IP та аналогові камери купить по хорошей цене с доставкой и установкой.
Вартість, якість і гнучкість - ось лише деякі з факторів, які слід враховувати при виборі камери спостереження.
відмінності IP-камер від аналогових камер
Вашому бізнесу 21 століття потрібна система безпеки 21 століття. Основним елементом цього є ваш вибір камери. Зазвичай є два варіанти – аналоговий та IP. Важливо розуміти відмінності, щоб вибрати камеру, яка найкраще відповідає потребам вашої компанії.
Аналогова камера є традиційнішою. Він використовується в системах відеоспостереження та передає відео по кабелю на цифрові відеомагнітофони (DVR). IP (інтернет-протокол) – більш сучасна камера. Він надсилає цифрове відео через мережу, до якої можна отримати доступ безпосередньо на комп'ютері або мобільному пристрої.
Яка камера підходить вам? Давайте заглибимося в деякі з найважливіших особливостей обох.
Монтаж
Велика різниця між установкою аналогової та IP-камери полягає у кабелі. Аналоговим камерам потрібно значно більше – зазвичай окремі кабелі для функцій панорамування, нахилу та масштабування (PTZ), звуку та живлення. Тим часом IP-камерам потрібен лише один кабель для відео, аудіо, живлення, керування та PTZ.
Якість відео
В цілому, IP-камери забезпечують вищу якість відео. Вони також можуть збільшувати масштаб швидше і далі, ніж їх аналогові аналоги, і надають більше можливостей для широких та вузьких полів зору. Рівень деталізації також чудовий, що робить їх ідеальним вибором для розпізнавання облич або читання номерних знаків. З іншого боку, хоча аналогові камери знімають відео нижчої якості, вони, як правило, краще вловлюють зображення при слабкому освітленні.
Дозвіл
IP-камери пропонують значно вищу роздільну здатність, ніж аналогові. Аналогові камери відповідають стандарту NTSC/PAL з роздільною здатністю 720 x 480 пікселів (NTSC)/575 (PAL) або 0,4 мегапікселя (4CIF). Роздільна здатність IP-камери становить від 1,3 до п'яти мегапікселів, що дозволяє захоплювати ширшу область огляду і отримувати більше деталей при наближенні до вузьких місць.
Досягати
IP-камери можуть передавати цифрове відео зі 100-відсотковою чіткістю на відстань до 100 м по кабелю Ethernet з крученою парою і практично на необмежену відстань по мережі. Аналогові камери вимагають більше шнурів і мають радіус дії до 1000 футів коаксіальним кабелем і близько милі по кабелю кручений пари.
Мережа та віддалений доступ
У цій категорії IP-камери справді блищать, тому що досить складно ефективно підключити аналогову камеру до мережі. На відміну від цього, IP-камери можуть працювати у спільній мережі та транслювати відео декільком користувачам. Користувачі можуть одночасно отримувати індивідуальний доступ до різних зображень та відео.
Інші мережні функції IP-камер включають:
Вони панорамують, нахиляють та/або масштабують, щоб сфокусуватися на русі, а потім автоматично повертаються в нейтральне положення.
Вони надсилають текст або електронний лист, коли виявляють рух.
Вони попереджають вашу службу безпеки, коли хтось проходить таємне місце.
Усі зняті матеріали зберігаються в легко доступній для пошуку базі даних, що заощаджує дорогоцінний час, коли вашій команді необхідно знайти відео з конкретною людиною, місцем або періодом часу.
Мережа може відзначити все незвичайне, що з'являється або відбувається, у тому числі коли вона відчуває рух, коли об'єкти зникають або коли щось не так із камерою.
IP-камери також масштабуються і розширюються, що означає, що їх ємність може збільшуватися відповідно до потреб вашої компанії. Оскільки знятий матеріал зберігається в хмарі , а не на ручних дисках, використання даних може розширюватися практично без обмежень.
Безпека
Якщо є одна категорія, в якій переваги IP у порівнянні з аналоговими справді стають очевидними, це безпека. Коротше кажучи, аналогова залежність від фізичних носіїв відкриває можливості для злому, оскільки зловмисники можуть вкрасти записи та пристрої чи фізично перехопити канали. Крім того, в аналогових каналах немає шифрування, звичайне для IP-систем.
IP-камери, навпаки, мають підтримку VPN, яка шифрує та стискає дані та ускладнює доступ до них навіть у разі їх перехоплення. IP-адреси також не обов'язково завжди залежать від провідної електрики, яка відкрита для саботажу. Якщо електрика вимкнеться, вони можуть працювати із сонячними панелями та резервними батареями.
Надійність
Це одна з областей, де аналогові та ІР можуть бути на одному рівні. Більшість аналогових камер побудовані так, щоб витримати випробування часом з меншою кількістю делікатної електроніки, яка може бути скомпрометована елементами або природним зносом.
Дані про надійність IP-камер трохи менш зрозумілі через те, що технологія існує нещодавно. Але головна перевага IP-адрес — надійність системи зберігання, в основному завдяки шифруванню та резервному копіюванню.
Витрати
Аналогові камери, як правило, дешевші за IP, оскільки вони старші і менш складні. Однак варто також відзначити, що аналогова система вимагає додаткових витрат на кабелі, монтажні роботи та записувальне та передавальне обладнання. Також IP-камери іноді можна встановити на аналогові системи, що існували раніше, за допомогою медіаконвертерів і подовжувачів.
Ще один момент, який слід враховувати, полягає в тому, що, незважаючи на деякі покращення в дизайні та продуктивності, аналогові камери не сильно змінюються з часом. Але ринок IP-камер постійно зростає та змінюється, а «Наступна новинка» завжди не за горами. Хоча ці постійні інновації можуть бути захоплюючими, вони також мають свою ціну.
Яка камера підходить вам?
Ну це залежить. Якщо ваша компанія невелика і вам потрібна одна камера для спостереження за одними дверима, аналогова відеоспостереження є економічно ефективним рішенням. Простий шнур може передати відзнятий матеріал на ваш комп'ютер, і ви у справі. Якщо, з іншого боку, вам потрібне більш досконале рішення для забезпечення безпеки і у вас є засоби, щоб дозволити його собі, IP-камери будуть більш ефективно охоплювати всі ваші входи та виходи та нададуть вам надійні сучасні інструменти для захисту кожного аспекту вашого бізнесу. .