ip камера для дому купить по хорошей цене с доставкой и установкой.
IP-камера або камера з інтернет-протоколом – це тип цифрової камери безпеки, яка отримує та відправляє відео через IP-мережу. Вони зазвичай використовуються для спостереження. На відміну від аналогових камер відеоспостереження (CCTV), для IP-камер не потрібен локальний записуючий пристрій, а потрібна лише локальна мережа. IP-камери підключаються до мережі так само, як телефони та комп'ютери.
Як працюють IP-камери?
Аналогові та аналогово-цифрові камери безпеки вимагають коаксіального відеокабелю для передачі відзнятого матеріалу на цифровий відеомагнітофон (DVR). З іншого боку, IP-камера безпеки може передавати відзнятий матеріал бездротовим з'єднанням. Зокрема, IP-камери підключаються до мережного відеореєстратора (NVR) через Wi-Fi, кабель Ethernet або USB.
IP-камера записує кадри у форматі високої чіткості – роздільна здатність може досягати 16 мегапікселів, залежно від моделі камери. Кожна IP-камера оснащена чіпом обробки, який стискає відеоматеріал у міру запису. Що це означає? Що ж, чим вищий роздільна здатність камери, тим більше даних містить кожен відеозапис. Зображення з високою роздільною здатністю вимагають більше місця для зберігання та більшої пропускної здатності для передачі даних, ніж зображення нижчої якості. Для передачі HD-зображень через мережу IP-камери повинні стискати файли або зменшувати їх розмір, щоб не використовувати занадто велику смугу пропускання. Сучасні стандарти стиснення , такі як h.264 і MPEG-4.означають, що або немає падіння, або лише невелике падіння частоти кадрів і роздільної здатності, коли відзнятий матеріал нарешті потрапляє на ваш телефон або комп'ютер.
Ось деякі додаткові переваги використання IP-камер у порівнянні з камерами відеоспостереження:
Двостороннє аудіо. Власник камери може слухати та розмовляти з об'єктом через динамік на камері. Деякі камери дзвінка пропонують цю функцію.
Віддалений доступ . Авторизовані користувачі можуть переглядати живе відео з будь-якого смартфона, планшета чи комп'ютера.
Кращий дозвіл. IP-камери мають роздільну здатність, що в 4 рази перевищує роздільну здатність аналогових камер.
Менше кабелів та проводів. Power over Ethernet подає живлення кабелем Ethernet, що дозволяє камері працювати без спеціального джерела живлення.
При налаштуванні IP-камери можна вибрати один із трьох варіантів мережі.
Бездротова мережа або мережа Wi-Fi надсилає та отримує дані на бездротовий модем. Телефони, комп'ютери, деякі телевізори, ігрові приставки та інші пристрої безпеки підключаються через Wi-Fi, і ваша IP-камера нічим не відрізняється. Один із способів переглянути відзнятий матеріал з IP-камери – ввести її IP-адресу у веб-браузері. Майте на увазі, що IP-адреса має бути статичним . Деякі інтернет-провайдери надають своїм клієнтам динамічні IP-адреси, які іноді змінюються. Ви захочете поговорити зі своїм провайдером про статичну IP-адресу, щоб переконатися, що ви можете отримати доступ до своєї IP-камери.
У проводовій мережі IP-камера підключається до мережі через кабель Ethernet. Ця установка вважається найбільш безпечною, оскільки ймовірність перешкод сигналу або несанкціонованого доступу мінімальна. Очікуйте найвищих швидкостей передачі даних з Ethernet, оскільки провідне з'єднання набагато ефективніше, ніж Wi-Fi.
Стільникова мережа, мабуть, найзручніша з трьох, але й найповільніша. В цілому Wi-Fi має більш високу швидкість завантаження та вивантаження. Більшість IP-камер постачаються зі стільниковим передавачем, тому налаштування, встановлення та підключення дуже прості.
Ви повинні переконатися, що мережа захищена, інакше IP-камери можуть стати жертвами хакерів.
Перед встановленням системи IP-камер безпеки ви або ваш постачальник камер безпеки повинні запитати:
Чи захищена ваша система IP-камер унікальними обліковими даними для входу?
Чи є ваша бездротова мережа приватною?
У 2014 році журналіст натрапив на веб-сайт, на якому було проіндексовано 73 000 місць із незахищеними IP-камерами по всьому світу. Моторошно, м'яко кажучи, але відкриття підняло дуже важливий момент. Більшість камер безпеки постачаються з ім'ям користувача та паролем за промовчанням. Хоча передбачається, що логін за замовчуванням повинен бути змінений, у багатьох випадках - принаймні в 73 000 випадків - він залишався незмінним як логін за умовчанням.
Веб-сайт виклав кадри з камер відеоспостереження із різних підприємств, включаючи торгові центри, склади та автостоянки. Але що ще гірше, були також кадри з камер із віталень та спалень приватних будинків.
Це випробування розкриває сувору правду: незахищені IP-камери напрочуд легко зламати.
Гарні новини? Захистити IP-камеру стало ще простіше! Насправді так і є вам просто потрібно перевірити дві речі. По-перше, переконайтеся, що ви змінили облікові дані для входу до камери за промовчанням. Якщо ви не знаєте, як це зробити, зверніться до інструкції з експлуатації камери. Фахівець з безпеки може допомогти вам у цьому, якщо ви наймете компанію для встановлення вашої системи відеоспостереження. Наступне, що вам потрібно зробити, це перевіряти ще раз, що ваш Wi-Fi є приватним. Якщо камери підключені до загальнодоступної мережі Wi-Fi, будь-яка IP-адреса може отримати доступ. При приватному з'єднанні Wi-Fi лише користувачі, які увійшли до системи Wi-Fi, можуть отримати доступ до матеріалів камери.
Як тільки камера безпеки та Wi-Fi будуть захищені, ви будете налаштовані. Сучасні бездротові модеми використовують систему шифрування даних під назвою Wi-Fi Protected Access (WPA). З роками стандарти WPA посилилися. WPA3 вважається найбезпечнішим і використовується у деяких нових модемах. WPA додатково захистить ваші камери відеоспостереження від зламування та інших видів несанкціонованого доступу.
У порівнянні з аналоговими камерами IP-камери безпеки пропонують зручні функції та підходять для будь-якого будинку чи бізнесу. Чи потрібна вам лише одна камера або десятки, ви не помилитеся з IP-камерами. Бажаєте дізнатися більше? Зв'яжіться з одним із наших експертів з безпеки — ми відповімо на будь-які питання та безкоштовно розрахуємо вартість системи. Зв'яжіться з нами сьогодні!