Вхід по карті користувача та паролю до модульної IP-системи внутрішнього зв'язку Hikvision 2-го покоління. купить по хорошей цене с доставкой и установкой.
Вхід по карті користувача та паролю до модульної IP-системи внутрішнього зв'язку Hikvision 2-го покоління.
Сьогодні ми збираємося запустити та налаштувати функції контролю доступу, пароль та способи автентифікації картки Mifare у модульній IP-системі внутрішнього зв'язку Hikvision 2-го покоління, які ви можете знайти у всіх модулях у магазині систем.
Хоча вся система може бути запущена, активована та готова до роботи навіть без програмного забезпечення для ПК, такого як IVMS-4200 або Batch – я маю на увазі, що можна налаштувати все прямо тут, на моніторі буквально в 4 торкання. А ось якщо говорити про цікавіший і складніший функціонал, на зразок якоїсь системи контролю доступу, реєстрації карток користувачів і так далі, то без ІТТ-4200 всього цього не зробити, хоча і можна встановити пароль на вхід. прямо на моніторі. У будь-якому випадку ми розглянемо всі доступні варіанти, які у нас є, і тут ви можете прочитати матеріал, в якому розповідається про активацію та початкове налаштування системи внутрішнього зв'язку Hikvision 2-го покоління, доступної тут. на випадок, якщо ви пропустили це. Наша сьогоднішня мета – додати до нашої домофонної системи Hikvision модулі картридера та клавіатури, а відповідно – за рахунок цих модулів ми створимо правила контролю доступу для користувачів, щоб вони могли аутентифікуватися та входити до приміщення за індивідуальною картою та персональним паролем.
Устаткування
Що нам потрібно? Один з моніторів останньої серії ми використовуємо DS-KH8350 без Wi-Fi. Далі нам потрібний основний модуль - сам домофон, тому що це фундамент системи, до якого підключаються всі додаткові модулі. А щодо модулів — тут у нас дуже класична клавіатура 1-0 із зірочкою та знаком цифри, 2-й — картридер типу Mifare. І, до речі, разом із викликною станцією Hikvision поклала таку картку Mifare для тестування в бокс – все продумано. Останній елемент у нашому наборі — потрійна скоба, яка ідеально підходить для всіх трьох модулів, які ми маємо. І що добре - в коробці кронштейна є всі необхідні дроти та деталі для всіх трьох модулів. Ну, крім PoE-перемикача або блоку живлення, їх завжди потрібно придбати окремо.
Інтерфейси / підключення
Ми вже розкривали тему налаштування та швидкого запуску пристроїв, ось посилання на цю статтю, а зараз коротко підсумую. Живлення та мережа подається по LAN-кабелю від PoE-комутатора окремо і домофон, і домофон. Основний модуль та 2 додаткові модулі: клавіатура та картридер, які вже закріплені в кронштейні, активні та з'єднані один з одним. На тильній стороні — локальна мережа з живленням та мережею йде до основного модуля. А потім цей основний модуль розподіляє цю потужність і з'єднується з іншими модулями через інтерфейс зверху вниз. Як бачите, "Вихід" йде на "Вхід" 1-го модуля, а звідти так само йде на модуль 2. А також ми відобразили цю схему на DIP-перемикачах на задній панелі пристроїв, щоб кожному пристрою в ланцюзі були присвоєні унікальні адреси . А щодо програмної частини - власне нічого не робимо, модулі вже в мережі, підключені,
Реєстрація картки та пароля через IVMS-4200
Оскільки все підключено, переходимо до частини налаштування в рамках варіанта №1 — програмне забезпечення для ПК. Всі пристрої активовані та додані до IVMS-4200. Почнемо з реєстрації картки – переходимо на вкладку «Персона» в ІВМС та створюємо організацію Піпл. Тепер додамо співробітника Даніеля. Випадкова дата народження, випадковий ідентифікатор працівника. Тепер нам потрібно прочитати картку та призначити її цьому користувачеві. Вкладка Credential, картка та натискаємо на «+», налаштування, вибираємо наш зчитувач – сама панель KD8003, натискаємо Remote read та вибираємо у списку нашу панель. Тепер натисніть читати, притисніть карту до самого зчитувача і після того, як ви почуєте сигнал від зчитувача - ви готові йти далі.
Надайте номер картки та натисніть «Додати». Тепер нижче – відкрийте «Інформацію про мешканця» та у вкладці «Прив'язати» – прикріпіть свій домофон, внизу додайте номер будівлі та кімнати. Тепер нам потрібно завантажити цю інформацію на панель. Перейдіть на вкладку «Контроль доступу», виберіть «Група доступу» — натисніть «Додати». Введіть номер, виберіть компанію та людину. Нижче виберіть панель як точку доступу, потім збережіть та закрийте. Тепер з'явилося правило, і ми завантажуємо його в пристрій. Натисніть «Застосувати до всіх пристроїв», і коли спливаюче вікно з індикатором виконання відобразить 100% — все готове. Щодо пароля користувача – ще простіше. Заходимо до пристроїв, переходимо в налаштування домофону, вкладка Домофон та пункт Permission Password. Виберіть "пароль розблокування" та встановіть його. Я зробив "123456", ввів 2 рази та зберіг.
Демонстрація
Монітор, домофон та 2 модулі. А ось і моя карта Mifare. Натискаємо — і чуємо сповіщення про те, що двері відчинені. І тепер пароль такий самий простий. Цифровий знак, від одного до шести, числовий знак – і ви чуєте – він теж відкрився.
На відео ви можете побачити повну версію огляду та активацію на екрані монітора!
Висновок
Нам система подобається тим, наскільки просто та інтуїтивно все в ній зроблено. Не потрібно бути досвідченим установником або технічним інженером, щоб розібратися, все дуже просто – від підключення до налаштування, що набагато простіше, ніж у багатьох виробників. Плюс до всього гнучкість системи з широким вибором модулів під різні завдання, щоб ідеально вписатися у вашу ідею і ваше бачення проекту. У магазині Camsecurity ми маємо широкий вибір цих модулів для вас.