Точка доступу Wi-Fi купить по хорошей цене с доставкой и установкой.
Якщо ви хочете розширити мережу з однієї будівлі в іншу, найкращою відповіддю завжди буде прокладання ще одного кабелю Ethernet (прямого заглибленого типу) для створення проводового з'єднання між двома окремими мережами, але якщо ви намагаєтеся з'єднати відстань за межами 500 метрів і більше, ви можете зіткнутися з серйозним погіршенням сигналу зі збільшенням відстані, оскільки Ethernet підтримує максимальну відстань передачі лише 100 метрів. І розгортання волоконно-оптичних кабелів буде дорожчим, незалежно від того, чи їх прокладуть у кабелепроводі чи закопають під землею. Щоб розширити свою мережу більш економічним способом, ви можете використовувати пару бездротових мережних мостів, щоб забезпечити зв'язок між двома окремими мережами та надати їм можливість працювати як єдина мережа.
Що таке бездротовий мережевий міст?
Простіше кажучи, бездротовий мережний міст — це пристрій, призначений для з'єднання різних сегментів мережі, і він створений за допомогою радіосигналів для з'єднання двох точок бездротового доступу на великих відстанях. Бездротове мережне з'єднання поступово набирає популярності в наші дні, особливо в локальних мережах, для організації з'єднання «точка-точка» або «точка-багатоточка» в міжбудинкових офісах, сусідніх районах, прилеглих містах і т. д. А оскільки зв'язок між двома блоками є двоспрямованими. Вони не просто працюють у режимі «передавач + приймач», в якому одна точка доступу в односторонньому порядку передає радіосигнали іншій точці доступу. У бездротовому мосту клієнтська точка доступу може лише отримувати, а й передавати сигнали на головну точку доступу. І в більшості випадків з'єднання між цими двома точками доступу є каналом «точка-точка».
Навіщо вам потрібний бездротовий мережевий міст?
Розгорнувши бездротовий мережевий міст, ви можете охопити велику фізичну область на більшій відстані та з більш високою пропускною здатністю. Це сприяє подальшому розширенню фізичних мереж без прокладання проводів, що економить час та витрати на встановлення. Крім того, бездротова мережа полегшує модифікацію мережі для майбутнього розширення. Це забезпечує оптимальну продуктивність сегментів мережі та знижує втрати смуги пропускання за рахунок запобігання непотрібним потокам даних між мережами, враховуючи, що радіосигнали можуть транслюватися за шаблоном на 360 градусів. Крім того, надійність мережі вища у бездротовому мережевому мості, і його відносно легше обслуговувати та усувати неполадки. А перевантаження мережі та колізії можна значно зменшити шляхом сегментації мереж для збільшення пропускної спроможності та ефективності кожного мережного сегмента. Крім того,
Посібник з купівлі найкращих бездротових мережевих мостів
У будь-якому випадку, якщо вам коли-небудь не вдавалося з'єднати дві окремі мережі разом через фізичні обмеження, вам слід подумати про вкладення коштів у бездротові мережеві мости. Оскільки існують різні моделі з різними характеристиками та функціями, ми склали короткий посібник з покупки, який допоможе вам вибрати правильний бездротовий міст для вашої мережі:
1) Швидкість є дуже важливим аспектом, що слід враховувати при виборі бездротового моста для забезпечення високої продуктивності мережі. Пристрій повинен забезпечувати швидкість щонайменше 300 Мбіт/с для 2,4 ГГц. І на всі часи буде оцінено бездротовий мережевий міст зі швидкістю 900 Мбіт/с.
2) Також важливо, щоб ваші мережеві мости могли забезпечити гідну дальність передачі передачі на великі відстані. І надійний бездротовий міст повинен мати можливість подолати відстань не менше одного кілометра, щоб ви могли підключати мережі, які знаходяться далеко один від одного.
3) Безпека має першорядне значення у вашій мережі, оскільки бездротову мережу легше контролювати, ніж дротову. Переконайтеся, що вибраний бездротовий мережний міст оснащений розширеними функціями безпеки, щоб можна було ефективно заблокувати несанкціонований доступ.
4) Внутрішні бездротові мости менш дорогі і зазвичай встановлюються в приміщеннях, що добре кондиціонуються, таких як офіси і торгові центри, але зовнішні бездротові мости настійно рекомендуються для розгортання поза приміщеннями, наприклад, на парковках.
450 Мбіт/с зовнішнє бездротове CPE
Зовнішнє бездротове CPE зі швидкістю 450 Мбіт/с – це корисний інструмент для розширення поточного діапазону мережі для покращення потужності сигналу та покриття. Він забезпечує кращу продуктивність мережі у додатках з більшим радіусом дії для живлення мережевих пристроїв, таких як IP-камери, VoIP-телефони та віддалені принтери без додаткових мережевих кабелів. Бездротовий міст оснащений гігабітним портом PoE та 1 портом LAN 10/100 Мбіт/с, тому ви можете налаштувати 2 пристрої одночасно. Він підтримує стандарт Wi-Fi наступного покоління 802.11ac та бездоганно працює зі швидкістю 450 Мбіт/с на відстані до 1 км. Цей бездротовий CPE, захищений корпусом зі ступенем захисту IP65, може працювати в будь-яких суворих умовах на відкритому повітрі. Він має конструкцію plug-and-play, тому можна легко підібрати довжину хвилі кожного мосту, просто натиснувши кнопку.
Відкритий бездротовий міст 802.11ac 5 ГГц
Цей бездротовий міст є чудовим рішенням для розширення покриття мережі Wi-Fi. Він призначений для роботи з мережами 5 ГГц та забезпечує чудову швидкість мережі 900 Мбіт/с та відмінне покриття до 3 км, що дозволяє встановлювати кілька IP-камер на великі відстані. Так само цей пристрій оснащений портом Gigabit PoE і портом LAN 1*10/100 Мбіт/с. Він забезпечує чисте та гладке з'єднання. Оскільки він призначений для зовнішнього застосування, весь цей блок захищений від атмосферних впливів, покритий кожухом із ступенем захисту IP65, що ідеально підходить для застосування на відкритому повітрі та в суворих умовах, таких як автостоянки, автомагістралі, нафтопроводи тощо горючі місця. Цей бездротовий мережний міст підтримує такі режими шифрування, як WEP, WPA, TKIP/AES та IEEE802.1x.) і має невидимий SSID, щоб уникнути прямого втручання у пристрій.
Як налаштувати бездротовий мережевий міст "точка-точка"?
Бездротовий міст пропонує економічний спосіб розширити зону дії мережі без прокладання проводів. Бездротові мости часто працюють парами і часто встановлюються на повітрі на даху будівель і закріплюються на металевому стовпі, щоб не перешкоджати огляду. Для налаштування бездротового мосту вам знадобиться основний маршрутизатор, два адаптери PoE, пара бездротових мережних мостів та кілька кабелів Ethernet.
1. За допомогою короткого патч-корда підключіть порт LAN адаптера PoE до одного з мережних портів маршрутизатора, а інший кабель Ethernet підключіть порт PoE адаптера до порту Gigabit PoE/LAN бездротового моста. .
2. Вставте інший адаптер PoE у розетку та підключіть його до іншого бездротового моста.
3. Налаштуйте головну точку доступу та підпорядковану точку доступу. Перемкніть "провідний" на "відомий" на підпорядкованій точці доступу та натисніть кнопку скидання, щоб з'єднати ці дві точки доступу.
4. Коли обидва бездротові мости підключені до мережі, підключіть дротовий пристрій безпосередньо до підлеглої точки доступу за допомогою кабелю Ethernet.
Примітка. Якщо у вас немає адаптерів PoE, ви можете використовувати зовнішнє джерело живлення (постійний струм 12 В, 1 А) для живлення мережевих мостів.