Встановлення відеоспостереження харків

Встановлення відеоспостереження Харків: швидко та надійно від «Cam Security»

Наші фахівці мають багатий досвід роботи з різними типами систем відеоспостереження та готові запропонувати вам найкращі рішення під ваші конкретні потреби. Нами здійснюється встановлення відеоспостереження в Харкові з комплексним підходом, починаючи з проектування системи, вибору оптимального обладнання та закінчуючи монтажем та налаштуванням.

При виборі «Cam Security» ви можете бути впевнені у якості та надійності наших послуг. Нами встановлення відеоспостереження у Харкові виконується з використанням обладнання провідних виробників. Незважаючи на відповідальний підхід до роботи, ціна монтажу залишається досить вигідною.

Встановлення відеоспостереження Харків

Яка на встановлення відеоспостереження у Харкові ціна?

Ми пропонуємо послуги з встановлення відеоспостереження у Харкові з гнучкою ціновою політикою, щоб кожен клієнт мав можливість для вигідної та комфортної співпраці. Оплата можлива будь-яким зручним способом, включаючи розрахунок готівкою, безготівковий розрахунок з можливістю отримання відрахування ПДВ.

Середня вартість камери разом із монтажем становить від 4 до 5 тисяч гривень. Таким чином, для встановлення чотирьох камер під ключ з урахуванням усіх необхідних робіт та матеріалів клієнт може розраховувати на суму від 16 до 20 тисяч гривень. Однак на встановлення відеоспостереження в Харкові ціна може змінюватись в залежності від кількох факторів:

 • Додаткове обладнання

  Додаткове обладнання

  Крім камер і кабелів може знадобитися додаткове обладнання, таке як джерела безперебійного живлення (ДБЖ), монітори, індивідуальні кронштейни та інше. Вартість цих елементів також враховується для формування кошторису.
 • Якість камер

  Якість камер

  Вартість може змінюватись в залежності від вибраної моделі камери та її технічних характеристик. "Camsecurity" пропонує широкий асортимент камер різної якості та функціональності, що дозволяє клієнту вибирати оптимальний варіант під свої потреби та бюджет.
 • Кількість кабелю

  Кількість кабелю

  Чим більше камер встановлюється і чим далі вони розташовуються від місця встановлення обладнання, тим більше потрібно кабелю для їхнього підключення. Це може вплинути на підсумкову вартість проекту.
 • Складність монтажу

  Складність монтажу

  Якщо потрібний особливо складний монтаж, наприклад, в умовах обмеженого доступу або на висоті, це також може вплинути на ціну.

У середньому на встановлення камер відеоспостереження ціна становить 800 грн. Вартість може змінювати з урахуванням використовуваного обладнання, обсягу та складності робіт. В цю ціну входить весь комплекс послуг: аналіз, монтаж, перевірка та налаштування.

Етапи встановлення камер відеоспостереження в Харкові

Етапи встановлення камер відеоспостереження у Харкові

Якщо ви хочете замовити у нас монтаж камер відеоспостереження у приватному будинку, слід враховувати загальну схему для процесу монтажу. Починається встановлення систем відеоспостереження у Харкові з відправлення замовником відповідного запиту до нас. Потім ми запитуємо фотографії точок налаштувань і за необхідності інших додаткових об'єктів. Якщо є така можливість, то на локацію спрямовується фахівець оцінки, який проведе ретельний аналіз та більш точно сформує підсумкове рішення. При точному аналізі встановлення камер відеоспостереження Харків буде виконано швидше та якісніше.

Якщо були зроблені фото, ми у дистанційному режимі аналізуємо складність роботи та формуємо 3 варіанти кошторису. Замовник вивчає їх та приймає відповідне для себе рішення. За потреби, ми вносимо виправлення до плану роботи. Далі укладається договір на виконання поставлених завдань.

Якщо ви розглядаєте варіанти внесення коштів за монтаж у квартирі, ви можете обрати БН, готівку або БН з ПДВ розрахунок. Ми, для наших клієнтів, йдемо на гнучкі поступки та знаходимо зручні рішення для обох сторін.

Після виконання робіт з монтажу у під'їзді, ви можете особисто перевірити ефективність та якість виконаних завдань. Якщо ви виявите недоліки або у вас виникнуть додаткові побажання, ми обов'язково їх врахуємо та допоможемо вирішити.

Скільки часу займає монтаж відеоспостереження у Харкові

При взаємодії з нашими клієнтами ми враховуємо бажання отримати готову роботу оперативно та вчасно. Тому ми намагаємося піти назустріч клієнтам, виконуючи монтаж відеонаблюденія у Харкові у зазначені у договорі терміни. Звичайно, можуть виникнути якісь непередбачувані події: зіпсується погода, монтаж у певному місці буде дуже важким і таке інше. Складність в установці також впливатиме на монтаж відеоспостереження.

У середньому фахівці Cam Security встановлюють 6-8 систем у приватному будинку за робочий день. Сюди можна віднести встановлення самої камери в квартирі, прокладання необхідних шляхом комунікації, кріплення всіх елементів, підключення до загальної системи та налаштування. Ви можете приблизно спрогнозувати, коли ми закінчимо виконання робіт. Якщо вам потрібно встановити 30 систем у під'їзді, то у нас на це потрібно близько 4-5 днів. За потребою, нашими спеціалістами може здійснюватися встановлення домофону в квартиру протягом доби.