Повербанк для роутера 12 Вольт - CamSecurity.com.ua купить по хорошей цене с доставкой и установкой.
Як забезпечити себе інтернетом, коли нема електрики?
Ми пропонуємо рішення, які допоможуть при відключенні електроенергії та відсутності прийому.
В чому проблема?
Працювати в умовах відключення електроенергії складно, а коли це надзвичайні ситуації, завдання лише ускладнюється. Люди спускаються в метро, працюють із кав'ярень, приходять у «Точки непереможності». Але це завжди зручно.
Яке рішення?
У разі повного відключення електроенергії найкращим рішенням буде Starlink та генератор. Але ви повинні зачекати деякий час, щоб отримати їх, і ціна кусається. Отже, ці рішення ми обговоримо наприкінці, а зараз — недорогі та надійні варіанти.
Крок 1: Надати мережеве обладнання із «банку сили»
Це один із найпростіших способів забезпечити себе інтернетом. Він вам обов'язково знадобиться, навіть якщо ви оберете один із варіантів, описаних нижче. Ось що вам знадобиться:
зовнішній акумулятор,
дізнайтеся, яка напруга необхідна вашому мережному обладнанню (роутерам, модемам, точкам доступу тощо).
Якщо ви бачите на пристрої або зарядному пристрої напис 5V, шукайте кабель з USB на одній стороні і модемним штекером на іншій.
Якщо 9В, 12В і більше - дізнайтеся, чи підтримує ваш повербанк протоколи швидкої зарядки і чи потоваришує він з модемом. Якщо сумніваєтеся, пошукайте спеціальні кабелі або попросіть когось зробити їх.
Як правило, маршрутизатори використовують роз'єм постійного струму. Це означає, що потрібний кабель можна знайти в Інтернеті, виконаючи пошук USB dc 9/12v.
Крок 2: Підключити «енергонезалежний» інтернет
Після того, як ви налаштували та запустили модем, вам необхідно забезпечити безперебійне підключення до Інтернету. Є кілька способів зробити це.
LTE-моден + панель/спрямована антена
Мобільний зв'язок (в т.ч. LTE) часто пропадає під час відключення електроенергії у вашому районі. Але модем із підтримкою LTE та потужною антеною забезпечить більше покриття, ніж телефон. Вам потрібно розмістити антену у напрямку вежі стільникового зв'язку. Дізнайтеся про його місцезнаходження у службі підтримки або на сайтах мобільних операторів.
Антена приймає сигнал, а модем роздає Wi-Fi у приміщенні. Якщо модем розрядився, зарядіть його від повербанку, автомобіля чи генератора.
Погуглить «панельна антена комплекту 4G» та виберіть рішення, яке відповідає вашому бюджету. Представники магазину підкажуть, який тип антени найкраще підійде для вашого розташування.
Оптоволокно та GPON
Технологія GPON є гігабітною мережею пасивного оптичного доступу. Пропускна здатність такої мережі становить до 1 Гбіт/с навіть за одночасного підключення кількох пристроїв. Якщо в будинку чи квартирі є джерело безперебійного живлення, відключення електроенергії або навантаження на мережу ніяк не вплине на використання інтернету.
Щоб мати такий інтернет, зверніться до всіх інтернет-провайдерів у вашому місті і запитайте:
Чи можливе прокладання оптоволокна на вашу адресу?
Чи є в трасі кабелю до вас якесь обладнання, яке потребуватиме додаткового живлення (зазвичай ні, але у багатоквартирних будинках буває)?
Скільки годин/днів провайдер обіцяє працювати за повного відключення?
Якщо провайдер обіцяє стабільний зв'язок і має резервне джерело живлення для оптоволокна, домовляйтесь про підключення та ознайомтеся з новою концепцією – оптичним терміналом. Це додатковий пристрій, який перетворюватиме світлові хвилі для вашого роутера. Далі вам залишиться лише подбати про резервне харчування цього терміналу та роутера за допомогою повербанка, акумулятора та генератора.
Укртелеком та підключення ADSL/VDSL
Укртелеком використовує класичну телефонну лінію, живлення якої не залежить від електрики у вашому будинку чи районі — з'єднання ADSL/VDSL. Різниця між ними в тому, що ADSL — сучасніша технологія, а значить, інтернет з нею буде швидше. Якщо основні телефонні лінії працюють, у вас буде Інтернет. Але вам необхідно уточнити, чи є у Укртелекому джерело безперебійного живлення чи генератори у вашому місті та за вашою адресою.
Крім того, вам потрібно буде придбати модем, який підтримує ADSL/VDSL, та живлення для нього (як і для класичних модемів/маршрутизаторів Wi-Fi). Їх пропонує Укртелеком, а також їх можна знайти на OLX або на гарячій лінії.
Старлінк
Для максимально ефективної роботи Starlink повинен мати безперешкодний огляд неба (тобто між пристроєм та небом не повинно бути стелі, стін та, бажано, інших будівель, звернених на північ). Також варто подбати про резервне харчування станції. Це може бути EcoFlow, Bluetti, акумулятор або генератор. Ви можете налаштувати та обслуговувати набір прямо з програми для смартфона.
Варіанти замовлення пристрою:
Довго, але просто. На сайті Starlink виберіть адресу в Україні та замовте там. При замовленні необхідно зробити передоплату, але основну суму доведеться внести, коли пристрій вже буде в Україні. Тоді є лише щомісячна абонентська плата (75 доларів). В даний час період очікування може становити приблизно два місяці.
Швидше, але складніше. Бронюйте з сайту Starlink на європейські адреси та звідти оформлюйте доставку в Україну. Поки пристрій ще на шляху до адреси одержувача в Європі, країну та адресу використання слід змінити через службу підтримки українською. Якщо пристрій перевозить не фізичну особу, а перевізник або служба, послуги розмитнення доведеться сплатити разом з доставкою. У такий спосіб можна доставити Starlink в Україну за два-три тижні.
Найшвидший і найпростіший. Шукайте на OLX або Гарячій лінії вже куплені іншими українцями пристрої та домовляйтесь про повну передачу доступу (включаючи пошту) або перенесення пристрою на свою пошту.