5 речей, які слід враховувати при покупці камери відеоспостереження купить по хорошей цене с доставкой и установкой.
5 речей, які слід враховувати при покупці камери відеоспостереження в деталях
5 речей, на які слід звернути увагу при виборі камери відеоспостереження/системи камер відеоспостереження, що складається з кількох камер, на думку магазину систем Pipl, де ви можете отримати ідеальну систему камер. Список виглядає так:
Кількість камер – Зберігання даних. Ми обговоримо питання зберігання, як кількість камер впливає на розмір відеофайлу та як вибрати найкращий варіант зберігання для вашого випадку;
Місце встановлення, яке багато в чому визначає, який тип камери вам потрібен і який форм-фактор корпусу камери найкраще підходить для вашого випадку;
Тип передачі даних - бездротовий Wi-Fi або дротовий варіант, і на що звернути увагу;
Якість зображення та відео. Нічний режим, інфрачервоне підсвічування, мегапікселі, фокусна відстань та багато інших параметрів;
тип силової передачі та її пристрій;
1. Кількість камер та зберігання даних
Не секрет, що при покупці камери потрібно заздалегідь подумати та придумати, як зберігатимуться записи з камери. Звичайно, чим більше камер ви плануєте мати у своїй установці, тим більш високої якості відео буде ваш запис - тим більший обсяг пам'яті вам буде потрібно. І є 3 варіанти:
картки MicroSD;
Відеореєстратор із жорстким диском;
Хмарне сховище;
Сучасні камери мають від 64 до 256 ГБ. підтримки ємності microSD. Жорстким диском вважається ємність 1 терабайт і більше. Хмарне сховище залежить від вибраного вами плану передплати — це може бути як щомісячна, з 30-денним зберіганням безперервного запису, так і будь-який інший вибраний вами план, що безпосередньо впливає на вартість.
Навіщо використовувати картку microSD?
В основному, якщо ви хочете зберігати відео, записані лише для події, наприклад, для виявлення руху. У цьому режимі, коли камера записуватиме відео тільки за подією, воно може протриматися досить довго близько 2-3 тижнів для 256 ГБ. MicroSD залежно від інтенсивності сцени. Хоча ці цифри приблизні. Якщо вам потрібний безперервний запис 24/7, не розраховуйте більш ніж на 1 тиждень зберігання відео, це може бути навіть занадто багато.
Відеореєстратор + жорсткий диск
Відеореєстратор з жорстким диском - відмінний варіант, тому що якщо у вас більше 3-4 камер, буде простіше керувати ними всіма в одному місці, а з жорстким диском великої ємності ви можете розраховувати на дні та тижні зберігання записів для купи камер. Але знову ж таки, це залежить від типу запису — за подією чи безперервно.
Хмарне сховище
Останній варіант тут – хмарне сховище. Часто використовується і є досить зручним. Ви не турбуєтеся ні про microSD, ні про жорсткий диск, і про те, що сховище скоро переповниться і перевищить свій обсяг, вам не потрібно нічого рахувати - виберіть план від виробника, виходячи з кількості ваших камер, якості їх запису і як довго ви хочете , щоб ваші відео зберігалися. Але найдорожчий варіант.
2. Місце встановлення та захист кузова
Як уже згадувалося, значною мірою визначає тип і форм-фактор камери безпеки, яка вам потрібна. Він ділиться на закритий та відкритий. І починаючи з цього, є внутрішні та зовнішні камери відеоспостереження, які відрізняються конструкцією корпусу та функціями, що базуються на будові корпусу. Ці характеристики: рівень захисту від проникнення IP, або пиленепроникність та водонепроникність, які є обов'язковими для камери відеоспостереження зовнішнього типу для захисту камери від пилу, вологи, дощу, снігу та будь-якої іншої погоди. І є захист від вандалізму IK, і йдеться про захист від удару, прикладеного до камери, який варіюється від рівня 0 до рівня 10 та 10+, що еквівалентно силі удару, яку камера може витримати.
Так що порада - вуличну камеру краще встановлювати там, де людина не зможе до неї дотягнутися і ніяк не пошкодити, але рівень ІЧ не обов'язковий, ваша вулична камера повинна мати гарний рівень IP Ingress Protection. Тепер про типи корпусів для зовнішніх камер це може бути металевий або пластиковий матеріал, купольний або кулеподібний корпус, і насправді існує безліч форм, що пропонуються рядом виробників, так що це вже не так вузько, але має бути IP-проникнення. захист.
Тим не менш, внутрішні камери не мають циліндричного корпусу, тому ми можемо значною мірою співвіднести циліндричну форму тільки із зовнішніми камерами. Внутрішні камери можуть бути купольними, круглими, квадратними або будь-якими, вони можуть бути виготовлені з металу або пластику - тут це не має значення, вся справа в естетиці, і вони не обов'язково повинні мати пиловологозахист, але іноді вони можуть мати IK Vandal Resistance, якщо це камера, яку потрібно встановити у якомусь громадському місці. І є домашні камери типу wi-fi, які все ще належать до кімнатних типів, але з їх специфічними особливостями, які ми розглянемо далі.
3. Тип передачі даних
Тепер поговоримо про те, як відбувається процес передачі даних - а тут 2 варіанти: бездротовий вай-фай, провідний коаксіальний для аналога або кручена пара для мережі, і всі ці варіанти застосовні як до внутрішніх, так і до вуличних камер відеоспостереження. Хоча тут і роздвоєння: якщо це коаксіальний кабель – йдеться про аналогове відеоспостереження, коли відео та звук передаються коаксіальним кабелем на відеореєстратор. А у нас є кручена пара, або UTP, що використовується для мережевих IP-камер, коли відео та аудіо передаються по мережі та доступні з будь-якого іншого пристрою, підключеного до мережі: ПК, телефону, відеореєстратора. Хоча в даний час кожна система камер підтримує віддалений перегляд та керування, але, звичайно, необхідно переконатися, що у вас є мережа з камерами. Це може бути як дротовий тип, так і бездротовий Wi-Fi від роутера або модем 3G-4G на місці. Однак, якщо зовнішня камера відноситься до бездротового типу Wi-Fi, переконайтеся, що з'єднання стабільне, і краще використовуйте кабель або обидва варіанти. Є такі камери, як ця Ezviz C3WN, вулична, із захищеним корпусом, що підтримує як дротовий, так і бездротовий тип підключення до мережі.
4. Якість зображення та відео
Якість зображення вдень і вночі, роздільна здатність відео, інфрачервоне підсвічування та фокусна відстань об'єктива. Щоб не заглиблюватися — так, мегапікселі та роздільна здатність запису. Чим більше мегапікселів, а отже, чим вища роздільна здатність – тим більше деталізоване зображення ви отримаєте. Грубо кажучи, 2-мегапіксельний дозвіл 1080р дозволяє добре бачити на відстані до 10 метрів, 4-мегапіксельний - приблизно до 20-ти метрів, а 8-мегапіксельний - приблизно до 20-ти метрів. складає від 30 до 40 метрів чіткого та докладного огляду. Отже, йдеться про те, наскільки далеко ви хочете бачити зображення добрим і докладним, хоча це дуже приблизні цифри.
Фокусна відстань
Наступним параметром на черзі є фокусна відстань об'єктива камери, яка визначає поле зору і наскільки детально виглядатимуть об'єкти, що знаходяться на більшій відстані. Він починається приблизно із 2,8 мм. об'єктив, який дає від 100 до 110 градусів FOV, що вважається великим кутом огляду. Тоді це 4 мм. з кутом огляду близько 80-85 градусів, далі, скажімо, 6 мм. близько 50-55 FOV. Таким чином, чим вже фокусна відстань вашого об'єктива — менше об'єктів ви бачите навколо камери, тим більше ваш кут огляду. Але на більшій відстані з вузькою фокусною відстанню об'єкти будуть більш деталізовані, тому що у фокусі будуть об'єкти, які знаходяться далеко. Як правило, ви отримуєте 2,8 мм. об'єктив для використання у приміщенні, а також 3,6 та 4 мм. та більше для вулиці. Якщо ви хочете бачити всю кімнату - вам потрібна широка фокусна відстань, але якщо важливі об'єкти на деякій відстані від камери - вам потрібен вужчий об'єктив, який дозволить вам бачити деталі на більшій відстані. А є варифокальні об'єктиви, що дозволяють фізично змінювати фокусну відстань камери для перемикання між різними кутами огляду.
Нічний вигляд
Тепер параметр нічного бачення пов'язаний з інфрачервоним підсвічуванням. Інфрачервоні світлодіоди дозволяють камері бачити вночі. Ви знаєте, ці світлодіодні лампочки на передній панелі камери, як на зображенні вище. Тому, коли стемніє, ці ліхтарі включаються та діють як прожектор з інфрачервоним світлом, невидимим для нашого ока. Отримуємо чорно-біле зображення через особливості технології. У характеристиках камери це вказується ІЧ-діапазоном, зазвичай, починаючи з 10 метрів, що є нормальним для домашніх камер, і досягаючи 100 і більше для вуличних. Що я хочу сказати тут — залежно від того, де ви хочете встановити камеру, заздалегідь постарайтеся оцінити область, яку ви хочете бачити вночі, і виберіть камеру.
5. Силова передача
Ну звичайно, звичайні це: адаптер живлення, живлення по коаксіальному кабелю для аналогових камер, живлення по кабелю ethernet для мережевих камер, але вони мають на увазі пряму передачу живлення, а також є камери з батарейним живленням. . Але варіант, який я хочу винести на вашу думку, це джерело безперебійного харчування. Найкраще підходить для тих, хто не хоче втрачати жодної години запису, і якщо у вас часто виникають проблеми з електрикою, це те, що вам потрібно. Або камери на батарейках, теж чудовий варіант.
Висновок
Ви тільки що дізналися, на що звернути увагу при покупці відеоспостереження (сподіваюся). Характеристики камери залежать від місця встановлення, іншим важливим параметром є сховище для відео з камери відеоспостереження. Потім була якість зображення, кількість мегапікселів і фокусна відстань камери, щоб визначити детальну дальність огляду, і розмір області, яку ви хочете покрити відеоспостереженням, що впливає на інфрачервоне підсвічування нічного бачення. На думку Camsecurity, саме це варто звернути увагу при виборі камери відеоспостереження.