POE комутатор для камер відеоспостереження купить по хорошей цене с доставкой и установкой.
PoE (Power over Ethernet) відноситься до технології, яка одночасно передає електроенергію та дані по кабелю Ethernet з витою парою на кінцеві IP-пристрої.
Ми часто чуємо пристрій, що називається «комутатор POE», під час будівництва бездротової мережі Wi-Fi у великих та середніх приміщеннях або під час будівництва мережі передачі відео для моніторингу безпеки. Отже, що таке комутатор POE та як він працює? У цій статті давайте дізнаємось разом.
Що таке технологія Power over Ethernet (PoE)?
PoE (Power over Ethernet) відноситься до технології, яка одночасно передає електроенергію та дані по кабелю Ethernet з витою парою на термінальні IP-пристрої (такі як IP-телефони, точки доступу, IP-камери тощо). Технологія PoE забезпечує безпеку існуючих структурованих кабельних систем. забезпечуючи нормальну роботу мережі, що значно мінімізує витрати.
Чому комутатор PoE?
З появою Інтернету речей (IoT) та розумних міст з'являється все більше і більше мобільних терміналів, таких як бездротові точки доступу, камери та IP-телефони, місце розгортання цього типу терміналу дуже гнучке, а спосіб живлення подача проводів утруднена, що призводить до високих витрат на проведення.
Крім того, у багатьох великомасштабних програмах для локальних мереж адміністраторам необхідно одночасно керувати кількома термінальними пристроями. Ці пристрої потребують уніфікованого живлення та керування. Через обмежене розташування джерела живлення це завдає великих незручностей в управлінні харчуванням. Виходячи з цього, потреба у забезпеченні харчування через сам Ethernet стає дедалі актуальнішою. Power over Ethernet якраз вирішує вищезазначені потреби.
Як працює комутатор PoE?
У системі PoE пристрій, що забезпечує живлення, називається обладнанням джерела живлення (PSE), а PSE зазвичай комутатором PoE.
Пристрої, що споживають електроенергію, називаються пристроями живлення (PD), такими як бездротові точки доступу, камери, IP-телефони та інші пристрої живлення. PD поділяються на стандартні PD та нестандартні PD залежно від того, чи відповідають вони стандартам IEEE.
Введення до стандартів PoE
Щоб стандартизувати розробку технології електроживлення PoE і вирішити проблему сумісності між джерелом живлення та пристроями живлення від різних виробників, Комітет за стандартами IEEE випустив три стандарти PoE: від 802.3af в 2003 р. до 802.3at в 2009 р., а потім до останньої версії. bt у 2018 році, новий стандарт назад сумісний.
IEEE 802.3af
IEEE 802.3af, також відомий як стандарт PoE, має напругу живлення 44-57 В і струм живлення 10-350 мА. У ньому зазначено, що пристрої PSE повинні забезпечувати до 15,4 Вт постійного струму кожному порту. Однак за фактичної передачі частина потужності в кабелі Ethernet втрачається. Таким чином, пристрою, що живиться, доступно тільки 12,95 Вт. Він може підтримувати телефони VoIP, точки доступу тощо.
IEEE 802.3at
У жовтні 2009 року для задоволення потреб терміналів високої потужності народився стандарт IEEE 802.3at. Завдяки сумісності зі стандартом 802.3af, стандарт IEEE 802.3at забезпечує потужність до 30 Вт для задоволення нових потреб. Напруга живлення PoE+ становить від 50 до 57 В, а струм живлення становить близько 10-600 мА. Через втрату потужності гарантована мінімальна вихідна потужність на кожному порту становить 25 Вт. Цей тип може підтримувати пристрої, що потребують більшої потужності, такі як планшети, сигналізації і т.д.
IEEE 802.3bt
У вересні 2018 року комітет зі стандартів IEEE випустив стандарт IEEE 802.3bt для подальшого покращення потужності PoE. Він ще більше розширює можливості джерела живлення: тип 3 забезпечує потужність до 51 Вт, тип 4 забезпечує потужність до 71,3 Вт. Також включена підтримка 2.5GBASE-T, 5GBASE-T та 10GBASE-T, що розширює можливості використання таких програм, як високопродуктивні точки бездротового доступу, камери спостереження та інші програми.
Як правило, стандарт IEEE 802.3af називається джерелом живлення PoE, стандарт IEEE 802.3at називається джерелом живлення PoE+, а стандарт IEEE 802.3bt називається джерелом живлення PoE++, також відомим як 4PPoE. Параметри, що відповідають трьом технологіям електроживлення, показані нижче.
Сьогодні все більше і більше проектів LOT, таких як розумні міста та розумні будівлі, потребують комутатора POE. Він демонструє більший потенціал зростання. Стандарт PoE визначає максимальну вихідну потужність PSE, яка допомагає захистити пристрої з підтримкою PoE від пошкодження високою напругою. Крім того, комутатори PoE спрощують прокладання кабелів та допомагають корпоративним користувачам економити кошти.