IP-відеореєстратор купить по хорошей цене с доставкой и установкой.
Мережевий відеореєстратор (NVR) має вирішальне значення для будь-якого типу системи IP-відеоспостереження. Камери відеоспостереження можуть бути встановлені для запобігання потенційним крадіжкам зі зломом та надання надійних підказок для розслідувань безпеки, але NVR – це місце, де закінчуються всі важливі дані та кадри. Він може записувати як відео, так і аудіо та одночасно обробляти кілька IP-камер.
Що таке NVR?
NVR - це система запису з IP-камери, яка записує відеоматеріали і зберігає їх на жорсткому диску, в хмарному сховищі або іншому пристрої. Він забезпечує централізоване керування відео, що дозволяє легко переглядати, записувати та керувати відзнятим матеріалом. NVR дає вам більше гнучкості на місці установки, оскільки камери не повинні бути жорстко підключені до рекордера (вони повинні працювати тільки в одній безпроводовій мережі). Тим не менш, він відносно дорожчий, оскільки значно покращений завдяки різним функціям, таким як віддалений моніторинг та дисплеї з двома моніторами (HDMI та VGA).
Ключові функції мережевих відеореєстраторів
Пряма трансляція — основною функцією NVR є надання віддаленого доступу до кадрів ваших IP-камер у реальному часі через цифровий інтернет-протокол, щоб після успішного підключення камери автоматично відображалися на моніторі. Камера відправить на рекордер два відеопотоки: основний та додатковий потік. Основний напрямок має високу роздільну здатність і високий бітрейт, точну якість, з якою записує NVR. З іншого боку, підпотік - це вторинний потік, що надходить з камери на записуючий пристрій з нижчою роздільною здатністю та бітрейтом. І перегляд у реальному часі зазвичай буде підтоком відеопотоків, щоб зменшити навантаження на декодування. Але NVR, як і раніше, може записувати у звичайній якості навіть при потоковій передачі додаткового потоку.
Зберігання відео. Ще однією важливою особливістю всіх відеомагнітофонів (як DVR, так і NVR) є їхня здатність зберігати відзнятий матеріал з камер. Рекордер може керувати та контролювати потоки даних з кількох IP-камер та завантажувати їх на екран монітора чи комп'ютер, де ви можете редагувати знятий матеріал у будь-який час. Як обговорювалося раніше, NVR буде записувати відзнятий матеріал у вищій якості та передавати більше деталей. Це також дозволяє користувачам робити резервні копії записів вручну, коли це потрібно.
Відтворення — У багатьох випадках власник власності або охоронець не завжди можуть стежити за помешканням у режимі реального часу. Але з функцією відтворення ви можете переглядати кадри, зняті камерами спостереження, у будь-який час і виконувати пошук по камері, даті, часу і типу носія після входу до свого облікового запису. Якщо припустити, що грабіжник увірвався до вашого будинку, коли ви були відсутні, ці записані відео можуть послужити вагомим доказом, який допоможе місцевій поліції заарештувати підозрюваного. Крім того, завдяки функції відтворення вам ніколи не доведеться наймати охоронця, який цілодобово і без вихідних охоронятиме ваш будинок та бізнес.
Класифікація мережевих відеореєстраторів
Мережеві відеореєстратори можна розділити різні типи залежно від своїх характеристик і характеристик.
NVR проти PoE NVR
За функціями PoE мережеві відеореєстратори можна розділити на звичайні мережеві відеореєстратори та мережеві відеореєстратори з підтримкою PoE. NVR надає лише основні функції, такі як перегляд у реальному часі, запис відео, відтворення і т. д. Він пропонує централізоване управління відео, що дозволяє зберігати та обробляти відзнятий матеріал. PoE NVR – це відеореєстратор із вбудованим комутатором PoE. Він може одночасно подавати живлення та дані на IP-камери, усуваючи необхідність встановлення зовнішнього комутатора PoE. PoE NVR може одночасно підключати три або чотири IP-камери (з проводу), що ідеально підходить для користувачів з мінімальним досвідом адміністрування мережі та невеликих мереж, таких як компанії-початківці.
Локальний NVR проти хмарного NVR
Локальний мережевий відеореєстратор зазвичай зберігає відзнятий матеріал на жорсткому диску, тому коли пристрій зламається, всі дані зникнуть. Але вам не потрібно платити за передплату щомісяця, як при використанні хмарного NVR. Хмарний мережевий відеореєстратор - це рекордер, який зберігає дані у хмарі. До нього можна безпечно отримати доступ у будь-який час, у будь-якому місці та з будь-якого авторизованого пристрою, щоб забезпечити цілодобовий доступ до камер. Хмарне сховище дозволяє легко розширюватися до більшої кількості камер. Хмарний відеореєстратор дозволяє зберігати дані так довго, що навіть якщо пристрій вийде з ладу, дані залишаться. І всі дані зберігатимуться у зашифрованому вигляді.
Як правильно вибрати NVR для системи IP-спостереження?
Тут ми включили посібник з покупки, який допоможе вам вибрати найкращий мережевий відеореєстратор для вашої системи.
1. Канали та дозвіл запису
NVR можна класифікувати за кількістю каналів (16/32/64), які він підтримує, тому ви повинні переконатися, що NVR більше необхідної кількості каналів. Наприклад, якщо ви плануєте встановити відразу чотири IP-камери, рекомендується вибрати 8-канальний відеореєстратор для розширення в майбутньому. Крім того, роздільна здатність запису також важлива для налаштування системи відеоспостереження високої чіткості. Вища роздільна здатність означає більшу кількість деталей, але, відповідно, створюватимуться файли більшого розміру. Деякі мережеві відеореєстратори будуть підтримувати запис з високою роздільною здатністю на всіх каналах, в той час як інші підтримують HD лише на 1-2 каналах.
2. Сумісність
На відміну від системи DVR, яка демонструє високу сумісність при комбінуванні та зіставленні камер різних марок, деякі мережеві відеореєстратори можуть підтримувати лише IP-камери однієї марки. Тому важливо, щоб NVR був сумісний з onvif або підтримував протоколи PSIA, щоб NVR міг працювати з камерами інших марок. Більшість IP-камер тепер сумісні з onvif, але якщо ви хочете використовувати існуючі камери, рекомендується вибрати мережевий відеореєстратор із високою функціональною сумісністю.
3. Об'єм пам'яті та стиснення відео
Місткість сховища також відіграє важливу роль у відеоспостереженні. Крім локального сховища із вбудованими жорсткими дисками, NVR повинен підтримувати хмарне/програмне сховище для архівації відео з варіантами зовнішнього сховища (інтерфейси USB/eSATA). Щоб отримати стислі файли високої якості, вам слід вибрати мережевий відеореєстратор, що підтримує найновіший стандарт стиснення відео H.265 (HEVC), щоб забезпечити найвищу якість зображення при більш низькій швидкості передачі даних (зменшення на 50%) з більшою ефективністю кодування, що значно знижує знижує вимоги до сховища та пропускної спроможності, роблячи високоякісне стиснення відео більш доступним.
4. Інші розширені функції
Крім основних функцій зберігання та відтворення, NVR повинен мати аудіоінтерфейси та інтерфейси сигналізації, щоб допомогти вам інтегрувати систему відеоспостереження з іншими пристроями безпеки, такими як датчики виявлення або сигналізація. Деякі рекордери значно покращені за рахунок кількох інтелектуальних функцій, таких як дистанційне керування, оповіщення про повідомлення в реальному часі та відображення на двох моніторах (HDMI та VGA). Крім того, 64-канальний мережевий відеореєстратор FASTCBLING також підтримує локальне управління за допомогою додаткових USB-інтерфейсів для роботи з USB-мишею і клавіатурою.