Комутатор PoE для IP-камер купить по хорошей цене с доставкой и установкой.

Такі технології, як Power over Ethernet (PoE), спростили налаштування та керування системами спостереження. Системи, що використовують PoE як для живлення, так і передачі даних, називаються системами IP, мережі або камер безпеки PoE. Якщо камери є очі, а мережевий відеореєстратор (NVR) служить мозком цих систем, то комутатори PoE можна вважати серцем і легкими. Деякі мережеві відеореєстратори оснащені вбудованим комутатором PoE., тоді як інші покладаються на зовнішні комутатори PoE для увімкнення та підключення камер через локальну комп'ютерну мережу. У порівнянні з більш старими аналоговими системами, системи безпеки PoE забезпечують просте та економічно ефективне розгортання високотехнологічної системи відеоспостереження, яка забезпечує стрибки якості відео краще, ніж старі аналогові системи. Зверніть увагу, що професійні системи PoE не вимагають для роботи Інтернету. PoE – це просто технологія, яка дозволяє камерам, комутаторам та рекордерам обмінюватися даними та передавати харчування.

Код: 45500
Передзамовлення
Ruijie RG-NBS3100-24GT4SFP-P — це 28-портовий гігабітний хмарний керований PoE-комутатор другого рів..
24 899 грн.
Код: 45411
Передзамовлення
Ruijie RG-ES205GC-P — це 5-портовий гігабітний інтелектуальний POE комутатор, який призначений для в..
3 939 грн.
Код: 45355
Передзамовлення
Інжектор живлення Ruijie RG-E-130(GE) — це 1-портовий адаптер PoE з гігабітним портом і з підтримкою..
1 099 грн.
Код: 45350
Передзамовлення
Інжектор живлення Ruijie RG-E-120(GE) — це 1-портовий адаптер PoE з гігабітним портом і з підтримкою..
799 грн.
Код: RG-E-120GE
В наявності
..
879 грн.
Код: 45538
Передзамовлення
Комутатор Ruijie Reyee RG-NBS3200-24GT4XS-P — це керований мережевий пристрій, що призначений для за..
43 939 грн.
Код: 45517
Передзамовлення
Ruijie Reyee RG-NBS3100-8GT2SFP-P — це керований 10-портовий комутатор із підтримкою технології Powe..
13 599 грн.
Код: 45496
Передзамовлення
PoE комутатор Ruijie RG-ES218GC-P — це 18-портовий гігабітний інтелектуальний комутатор, який підтри..
14 969 грн.
Код: 45505
Передзамовлення
РоЕ комутатор Ruijie RG-ES226GC-P — це 26-портовий гігабітний інтелектуальний комутатор, який підтри..
21 679 грн.
Код: RG-ES209GC-P
Код: RG-ES205GC-P-99-00010911

Комутатор PoE для IP-камер купить по хорошей цене с доставкой и установкой.

Що таке комутатор PoE?

Комутатор – це ключовий компонент комп'ютерної мережі, що полегшує зв'язок між підключеними до нього пристроями Ethernet. Комутатори часто використовуються для підключення до мережі більше пристроїв, ніж дозволяють порти маршрутизатора або модему. Комутатор PoE виділяється тим, що використовує технологію Power over Ethernet для передачі живлення та даних на пристрої. До таких пристроїв належать VoIP-телефони, точки бездротового доступу та, на наш досвід, IP-камери . Принадність цієї настройки в тому, що пристроям, що використовують PoE, не потрібні окремі розетки або блоки живлення для подачі живлення та підключення до мережі.

Порівняння комутаторів PoE

Навіщо використовувати комутатори PoE для систем IP-камер?

Комутатори PoE мають основне значення для функціональності та зручності системи IP-камер безпеки. Без них IP-камери не набагато кращі за своїх старих коаксіальних побратимів. Основною перевагою комутаторів PoE є їх здатність передавати як живлення, так і дані по одній лінії, що усуває необхідність окремих джерел живлення для кожної камери або традиційному блоці живлення. Давайте заглибимося у деякі переваги використання комутаторів PoE для системи відеоспостереження.

Довші пробіги

Ключовою перевагою комутаторів PoE є їхня здатність підключати камери на великі відстані, не турбуючись про падіння напруги або якість кабелю. На відміну від коаксіальних камер, IP-камери не дуже вимогливі до кабелів. Незалежно від того, чи використовуєте ви CAT5e або CAT6, суцільну мідь або алюміній з мідним покриттям, екранований або неекранований кабель, комутатори PoE працюють з усіма типами мережевих кабелів Ethernet. Крім того, передача 12 В постійного струму сіамського коаксіального кабелю зазвичай менш надійна, ніж передача живлення 48 В постійного струму через Ethernet.

Ethernet обмежений 250 метрами. Однак, цей діапазон можна легко розширити, підключивши кілька комутаторів PoE або використовуючи подовжувачі PoE. На відміну від коаксіальних систем, які потребують прямого підключення до цифрового відеореєстратора, IP-камери можна підключити до будь-якого комутатора PoE у комп'ютерній мережі. Можна створити складну мережу з відгалуженнями PoE-комутаторів, підключених до камер на великій відстані. Реєстратор NVR, призначений для запису мережевих камер, таких як камери PoE, може бути підключений до будь-якої точки мережі та обмінюватися даними з усіма камерами, що дозволяє гнучко планувати складну систему відеоспостереження для комерційних цілей.

Нові інновації

Комутатори PoE та технологія PoE постійно вдосконалюються. Кожні кілька років з'являються нові інновації, що дозволяють передавати вищу потужність більш далекі відстані. Нові комутатори PoE, що ми пропонуємо, включають розширену передачу PoE на певні порти на відстані до 300 метрів без необхідності проміжного подовжувача PoE. Він ідеально підходить для використання з пристроями PoE з низьким енергоспоживанням, такими, як PoE-камери з фіксованим об'єктивом, які споживають 6 Вт або менше.

Легше усувати неполадки та керувати

Усунення несправностей систем камери PoE спрощується за допомогою комутаторів PoE. Індикатори активності на перемикачах швидко показують, чи камера не працює (не світиться), чи є проблеми з мережею або камера застрягла в циклі завантаження (циклічні індикатори активності). Крім того, деякі комутатори, відомі як керовані комутатори, пропонують інтерфейс користувача для адміністрування і можуть автоматично попереджати вас, якщо порт стає неактивним, що означає, що камера вийшла з ладу.

Також легко визначити, чи несправний кабель; вони відповідають за передачу живлення та даних, і камери не вмикаються, якщо кабель поганий. Ще однією перевагою Ethernet є те, що кабелі легше тестувати за допомогою тестера мережевих кабелів, тоді як коаксіальний кабель потребує тестування відеопровідника, а також двожильного дроту живлення.

Підтримка більшої кількості камер

Системи камер PoE можуть підтримувати велику мережу до 128 камер! Для досягнення цього вражаючого числа необхідно використовувати комутатори PoE для розширення мережі та надання достатньої кількості портів для підключення камер. Типовий 32-канальний мережевий відеореєстратор (NVR) має лише 16-портовий внутрішній комутатор PoE; це обмеження пов'язане зі значними розмірами та споживаною потужністю 32-портового комутатора. Для підключення до більш ніж 16 камер мережних відеореєстраторів з 32 камерами потрібні зовнішні перемикачі. Окрім величезної кількості камер, установка комутатора PoE або системи комутаторів значно спрощує завдання додавання камер на великі відстані, в іншу область або в майбутньому за необхідності.

Як вибрати комутатори PoE

Тепер, коли ми позначили переваги використання комутаторів PoE, обговоримо, як їх вибрати для системи мережевих камер. Як і у випадку з будь-якою незнайомою технологією, може бути складно зрозуміти, які функції найкраще підходять для ваших потреб.

Кількість портів комутатора PoE

Загальна кількість камер, які ви хочете встановити, та їхнє сукупне енергоспоживання визначатиме кількість портів, необхідних на комутаторі PoE. Комутатори PoE зазвичай мають парну кількість портів PoE для камер і два висхідні порти для підключення до мережі або послідовного підключення до іншого комутатора. Ми пропонуємо 4-портові, 8-портові, 16-портові та 24-портові комутатори PoE.

Пам'ятайте, що ви можете змішувати та поєднувати комутатори PoE у різних областях. Наприклад, якщо ви встановлюєте 32 камери, з яких тільки чотири безпосередньо підключені до вашого NVR, ви можете використовувати будь-яку кількість комутаторів з 4, 8, 16 або 24 портами в різних місцях для підключення 28 камер, що залишилися. Пам'ятайте про обмеження відстані Ethernet між кожним комутатором 328 футів, хоча комутатори з оптоволоконними висхідними лініями доступні для послідовного підключення на великі відстані. У нас є повний посібник з цієї теми, якщо ви хочете дізнатися більше про те, як налаштувати систему відеоспостереження з оптоволоконним кабелем.

Бюджет потужності комутатора PoE

Бюджет потужності комутатора PoE відноситься до максимальної потужності, яку може забезпечити. Додана загальна потужність підключеного пристрою не повинна наближатися до максимального бюджету потужності комутатора або перевищувати його. Бюджет потужності не має великого значення для комутаторів PoE при встановленні камер спостереження для загального спостереження, якщо ви не встановлюєте великі PTZ-камери або камери з моторизованим зумом, оскільки більшість невеликих камер з фіксованим об'єктивом споживають не більше 6 Вт.

Ще одним важливим міркуванням є споживана потужність комутатора "на порт", знову ж таки, тільки якщо ви плануєте встановити PTZ-камери або камери з моторизованим зумом. Деякі комутатори мають обмеження 15,5 Вт на порт, у той час як для великих камер високого класу може знадобитися до 20-25 Вт. У таких випадках ми рекомендуємо придбати комутатор із портами PoE+, що забезпечують до 30 або 60 Вт.

Керований та некерований комутатор PoE

Керовані комутатори, які ми згадували вище в перевагах PoE-комутаторів, надають оперативну статистику та параметри, що настроюються через веб-інтерфейс, пропонуючи цінну інформацію про енергоспоживання, мережевий трафік і стан портів. Керований комутатор також дозволяє включати та вимикати порти, встановлювати обмеження швидкості мережі та налаштовувати сповіщення електронною поштою, серед іншого, включаючи мережну безпеку.

Некеровані або «фіктивні» комутатори – це простіші пристрої, що не пропонують жодних додаткових функцій, а лише передають дані між підключеними пристроями і зазвичай дешевші.

Вибір між некерованим та керованим комутатором залежить від вартості і від того, чи маєте намір ви чи ваша ІТ-команда налаштувати керований комутатор, щоб скористатися перевагами додаткових функцій. Якщо вам потрібний комутатор, щоб просто налаштувати або розширити систему IP-камер, некерованого комутатора буде достатньо.

Швидкість мережі комутатора PoE

Нарешті, розгляньте пропускну спроможність мережі. Оскільки IP-камери постійно надсилають відеодані на мережевий відеореєстратор по мережі, високоякісне та надійне мережне обладнання має вирішальне значення. Більшість комутаторів PoE в даний час пропонують швидкість не менше 100 Мбіт/с на висхідних портах, але для систем з високою роздільною здатністю і великими камерами швидкість висхідного з'єднання стає дуже важливою.

Якщо ви оберете більш дешевий комутатор на 100 Мбіт/с для великої системи 4K, ви можете зіткнутися з уривчастою, затримкою або навіть повною втратою відео через неадекватні можливості обробки даних повільного комутатора PoE. На щастя, сьогодні більшість комутаторів PoE з 16 і більше портами поставляються зі стандартними гігабітними (1000 Мбіт/с) висхідними портами.

Професійні PoE-комутатори вищого класу, які ми пропонуємо, включають порти висхідного зв'язку Gigabit SFP, які дозволяють інтегрувати їх з оптоволоконними кабелями для передачі даних на великі відстані між комутаторами.

Як підключити IP-камери PoE до комутатора PoE?

Для багатьох людей концепція Power over Ethernet (PoE) є новою, що призводить до припущення, що, оскільки вона є новою, вона складна. На щастя, це далеко від істини. Фактично, технологія PoE значно спростила процес встановлення систем відеоспостереження. Комутатори PoE можна використовувати кількома способами, але основні концепції однакові.

Дата:
// //