Контроль доступу за допомогою турнікетів купить по хорошей цене с доставкой и установкой.
Контроль доступу за допомогою дверей, шлагбаумів та турнікетів
Проекти контролю доступу для пішоходів, завжди зроблені на індивідуальне замовлення
Системи контролю доступу є в багатьох приміщеннях, від місць загального користування, басейнів, спортивних центрів і спа-центрів до гаражів, інституційних будівель, районних громадських центрів та компаній. Видими частинами для користувачів зазвичай є двері, шлагбауми та турнікети, які контролюють вхід до зон зі спостереженням або без нього, але з високою пропускною здатністю людей.
У цій статті ми поговоримо про фізичні механізми, які виступають як бар'єр, а також про все, що за ним стоїть: пристрій, що відкриває, і програмне забезпечення контролю доступу як системі безпеки.
Якими є найбільш поширені бар'єри для контролю доступу?
Як ми пояснюємо в цій статті про типи контролю доступу, існує кілька пристроїв, що забезпечують доступ, таких як безконтактні системи, що використовують технологію RFID (у картах та інших пристроях), смартфони з технологією Bluetooth, клавіатури, зчитувачі QR, зчитувачі номерних знаків та навіть біометричні системи (наприклад, за допомогою відбитків пальців чи розпізнавання облич). Всі ці пристрої діють як «ключі» і залежать від області, що захищається, і рівня безпеки, який необхідно застосувати.
Залежно від проекту буде встановлено той чи інший тип бар'єру:
Двері
Це найпоширеніші бар'єри на територіях, де контроль доступу відбувається у десятках, сотнях чи тисячах точок. Найяскравіший приклад – електронні замки для дверей готелів. Зазвичай використовуються пристрої доступу, такі як карти або технології Bluetooth на смартфоні або цифровій клавіатурі. Так само електронні замки поширені в інших типах житла, таких як апартаменти для відпочинку або заміські котеджі, оскільки вони дозволяють власнику здавати нерухомість у повній безпеці без необхідності подорожувати, щоб доставити або забрати фізичні ключі.
Крім готелів, ці системи дуже поширені у робочих приміщеннях, таких як офіси, освітні центри, адміністративні будівлі та медичні центри.
Напівростові турнікети
Зазвичай вони складаються з трьох важелів з нержавіючої сталі, що активуються безконтактними картами, відбитками пальців, Bluetooth або іншою вибраною системою. Вони дуже поширені у місцях з високою прохідністю людей, таких як спортивні зали, басейни, спортивні центри, університетські гуртожитки та великі офісні центри.
Повноростові турнікети
Як правило, це «клітиноподібні» конструкції, що обертаються, набагато більші і високі, ніж турнікети половинної висоти. Вони ідеально підходять для контролю доступу до вольєру зовні, тому що дозволяють людям входити по одному. Як і попередні системи, їх можна відкрити за допомогою різних технологічних рішень, таких як RFID-карти, Bluetooth або відбитки пальця. Наприклад, вони можуть бути встановлені в парках розваг та місцях відпочинку, промислових зонах або як доступ до транспортних засобів.
Швидкісні смуги
У них є в'їзна брама з пішохідним бар'єром, який відкривається автоматично при дозволі доступу. Їх зазвичай встановлюють у тих місцях, як і турнікети, при великому потоці людей. Вони також дуже поширені для доступу до громадського транспорту, наприклад, у метро та поїздах.
Бар'єри контролю доступу транспортних засобів
Автоматичні паркувальні шлагбауми - ще один тип системи контролю доступу, який можна активувати різними способами, у тому числі за допомогою номера.
Тип доступу для кожного налаштованого проекту
При встановленні системи контролю доступу важливо ретельно вивчити найбільш підходящий тип бар'єру, а також механізм, який повинні будуть увійти користувачі.
Нарешті, третій ключовий момент це програмне забезпечення для контролю доступу: серце всієї системи. Щойно фізичні компоненти визначені, електронна система — у нашому випадку, заснована на програмному забезпеченні — інтегрується для миттєвого керування доступом.