Рішення ZKTeco для розумних готелів

Рішення ZKTeco для розумних готелів без додатків для постпандеміческого світу

Пандемія COVID-19 зробила руйнівний вплив на індустрію гостинності. Попит різко впав в минулому році, оскільки люди залишалися вдома і уникали другорядних поїздок. Однак ситуація повільно поліпшується, і дані свідчать про зростання числа людей, що зупиняються в готелях. За даними STR, в квітні 2021 року заповнюваність готелів вже досягла максимальних показників минулого року.

Але ринок все ще далекий від стабільності. Готелі і раніше уразливі для спалахів інфекцій, і навіть невелике недотримання правил охорони здоров'я може привести до простою бізнесу. Співробітники і клієнти повинні продовжувати підтримувати соціальну дистанцію, використовувати безконтактні рішення і дезінфікувати всі, до чого торкаються люди.

Переконатися, що всі дотримуються протоколи COVID-19, складно, особливо в індустрії гостинності, де вам потрібно переконатися, що вашим гостям комфортно. Щоб спростити завдання, компанії досліджували можливості використання таких рішень, як контроль доступу на основі розпізнавання осіб, але такі проблеми, як конфіденційність, обмежили їх використання.

Саме тут ZKTeco прагне допомогти клієнтам зі сфери гостинності за допомогою нового інтелектуального рішення для готелів без додатків, передової системи, спрямованої на оптимізацію роботи і управління готелями, а також пропонує гостям можливість без використання карт.

Рішення для розумного готелю без додатків складається з настільного USB-кодувальника D147-H, бездротової панелі управління SLG410, сторінки управління мобільним пристроєм HTML5 і бездротового замку ZL500.

Як це працює?

Рішення для розумних готелів ZKTEco без додатків використовує систему зв'язку ZigBee. У бесіді з asmag.com Пеггі Чжоу, директор з продажу рішень для інтелектуальних замків в ZKTeco, пояснила, що їх інтелектуальний бездротової замок для готелів ZL500 також оснащений радіочастотної технологією і модулем MF. Це означає, що клієнти можуть використовувати свої мобільні телефони або традиційні карти, щоб відкрити замок, коли це необхідно.

«Завдяки бездротовій технології ZigBee і шлюзу ZigBee дверні замки і пристрої готелю можуть бути встановлені без проводів через стіну або двері», - сказав Чжоу. «Він також може управлятися централізовано і віддалено за допомогою універсального програмного забезпечення на базі веб-інтерфейсу в режимі реального часу. Використовувана програмна платформа - ZKBioHLMS, яка складається з декількох інтегрованих модулів для управління доступом в готелі, ліфтами і т. Д »

Що робить рішення особливим?

Кілька компаній намагаються запропонувати рішення, які допоможуть підприємствам поліпшити системи контролю доступу та блокування. Але Чжоу відзначає, що рішення ZKTeco виділяється серед інших з кількох причин.

«Це нове рішення сильно відрізняється від інших традиційних рішень для готельних замків, оскільки воно об'єднує бездротовий зв'язок ZigBee і дає цілий набір нових переваг», - сказав Чжоу. «Для гостей готелю безконтактна розблокування мобільного телефону дозволяє жити без карт і ключів. Рішення також пропонує поліпшений користувальницький досвід реєстрації та виїзду. Коли гість бронює номер, він отримає вітальне повідомлення з докладною інформацією про номер, дійсної датою і часом, а також віртуальний ключ від номера ».

Крім того, сторінка управління мобільними пристроями в форматі HTML5 також пропонує такі функції, як виклик обслуговування номерів з самого мобільного телефону.

«Для управління готелем рішення пропонує віддалений моніторинг і управління в режимі реального часу всіма дверними замками, розблокуванням / блокуванням, станом батареї і онлайн-перевірку записів за допомогою веб-програмного забезпечення», - продовжив Чжоу. «Він також може віддалено авторизувати права доступу для декількох користувачів, наприклад для гостей і співробітників готелю. Для готелів існує відкритий API-інтерфейс для інтеграції сторонніх платформ PMS або OTA. "

Керівництво готелю також може отримувати різні звіти, такі як дані про зайнятість номерів, що допоможе їм приймати більш ефективні операційні рішення. Все це доступно через простий Інтернет. -платформи, що дозволяє співробітникам легко використовувати її в будь-якому місці і в будь-який

время.Получіте більш детальну інформацію про схему інтелектуального готелю.

Кому слід використовувати це рішення і чому?

Рішення для розумних готелів без додатків ZKTeco ідеально підійде для готелів середнього і високого рівня, які прагнуть запропонувати безпечне середовище для своїх співробітників і гостей. Чжоу передбачає, що це рішення є найбільш економічним і конкурентоспроможним бездротовим рішенням на ринку для задоволення їх потреб.

Крім пандемії, ZKTeco також очікує, що попит буде пов'язаний із загальним інтересом до переваг, які приносить Інтернет речей. Очікується, що це, поряд з тенденцією до цифровізації, викличе ще більший попит на подібні рішення.

«Все більше і більше галузей починають усвідомлювати зручність і переваги передової бездротового зв'язку, великих даних і хмарних серверів», - додав Чжоу. «Готельна індустрія також хотіла б наслідувати або навіть очолити тенденцію до завоювання ринку».

Яку вигоду можуть отримати системні інтегратори?

ZKTeco, будучи великим постачальником рішень в області безпеки, розуміє необхідність максимально полегшити роботу системних інтеграторів. З цією метою компанія випустила відкритий API інтелектуального бездротового замку для легкої інтеграції з власною платформою або з існуючою системою PMS або OTA готелю.

«Крім того, оскільки наше програмне забезпечення для інтелектуальних готелів без додатків використовує нашу універсальну програмну платформу - ZKBiosecurity з вбудованими різними програмними модулями, такими як контроль доступу, управління ліфтами, система паркування і т. Д., Системні інтегратори можуть запропонувати це комплексне рішення, але не тільки для індустрії гостинності, але також і для інших вертикалей », - додав Чжоу.

Розумне рішення для розумного світу

У міру того як люди починають більше подорожувати і зупинятися в більшій кількості готелів, потреба в рішеннях, які забезпечують безпеку і комфорт, буде рости. Робота з системою інтелектуальних рішень для готелів ZKTeco без додатків допоможе менеджменту готелів і системним інтеграторам домогтися цього.

27.04.2021