Біометрична система контролю доступу купити та встановити за недорогою ціною. купить по хорошей цене с доставкой и установкой.
Біометричний контроль доступу – це обмеження доступу на основі унікальних біометричних характеристик людини. Біометричні ознаки, такі як відбитки пальців, візерунки райдужної оболонки, візерунки сітківки, хода людини, будова обличчя – все це є унікальним для людини. Біометрична система контролю доступу – це комп'ютеризована система, яка виконує такі функції:
Сканує одну чи кілька біометричних характеристик суб'єкта
Зіставлення функцій із базою даних попередньо зареєстрованого набору кандидатів
Перевіряє, чи є збіг, і якщо так, дозволяє доступ.
З усіх біометричних систем біометричні системи контролю доступу на основі відбитків пальців найбільш здійсненні для реалізації як з технічної, так і економічної точки зору. Ці системи отримали визнання у більшості місць з високими вимогами до безпеки, включаючи банки та лікарні.
Біометричні системи є персоналізованими та багаторівневими, що робить цінні дані захищеними від атак.
Біометричний контроль доступу
Повсюдне поширення біометричних систем контролю доступу, що насувається
Біометрія, що стала відмінністю спецслужб, сьогодні знайшла застосування у всіх сферах життя. Сьогодні більшість комерційних організацій — від корпоративних офісів до лікарень, від дослідницьких лабораторій до клубів, які відчувають необхідність обмежити доступ до своїх приміщень, запровадили біометричний контроль доступу.
Наведена вище цитата точно відображає те, як біометричний контроль доступу проникатиме у всі сфери життя. Досягнення в галузі біометричних технологій означають, що тепер біометричні характеристики можна швидко фіксувати, обробляти ненав'язливо та з високим ступенем прийнятності. Давайте розглянемо кілька областей застосування та спробуємо зрозуміти, як біометричний доступ повністю змінить наш підхід до систем контролю доступу.
Біометричні системи контролю доступу в аеропортах
За останні кілька років у системах безпеки аеропортів стався поступовий, але контрольований перехід до біометричних систем контролю доступу. Ці зміни вносяться для зміцнення активів авіакомпаній, аеропортів та безпеки пасажирів, особливо у світлі зростання загроз безпеці.
Нова біометрична система безпеки використовуватиме біометричні дані для підтвердження особи пасажирів. Контроль доступу на основі відбитків пальців з його високим ступенем надійності та простотою використання є найпопулярнішою доступною системою безпеки в аеропортах. Тим не менш, інші біометричні системи безпеки, такі як сканування сітківки ока та шаблони обличчя, також неухильно набирають сили.
В аеропорту Хітроу було проведено спробне дослідження можливостей нової біометричної системи контролю доступу. Система була розроблена для перевірки відомостей про пасажира з різних розвідувальних баз даних та списків спостереження, перш ніж дозволити їм вирушити в політ. У випробуванні використовувалося сканування відбитків пальців та райдужної оболонки ока для перевірки понад 3000 пасажирів, що подорожують до Дубаї та Гонконгу та назад.
Біометричний доступ в аеропорту Хітроу
На початковому етапі дослідження випробувані були зареєстровані у біометричній системі. Їхні біометричні характеристики, такі як 10 відбитків пальців, два зображення райдужної оболонки та сканування особи, які оцифровуються і потім зберігаються в карті радіочастотної ідентифікації (RFID). Ця карта була сумісна зі зчитувачами відбитків пальців, встановленими на імміграційних бар'єрах в аеропортах Дубая, Хітроу та Гонконгу. Під час польоту пробна система вимагала, щоб пасажир відсканував свій паспорт та правий вказівний палець у кіоску самообслуговування перед посадкою на рейс. Доступ було надано лише після перевірки біометричних даних пасажира біля виходу на посадку.
Випробування було визнано успішним, оскільки авіапасажири у Великій Британії дали свою згоду на біометричну систему безпеки після чотиримісячного випробувального періоду в аеропорту Хітроу. Попри очікування, більшість учасників програми заявили, що система дозволяє скоротити час у дорозі. У середньому реєстрація мандрівника у біометричній системі займала 7 хвилин. Час, який витрачається пасажиром на проходження прикордонного контролю самообслуговування, становив у середньому 17 секунд. Перевірка була швидкою та ефективною, та понад 96 відсотків випадків були оброблені протягом 30 секунд.
Біометричний контроль доступу до тренажерних залів та фітнес-клубів
Спортивні зали та фітнес-центри зазвичай дотримуються суворої політики «тільки для членів». Біометрична система контролю доступу забезпечує більш ефективні засоби регулювання допуску та підрахунку відвідуваності, ніж ручна перевірка членських карток або методи підпису на папері. Це виключає ймовірність того, що учасник зіткнеться з труднощами у разі втрати чи втрати фізичних членських карток.
Доступ до фітнес-залу за відбитком пальця
Сканування відбитків пальців — найпоширеніший спосіб біометричного контролю доступу до спортзалів та фітнес-клубів. У таких системах зазвичай використовуються автоматичні системи дверних замків, які використовують комбінацію попередньо призначеного унікального членського номера та сканування відбитків пальців для дозволу доступу. Найчастіше потрібно до трьох сканувань вказівного пальця. Щоб унеможливити відхилення скана через травму однієї руки, записують скани як лівого, так і правого вказівного пальця. Якщо учасник хоче увійти до тренажерного залу, все, що йому потрібно зробити, це додати палець до зчитувача відбитків пальців, і після підтвердження сканування відбитків пальців він має ввести унікальний номер учасника. Після оцінки скана та номера система контролю доступу дозволяє вхід. Весь процес займає менше хвилини та заощаджує дорогоцінний час учасника.
Нові системи дверних замків на основі відбитків пальців навіть виключають можливість злому по відбитках пальців. На відміну від традиційних зчитувачів відбитків пальців, ці системи не зіставляють запис із попередньо збереженим відбитком пальця. Натомість вони просто вимірюють відстань між певними виступами відбитка пальця і перетворюють інформацію на двійковий код. Потім цей двійковий код зіставляється із раніше зашифрованим. Дедалі більша кількість спортивних залів та фітнес-клубів відмовляються від традиційних заходів контролю доступу на користь безпроблемних та економічних біометричних еквівалентів.
Біометричний контроль доступу для підвищення безпеки у будинках ЗМІ
Співробітники ЗМІ зазвичай мають доступ до дуже конфіденційної інформації, яка призначена лише для їхніх очей. Вкрай важливо, щоб ця інформація не просочилася. Ідеальним способом захисту інформації є використання біометричних систем контролю доступу.
Використовуючи біометричні функції, такі як відбитки пальців та райдужна оболонка ока, ці системи контролю доступу обмежують розкриття конфіденційних даних уповноваженим особам. Наприклад, USB-сканер відбитків пальців можна використовувати для розблокування комп'ютера або шафи для документів, коли він ідентифікує правильний відбиток пальця.
Крім захисту, біометричні системи контролю доступу роблять заходи безпеки надзвичайно зручними для користувача. Вони зменшують необхідність запам'ятовувати довгі паролі та чекати на проходження через рівні безпеки. Крім того, ці системи контролю доступу також можна використовувати для контролю доступу шляхом їх інтеграції з існуючими системами. Ці розширені варіанти використання включають системи керування часом та відвідуваністю, що забезпечують обмежений фізичний доступ до ризикованих активів для групи користувачів.
Біометричні контрольно-пропускні пункти у кінотеатрах
Біометрія справді може спростити роботу кіноглядачів. Замість того, щоб носити фізичний квиток, бронювання може бути підтверджено в точках входу за допомогою USB-сканерів відбитків пальців. Після сканування кіноглядач може бути ідентифікований як справжній покупець квитка і автоматично дозволений вхід через турнікет. Якщо кілька друзів вирішать приєднатися до нього в останню хвилину, він навіть може використовувати свої відбитки пальців, щоб купити їх квитки в місці проведення. Програмне забезпечення для зняття відбитків пальців підключалося безпосередньо до банку і автоматично бронювало квитки.
Зручність, яку пропонує USB-сканер відбитків пальців, приверне натовпи кіноглядачів, які легко окуплять інвестиції в біометричну систему контролю доступу. Крім того, робота з полицями безпеки багажу стане простішою завдяки програмному забезпеченню відбитків пальців, яке інтегровано з базою даних відбитків пальців. Це позбавляє необхідності роздавати жетони або картки, які можна легко втратити.
Біометричні системи контролю доступу дозволять власнику театру керувати та вести облік усіх відвідувачів. Це спричинить створення надійної бази даних взаємодії з клієнтами для власника. Така база даних може бути інтегрована з програмним забезпеченням для управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM), щоб проводити цільові кампанії та пропонувати кіноглядачам спеціальні пропозиції.
Біометричний контроль доступу – це майбутнє контролю доступу
Більшість комерційних організацій, від корпоративних офісів до лікарень, від дослідницьких лабораторій до клубів, які відчувають необхідність обмежити доступ до своїх приміщень, запровадили біометричний контроль доступу.
Типові переваги біометричних систем контролю доступу в порівнянні з традиційними механізмами контролю доступу включають:
Можливість ручної помилки виключена
Сканування займає менше хвилини, що заощаджує дорогоцінний час як для влади, так і для учасників.
Використання біометричного контролю доступу значно скорочує використання паперу чи пластику та, таким чином, сприяє збереженню навколишнього середовища.
З перерахованими вище перевагами легко уявити майбутнє без паролів. Епоха біометричного контролю доступу настає повільно та правильно!