Відеореєстратор для камер спостереження купить по хорошей цене с доставкой и установкой.
Розуміння різниці між NVR та DVR є ключем до вирішення, яку систему відеоспостереження ви хочете. Обидві системи записують та зберігають відео, але обробляють його по-різному; вони також відрізняються експлуатаційними витратами, якістю відео та охопленням сайту. Ми пояснимо, як вони працюють, а також плюси та мінуси кожного варіанту.
NVR проти DVR: у чому різниця?
DVR – це цифровий відеореєстратор, а NVR – мережевий відеореєстратор. Як NVR, так і DVR записують відео, передані з камер відеоспостереження, зберігаючи їх у форматі, до якого ви зможете отримати доступ пізніше. Вони різняться тим, як вони обробляють ці дані.
У системі DVR відео записується з аналогових камер. Як випливає з назви, аналогові камери не можуть обробляти необроблені відео в джерелі (тобто всередині самої камери). Натомість аналогові камери передають необроблений відеосигнал на цифровий відеореєстратор по коаксіальному кабелю. Цифровий відеореєстратор перетворює цей сигнал на цифровий формат, який потім можна зберегти і переглянути віддалено.
У системі NVR ми захоплюємо відео з IP-камер (інтернет-протокол). На відміну від аналогових камер, IP-камери можуть обробляти відео в джерелі. Потім оброблені відеодані відправляються на мережевий відеореєстратор кабелем Ethernet або Wi-Fi. IP-камери зазвичай пропонують набагато вищу роздільну здатність, ніж аналогові камери. NVR записує дані в цифровому форматі, але не обробляє дані, оскільки це вже відбулося всередині IP-камери.
Як працює система DVR (цифровий відеомагнітофон)?
Повернімося до процесу камери для запису для системи DVR:
Аналогові камери раніше відомі як камери відеоспостереження виробляють необроблений відеосигнал. У них немає всіх наворотів IP-камер, і зазвичай якість відео не така висока, хоча були досягнуті успіхи в покращенні аналогового дозволу. В цілому нижчі характеристики роблять їх більш доступними, ніж IP-камери.
Оскільки весь запис виконується в цифровому відеореєстраторі, можна передавати необроблені відеосигнали багатьох різних моделей камер в одній системі. Це робить DVR чудовим варіантом для сайтів із камерами різних марок та моделей. Як ми побачимо пізніше, IP-камери кодують відеосигнал перед передачею на мережевий відеореєстратор, що може створювати деякі проблеми із сумісністю.
Коаксіальний кабель передає необроблений відеосигнал із камери на цифровий відеореєстратор для обробки зображення. Він не живить камери, але доступні варіанти із вбудованим розгалужувачем живлення для виконання обох функцій за допомогою одного кабелю. Так само вони не передають аудіосигнал, але роз'єм RCA phono дозволяють вам записувати його, якщо хочете. Об'єднання всіх цих кабелів в один робить встановлення вашої системи простіше та акуратніше!
Є деякі практичні міркування щодо системи DVR. Коаксіальні кабелі більш громіздкі та жорсткі, ніж кабелі Ethernet, і вам знадобиться один кабель кожної камери. Вони також використовують великі роз'єми BNC, які разом з кабелями ускладнюють встановлення цієї опції на сайтах з невеликими або незручними просторами. Проблема живлення камер також означає, що вам необхідно розташувати цифровий відеореєстратор (і всі з'єднувальні кабелі) поряд з джерелом живлення.
Якщо ви вирішите додати звук за допомогою роз'єму RCA, уважно вибирайте камери, які це робитимуть, оскільки кількість портів аудіовходу на цифровому відеореєстраторі обмежена.
Ще одним фактором, який слід враховувати при розміщенні системи DVR, є відстань між камерами та пристроєм, що записує. Якщо ви перевищите 300 футів/90 метрів кабелю, відеосигнал почне погіршуватися, що поставить під загрозу якість вашого запису. Якість ваших коаксіальних кабелів також вплине на відстань, на якій погіршується сигнал – з дешевим кабелем відстань може бути коротшою.
Як працює система NVR (мережевий відеореєстратор)?
Система безпеки NVR використовує нові технології, такі як підключення до Інтернету, щоб зробити відеоспостереження простішим та гнучкішим. Системи безпеки NVR підключаються до IP-камер, які захоплюють відео та обробляють його одночасно, відправляючи закодоване (оцифроване) відео на NVR через інтернет-з'єднання.
Існує два способи підключення IP-камери до NVR:
З'єднання PoE (Power over Ethernet) — це провідне підключення до Інтернету за допомогою кабелю Ethernet. Дротовий доступ до Інтернету забезпечує швидке, надійне та безпечне підключення до локальної мережі (LAN). Рознімання Ethernet досить маленькі і компактні, а сам кабель тонкий і легко керувати в обмеженому просторі. Вони також дешевші і набагато доступніші, ніж коаксіальні кабелі. Вони мають додаткову перевагу, що полягає в тому, що вони забезпечують передачу живлення та аудіо/відео по одному кабелю.
На відміну від коаксіальних кабелів, якість відео, яке передається через Інтернет на великі відстані, не зміниться; якщо ви хочете збільшити відстань ваших камер від вашого рекордера, це можна зробити за допомогою комутаторів без шкоди для якості відео.
Бездротове/Wi-Fi з'єднання — деякі камери можуть бездротово підключатися до мережного відеореєстратора через Wi-Fi. Навіть у мережі камер, підключеної до PoE, не для кожної камери потрібен зворотний кабель до рекордера, тому перевірте, чи може ваша система Ethernet підтримувати кілька камер бездротової мережі. Це дає вам набагато більше свободи для розміщення камер там, де ви хочете, тому що вас не стримують труднощі з прокладання проводів або кабелів.
Wi-Fi не завжди такий надійний, як Ethernet, а це означає, що існує ризик перешкод і втрати сигналу, що може поставити під загрозу ваші записи. Якщо безпека вашої мережі невисока, існує ризик зламування вашої системи.
Багато IP-камери можуть робити набагато більше, ніж просто захоплення відео, з додатковими функціями, включаючи аудіозапис та відеоаналітику. Якість зображення IP-камер також набагато вища, ніж у аналогових камер.
Однак, не всі IP-камери сумісні з усіма системами NVR. Перед встановленням камер або рекордера переконайтеся, що ваші пристрої сумісні. Якщо ви купуєте нову систему або оновлюєте всі свої камери, це може спричинити більш високі початкові витрати, ніж аналогова система/система DVR.
NVR проти DVR: зважування плюсів та мінусів
Плюси відеореєстратора DVR
Обладнання дешевше в установці та експлуатації, Можна змішувати та поєднувати марки та моделі камер на одному відеореєстраторі, Відсутність підключення до Інтернету означає відсутність загроз кібербезпеці, Можливість інтеграції нового обладнання у застарілі системи
Мінуси відеореєстратора DVR
Коаксіальні кабелі громіздкі, що ускладнює їх встановлення у всіх місцях, Система повинна бути встановлена поряд з окремим джерелом живлення, Коаксіальні кабелі довжиною понад 90 м будуть погіршувати сигнал, тому зона покриття обмежена, Відео нижчої якості та обмежені можливості звуку, і ніяких додаткових функцій
Плюси мережевого відеореєстратора NVR
Кабелі Ethernet тонше і простіше в установці, IP-камери можна встановлювати практично скрізь, особливо Wi-Fi (бездротові) камери, Підключення до Інтернету означає, що довжина кабелю не обмежена, тому зона покриття набагато ширша, Висока якість відео та звуку на всіх камери. Додаткові функції включають розпізнавання номерних знаків, розпізнавання осіб, виявлення руху та багато іншого.
Мінуси мережевого відеореєстратора NVR
Більш високі витрати на встановлення та обладнання, Деякі мережеві відеореєстратори несумісні з камерами певних марок і моделей, З'єднання Wi-Fi менш надійні, а будь-яке мережеве з'єднання становить загрозу кібербезпеці, Життєвий цикл IP-камер коротший, ніж у аналогових, тому їх часта заміна обходиться дорого.
Як бачите, немає чітких аргументів за чи проти будь-якої системи, оскільки обидві вони ефективні та надійні. Це дійсно залежить від вашого бюджету та того, як ви плануєте його використовувати. Якщо ви хочете найкраще з кращого, немає жодних сумнівів у тому, що IP-камери та система NVR забезпечать вам більш високу якість відео, звуку та переваги відеоспостереження через підключення до Інтернету. Однак, якщо ви шукаєте відеоспостереження, яке не зламає банк і прослужить багато років, ви не помилитеся з аналоговими камерами та системою DVR.