POE комутатор для камер спостереження купить по хорошей цене с доставкой и установкой.
Технологія Power over Ethernet (PoE) спочатку була розроблена для подачі живлення разом з даними до місць, де живлення змінного струму було б незручним, дорогим або неможливим для встановлення.
Однак навіть у ситуаціях, коли живлення змінного струму можливе, PoE пропонує деякі додаткові переваги:
Дані та живлення обмежуються одним кабелем, що означає зниження вимог до кабелів.
Найчастіше можна використовувати існуючу мережну інфраструктуру.
PoE простий у налаштуванні та не вимагає кваліфікованого електрика для встановлення, оскільки він працює при низькій напрузі.
Терміни PoE та PoE+ частково збігаються за змістом (як пояснюється в розділі стандартів PoE та PoE+). З цієї причини в цій статті обладнання PoE та PoE+ називатиметься «обладнанням PoE».
Визначення PD та PSE
У системі з живленням від PoE завжди є два типи пристроїв: один подає живлення, а інший споживає. На мові стандарту PoE вони називаються Powered Device (PD) та Power Sourcing Equipment (PSE):
PD (Powered Device) — пристрій, який підключається до PSE та узгоджує з ним свої потреби у потужності. Вважається силовим навантаженням.
PSE (Power Sourcing Equipment) - пристрій, який погоджує подачу живлення з підключеним PD. Він вважається джерелом енергії.
Типи PSE
Сьогодні використовуються три основних типи PSE і всі вони сумісні з кабелем Cat5e або вище. Тип PSE вибирається на основі існуючої інфраструктури та кількості пристроїв PoE, які зрештою будуть підключені.
Комутатор PoE (Кінцевий проліт)
Комутатор PoE виглядає як звичайний Ethernet-комутатор, проте він є універсальним пристроєм для перемикання даних і забезпечення живлення. Як правило, це найбільш гнучке та економічне рішення, особливо якщо потрібне нове мережеве обладнання та кілька PD потребують PoE.
Однопортовий інжектор PoE (Midpan)
Однопортовий інжектор PoE (Midspan) призначений для використання в лінії з кабелем Ethernet для живлення на один пристрій . Він підходить для додатків, у яких недостатньо пристроїв PoE, щоб виправдати вартість комутатора PoE, або якщо дані необхідно спочатку передати на велику відстань (наприклад, по оптоволокну), а потім перетворити назад на мідний кабель, а потім використовувати PoE. застосовуваний.
Недоліком використання однопортового інжектора PoE є необхідність наявності розетки для роботи і тенденція до подорожчання, коли живлення потрібно більш ніж кільком пристроям.
Багатопортовий інжектор PoE (Midpan)
Багатопортовий інжектор PoE (Midspan) був розроблений для подачі живлення до існуючої мережі Ethernet, де комутатор Ethernet не підтримує PoE. Блок багатопортового інжектора PoE знаходиться між існуючим комутатором Ethernet та пристроями PoE.
Стандарти PoE та PoE+
Живлення подається на PD залежно від його класу. Існує два стандарти IEEE, які визначають класи PoE:
Стандарт IEEE 802.3af-2003 широко відомий як «PoE». Він визначає класи PoE 0-3, причому максимальна потужність при PD становить 12,95 Вт.
Стандарт IEEE 802.3at-2009, широко відомий як PoE+ або PoE Plus, є пізнішим оновленням стандарту IEEE 802.3af-2003 PoE. Він визначає класи PoE 0-4, де класи 0-3 включені з більш старого стандарту 802.3af "PoE" в "Тип 1", а "Тип 2" включає тільки клас 4 з максимальною потужністю при PD, що дорівнює 25,5 Вт.
IEEE 802.3bt-2018 називається "4PPoE". Він включає класи 0-4 з більш ранніх стандартів і додає "Тип 3" (класи 5-6) та "Тип 4" (класи 7-8) з максимальною потужністю при частковому розряді, що становить 71,3 Вт.
Стандарт IEEE 802.3af "PoE" не було скасовано після введення стандарту IEEE 802.3at "PoE +", і обидва стандарти все ще використовувалися. Це створило плутанину щодо того, що саме означають терміни «PoE» та «PoE+». У багатьох публікаціях неофіційно використовується «PoE» для позначення класу 0-3 і «PoE+» для позначення тільки класу 4. Але, як згадувалося вище, стандарт 802.3at «PoE+» включає класи 0-3 з старішого 802.3af «PoE», тому "IEEE 802.3af PoE клас 2" і "IEEE 802.3at PoE+ тип 1 клас 2" - це два різні, але правильні способи сказати одне і те ж - що пристрою потрібно 6,49 Вт Power over Ethernet. Можливо, ще більше збиває з пантелику те, що термін PoE часто використовується для позначення загальної концепції передачі потужності по кабелю Ethernet, незалежно від того, скільки потужності передається або який стандарт використовується.
Ми рекомендуємо провести додаткові дослідження, якщо у специфікації пристрою заявлено лише PoE, PoE+ або 4PPoE, але недостатньо інформації про вимоги до живлення пристрою. Також необхідно вказати клас PoE+ або 4PPoE та/або точне значення споживаної потужності. Сімейства продуктів Biamp включають PoE пристрої класів 0-4. Будь ласка, використовуйте документацію, щоб перевірити вимоги до кожного пристрою.
узгодження PoE
Якщо PD підключено до PSE, він проходить процедуру узгодження PoE, перш ніж зможе отримати необхідне харчування для роботи. Процедура узгодження PoE визначається стандартами IEEE 802.3af/at. Крім того, пристрої без PoE не будуть пошкоджені, якщо вони підключені до PSE завдяки цій процедурі.
Узгодження PoE складається з трьох етапів: виявлення, класифікація та експлуатація.
Відкриття
PSE залишає порт Ethernet знеструмленим і періодично перевіряє, чи було щось підключено. Малоймовірно, що низька напруга, що використовується під час виявлення, пошкодить пристрій, не призначений для PoE. Коли PD підключається до порту PSE, PSE виявляє і переходить до етапу класифікації.
Класифікація
Класифікація – це процес, за допомогою якого PSE визначає, чи потрібний PoE для підключеного пристрою, і якщо так, то який клас PoE йому потрібний. Класифікація може відбуватися у формі 1-події або 2-події, залежно від класу PoE PD.
1-подієва класифікація – для PD 802.3af/at класу 0-3
PSE відправляє одиночний імпульс напруги на PD, зчитує значення струму на дроті, перевіряє якому класу PoE відповідає це значення струму, і відповідно подає живлення. Якщо PD повертає значення класу 1, 2 чи 3, то PSE забезпечує потужність класу 1, 2 чи 3 відповідно. Якщо PD повертає значення класу 0, надається потужність класу 3.
2-подійна класифікація - для PD 802.3at Class 4
Коли PD ідентифікується як пристрій класу 4, PSE використовує другу подію, щоб переконатися, що PD дійсно потребує більш високого рівня потужності. Ця друга подія може бути одним із двох наступних методів:
Апаратна 2-подійна класифікація
Спочатку PSE виконує класифікацію за однією подією, як описано вище. Якщо він зчитує значення струму 4 класу з PD, він подає живлення тільки класу 3 і повторює імпульс напруги вдруге. Якщо після цього 2-го події підтверджується, що PD відноситься до Класу 4, PSE забезпечує харчування Класу 4 для PD.
Програмна класифікація LLDP
Спочатку PSE виконує класифікацію за однією подією, як описано вище. Якщо він зчитує поточне значення класу 4 з PD, він подає харчування тільки класу 3 і запитує підтвердження від PD через протокол LLDP рівня 2 про те, чи дійсно PD належить до класу 4. Якщо після цієї 2-ї події підтверджується, що PD є класом 4, PSE забезпечує харчування класу 4 для PD.
Підтримка класифікації 2 подій
Стандарт IEEE 802.3at визначає, що PD класу 4 повинні підтримувати як апаратну двоподійну класифікацію, так і програмну класифікацію LLDP, тоді як PSE повинен підтримувати лише одне з двох, але може підтримувати і те, й інше. Інжектори PoE+ зазвичай підтримують лише апаратну класифікацію із двома подіями. Багато комутаторів PoE+ підтримують обидва методи.
Операція
Після успішного завершення етапів виявлення та класифікації система переходить у робочий режим, у якому PD отримує достатню потужність від PSE та повністю функціонує.
Розрахунок бюджету PoE
Бюджет PoE – це специфікація багатопортових пристроїв PSE (мережні комутатори та інжектори PoE). Цей бюджет потужності є загальним ресурсом, доступним у міру потреби для всіх портів. Кожен PD узгоджує потреби у потужності з PSE на основі класу PD. Потім PD отримує харчування із бюджету PoE PSE відповідно.
Бюджет PoE може бути перевищений під час роботи системи, якщо PSE не вказано належним чином. Це змусить PSE відключити PoE одному і, можливо, всіх портах. Зв'язок із кінцевими пристроями буде перервано, а продуктивність пристроїв PoE може бути тимчасово або навіть постійно скомпрометована.
Додаткові відомості про вибір відповідних комутаторів PoE та розрахунок бюджетів потужності PoE для пристроїв Tesira див. у розділі Визначення комутаторів PoE для пристроїв Biamp Tesira. Ті ж рекомендації застосовуються до всіх пристроїв Biamp з живленням PoE.
Енергоефективний Ethernet (EEE)
EEE розшифровується як Energy-Efficient Ethernet (IEEE 802.3az). Цей стандарт призначений зниження енергоспоживання PD. Однак багатьом пристроям Biamp PD потрібне постійне живлення, особливо AVB і Dante. Ці пристрої перестануть працювати, якщо комутатор із підтримкою EEE переведе свій порт PoE у режим сну з низьким енергоспоживанням. Рекомендується відключити EEE для Biamp PD для гарантованого забезпечення живлення та продуктивності пристрою.
Прокладка кабелю
У сучасних мережах PSE подають харчування на PD за тим самим стандартним мережним кабелем, яким передаються дані.
Кабель Cat5e або вищої категорії підходить для пристроїв, сумісних як з IEEE 802.3af, так і IEEE 802.3at.
Максимальна довжина будь-якого кабелю Ethernet, що рекомендується, становить 328 футів (100 м) від комутатора до PD, навіть якщо пристрій Midspan розташований між комутатором і PD. Інжектор Midspan PoE слід розглядати як з'єднання з комутаційною панеллю. Перевищення відстані 100 м може негативно позначитися на подачі електроенергії та передачі даних.
Зверніть увагу, що тип кабелю, кількість міжз'єднань, цілісність закладення і навіть температура навколишнього середовища впливатимуть на електричний опір, представлений кабельним трактом. Ці фактори можуть зменшити максимальну довжину кабелю.
Для Ethernet 10/100 Мбіт/с стандарти IEEE 802.3af/at визначають два режими живлення:
Режим A: напруга подається між двома парами даних, контактами 1–2 та 3–6. Зазвичай використовується PSE Endspan.
Режим B : напруга подається між двома запасними парами, контакти 4-5 та 7-8. Зазвичай використовується у пристроях Midspan PSE.
Харчування має подаватися лише в одному режимі за раз, і це рішення приймає PSE. PSE може підтримувати режим A або B або обидва. Як правило, вибраний режим не має значення для кінцевого користувача, оскільки у відповідності до стандартів IEEE 802.3af/at всі PD повинні підтримувати обидва режими.
У режимі B використовується технологія фантомного живлення, що дозволяє парам із живленням також передавати дані в мережі Ethernet 10/100 Мбіт/с.