде працювати краще.
Ось шість типів спеціалізованих камер та їх найкраще застосування:
1. PTZ-камери панорамування/нахилу/масштабування.
PTZ-камери можуть повертатися вбік, нахилятися вгору та вниз, а також збільшувати або зменшувати масштаб, забезпечуючи рухоме зображення, яке може охоплювати велику площу в межах певного простору. Ця мобільність забезпечує поле зору на 360 градусів, що виявляється надзвичайно цінним для охорони певних об'єктів та їх оточення (наприклад, точок входу чи виходу із певної кімнати).
Вони можуть бути переміщені охоронцем, що спостерігає за VMS, запрограмовані на переміщення певним чином або налаштовані на виявлення об'єктів, що рухаються. Камери такого типу використовуються у роздрібній торгівлі, музеях або серверних для охорони цінних об'єктів.
2. Кульові камери.
Кульові камери широко використовуються в екстер'єрах. Вони мають циліндричну форму та міцний корпус, який захищає їх від несприятливих погодних умов, таких як дощ, пил та вітер. Кожух також призначений для захисту зображення від сонячних відблисків.
Надані зображення зазвичай більше орієнтовані великі відстані. Вони зазвичай використовуються на відкритому повітрі та у кількох галузях, таких як виробництво, сільське господарство або управління нерухомістю.
3. Інфрачервоні камери/камери нічного бачення.
Не всі камери можуть знімати відео під час вимкненого світла. Завдяки інфрачервоній технології ці камери можуть записувати рухи та об'єкти в непроглядній темряві, зберігаючи при цьому високу роздільну здатність та чіткість. Вони також можуть знімати кадри посеред туману, диму або пилу, що рухається. Ці камери ідеально підходять для підприємств, які працюють у нічний час (деякі ферми чи виробничі підприємства) або яким необхідно охороняти об'єкти у неосвітлених приміщеннях (наприклад, банківські сховища).
4. Камери високої чіткості.
Коли потрібне надійне зображення, найкраще підходять камери високої чіткості. Залежно від бюджету, ці камери можуть знімати зображення у форматі 720p, 1080p або навіть 4K, і вони необхідні для досягнення додаткової чіткості знятого матеріалу. Це надзвичайно корисно для підприємств або місць із підвищеним ризиком злочинної діяльності, таких як банки, торгові центри чи казино.
У разі скоєння злочину ці камери забезпечать безперечну ідентифікацію злочинця та полегшать переслідування та судовий розгляд з боку представників закону.
5. Непомітні камери.
Це камери меншого розміру, які зазвичай записують у нижчій роздільній здатності, але можуть бути приховані або змішані з навколишнім середовищем. Деякі з них можуть бути підключені до мережі Wi-Fi, в той час як інші працюють із зовнішньою пам'яттю, як-от Micro SD. У них також використовуються батареї, що перезаряджаються, так як підключення їх до джерела живлення суперечить їх призначенню.
Непомітні камери переважно використовуються у будинках, офісах чи підприємствах і довели свою ефективність для спостереження дітей.
6. Камери NPR/LPR.
Камери номерних знаків або камери номерних знаків — це камери, призначені для захоплення та оцифрування зображень номерних знаків у певних областях, таких як вулиці, шосе, громадські та приватні паркування. Ці камери можуть працювати у складних погодних або світлових умовах та здатні захоплювати зображення з високошвидкісних об'єктів. Їх використання дуже специфічне, оскільки їх основним завданням є спостереження за в'їздом та виїздом транспортних засобів у певній зоні та для таких цілей, як контроль доступу транспортних засобів, безпека або навіть керування дорожнім рухом.
Загальні програми для відеоспостереження
В даний час, який постійно змінюється, відеоспостереження змогло задовольнити багато потреб наших галузей та проблеми безпеки.
Ми знаходимо програми для моніторингу злочинності, контролю виробничої діяльності та громадської безпеки, серед іншого.
Прогрес у цих областях ще більше посилився за рахунок заміни аналогових камер, які передають електричні частоти в певному діапазоні та мають нижчу роздільну здатність, на камери з протоколом Інтернет (IP).
Як випливає з назви, ці камери працюють через Інтернет-протокол, що означає, що вони використовують програмне забезпечення, яке безпосередньо підключається до Інтернету і не вимагає комп'ютера для онлайн-трансляції. Крім того, вони мають більш широкий огляд, і їм не потрібно знаходитися поряд з мережним відеореєстратором (NVR), щоб отримувати якісні зображення; можна навіть посилювати ці зображення без шкоди для їх якості. В даний час можна отримати доступ до передачі IP-камери та зі своїх мобільних пристроїв.
Деякі конкретні програми, які виграли від цих досягнень у компонентах відеоспостереження:
- Захист об'єкта: орієнтований на спостереження за периметром певних будівель.
- Віддалений відеомоніторинг: зазвичай використовується для захисту майна та підприємств від крадіжок зі зломом, грабежів або внутрішнього шахрайства. Камери відеоспостереження, призначені для цієї діяльності, також можуть забезпечувати розпізнавання осіб, інтелектуальне відстеження людей або транспортних засобів та негайні оповіщення. У деяких випадках розміщення видимих камер, ймовірно, зупинить акти вандалізму, оскільки кілька злочинців відганяють можливість бути ідентифікованими на відео. Ми знаходимо історію успіху, пов'язану з цим, на залізничній платформі в США, де відкрите використання відеокамер значно знизило злочинну діяльність, оскільки злодії почали побоюватися, що їхня поведінка буде записана.
- Моніторинг парковок: дуже ефективний для відстеження викрадень або пошкоджень транспортних засобів, а також для припинення злочинних дій завдяки розпізнаванню осіб, а також розумним та видимим камерам.
- Моніторинг операцій: записує повсякденні процеси на фабриках та заводах, приділяючи першорядну увагу безпеці працівників та майна. При цьому компанії виконують важливі пункти у своїх планах безпеки, дотримуються правил техніки безпеки, завчасно попереджають персонал про ризики, які можуть бути як виробничими, так і зовнішніми (ворожі чи терористичні акти).
- Спостереження за громадською безпекою: постійно застосовується на вулицях, у кварталах та громадських місцях. Двома важливими гілками є відеоспостереження за подіями – для контролю натовпу – та моніторинг дорожнього руху, який спрямований на покращення транспортного потоку та запобігання нещасним випадкам.
Об'єктиви бувають різні залежно від сфери застосування та призначення систем відеоспостереження. Наприклад, варифокальні та зум-об'єктиви розширюють поле зору, а панорамні 360-градусні об'єктиви показують сцену цілком.