PoE-комутатор купить по хорошей цене с доставкой и установкой.
Що потрібно знати перед використанням Power over Ethernet (PoE)
Технології, безумовно, змінили наш спосіб життя, інформація тепер легко передається, пристрої з живленням, які можуть відігравати лише сигнальну роль у нашому повсякденному житті, такі як комп'ютер, смарт-телевізор або мобільні пристрої тепер можуть робити більше, ніж раніше. Чому? Через силу мереж. І це підводить нас до нашої сьогоднішньої основної теми технології Power over Ethernet (POE). В останні роки Power over Ethernet є явищем, що постійно зростає, і, як ми самі можемо переконатися, його розвиток йде стабільними темпами.
Інформація має ключове значення, тому було б розумно дізнатися про деякі переваги використання POE, тоді ви будете знати, чому вирішили використовувати його і яку користь ви можете отримати.
POE забезпечує швидку доставку даних, і немає потреби в джерелах живлення змінного/постійного струму та розетках на кінцях, а також у сигнальному кабелі, який може передавати як дані, так і живлення. Це ще більше спрощує встановлення, оскільки дозволяє встановлювати віддалене або зовнішнє обладнання без підключення до джерела живлення змінного струму. Тепер деякі з вас можуть бути стурбовані безпекою цієї технології, ну, пристрої з підтримкою PoE досить безпечні, оскільки вони працюють при низькій напрузі і забезпечують правильну вихідну потужність тільки для пристроїв, що живляться, які відповідають стандарту PoE. Розстрочка POE також є економічно ефективною, оскільки вона може допомогти вам заощадити значні гроші за рахунок виключення додаткових ліній електропередач, а в порівнянні з оптоволоконним кабелем кабель Ethernet дешевше і може вироблятися на різних заводах.
Дізнавшись про переваги PoE, я припускаю, що ви можете бути залучені і маєте намір налаштувати мережну систему, використовуючи PoE відповідним чином, тоді вам слід звернути увагу на деякі поради, якщо ви вирішите використовувати технологію POE у вашій мережній системі. Як то кажуть, давайте одразу до справи.
Повна система PoE складається просто з PSE та PD. Здається, складно розібратися в цих технологічних термінах. Насправді, PD - це звичайні пристрої, для яких необхідно знайти рішення для подачі харчування на роботу і навіть у мережу, наприклад, IP-камера, точка бездротового доступу, VoIP-телефон і т. д. А обладнання, яке подає харчування на мережевий пристрій називається PSE. (Обладнання джерела живлення), це не повинно бути важко забути, тому що більшість PSE є або мережеві комутатори, або інжектори POE, призначені для використання з комутаторами без POE, це пристрої, які ви шукаєте для своїх пристроїв з живленням або мережевих пристроїв. .
Щоб ваші пристрої з живленням працювали нормально, з'ясування того, яке енергоспоживання ваших пристроїв є першим кроком, тільки точно знаючи, скільки вхідної потужності потрібно вашим пристроям, тоді ви забезпечите їхню надійну та безпечну роботу. Це залежить від того, який стандарт PoE для PSE вам необхідно придбати. В даний час широко використовуються три стандарти, яким відповідає більшість пристроїв з підтримкою PoE. Зокрема, IEEE 802.3af/at/bt. Кожен з них може забезпечувати різну вихідну потужність, зазвичай IEEE 802.3af здатний забезпечити потужність до 15,44 Вт, але на практиці пристрої з живленням (PD) надійно одержують 12,95 Вт через втрати потужності в ланцюзі. У той час як стандарт 802.3at PoE підтримує потужність 30 Вт, але, як і в стандарті 802.3af, втрати потужності знижують потужність, що подається до 25,5 Вт. Останній 802. Стандарт 3bt або PoE++ Це стандарт PoE з вищою потужністю, що також називається стандартом наступного покоління, який може забезпечувати до 90 Вт при використанні 4 пар збалансованої кручений пари. Передбачається, що ви вибираєте відповідно до ваших пристроїв, інакше вони не будуть працювати сумісно.
Крім того, необхідно враховувати ваші вимоги до швидкості мережі, доступні 10/100 Мбіт/с та гігабітна мережа, виберіть відповідну, яка відповідає вашим мережевим пристроям. Рекомендується використовувати мережу гігабіт, оскільки вона здатна підтримувати високу швидкість мережі навіть при тривалому сигналі в передачі. Особливо для системи IP-камер затримка сигналу може спричинити незручності або втрати.
Крім того, як відомо, зв'язок між пристроями здійснюється кабелем. Який тип кабелю потрібний для POE? Відповідь має бути кабелем Ethernet з крученою парою, ви можете вибрати різні типи, такі як Cat5/6/7 і навіть більш висока категорія. Який варіант використати, вирішувати вам. Вкрай важливо вибрати правильний кабель, тому що ми не хочемо, щоб результат був поганим. Кабелі Cat5/6 підходять для POE, але якщо дозволяє ваш бюджет, краще вибрати Cat6 з цих трьох основних причин. По-перше, він має більший діаметр, що знижує опір та зводить втрати потужності до мінімуму. По-друге, у нього менші втрати потужності, і, нарешті, кабелі щільно упаковані у свої лотки та канали, що збільшує ймовірність нагріву, тому що він не має можливості розсіятися від кабелю. Крім того, необхідно відзначити одну річ, вам слід використовувати чистий мідний провід з тієї причини, що при передачі частина потужності втрачається і перетворюється на енергію, що призводить до падіння потужності. Чистий мідний дріт – ефективний спосіб зменшити різке падіння потужності, це може допомогти вашим мережевим пристроям отримувати достатню потужність. Деякі PSE, такі як комутатор Fiber PoE, оснащені оптоволоконним портом, щоб забезпечити можливість мати оптоволоконний зв'язок на великі відстані, що закінчується через оптоволоконний кабель.
Що стосується відстані POE, потужність ніколи не була фактором його обмеження, це стандарти кабелів Ethernet, які обмежують загальну довжину кабелів до 100 метрів, що також є максимальною відстанню, на яку може працювати комутатор POE. Але, з іншого боку, якщо ви хочете збільшити радіус дії для віддалених мережевих пристроїв, існує кілька практичних рішень для забезпечення PoE на великі відстані, зокрема подовжувач POE (макс. 500 м), комутатор PoE 800 м, коаксіальний перетворювач PoE (1 км), а також волоконно-оптичні пристрої.
Як перейти на систему POE
Як завжди, ви повинні підключити інші пристрої до комутатора POE, і комутатор автоматично виявить сумісні пристрої та увімкне живлення. Переконайтеся, що пристрої, що підключаються, сумісні зі стандартами POE. Тепер POE підходить для всіх програм, від недорогих некерованих периферійних комутаторів з кількома портами до складних багатопортових стійкових пристроїв зі складним керуванням. Якщо у вас вже є комутатор Ethernet і ви хочете зберегти його, інжектор PoE — це корисний пристрій, що дозволяє перейти на мережну систему PoE, навіть якщо ви використовуєте комутатор без PoE.