Водоочищення

Водоочищення

Домашні системи фільтрації води
     Подбайте про свою сім'ю, домашніх тварин і навіть про свій будинок, знайшовши найкращу систему фільтрації води на ринку.
У водопровідній воді всі мають домішки. Чи то надлишок мінералів, невидимі бактерії та паразити, вода з труб іноді може мати неприємний присмак або особливий запах, який менш ніж корисний. Фільтри для води всіх видів можуть швидко створити питну, приємну воду, безпечну та чисту.
     Усім потрібна вода, щоб залишатися здоровими, і домашні фільтри допоможуть вашій родині. Найкращі домашні системи фільтрації води для вашого будинку залежатимуть від того, що знаходиться у воді, що тече із водопроводу. Прості набори для тестування води можуть допомогти визначити, які хімічні речовини є у воді з кухонного крана, щоб знайти те, що потрібно відфільтрувати.
Навіть якщо ви точно не знаєте, що ховається у водопровідній воді, ви все одно можете працювати з різними типами фільтрації води, щоб знайти фільтри, які забезпечують чисту воду з найкращим смаком. Щоб правильно вибрати домашню систему фільтрації води, дізнайтеся, які типи домашніх фільтрів для води існують і які з них найкраще підходять для щоденного використання води у вашій родині.
Навіщо потрібна система фільтрації води?
     Людський організм потребує чистої води для свого функціонування. Це один із найцінніших ресурсів на землі. Він повинен пройти довгий шлях, перш ніж потрапить до вашої домашньої сантехніки, і це дає безліч можливостей для зараження. Домашня фільтрація води видаляє домішки, такі як мул та бактерії, які збираються по дорозі, що допомагає покращити смак, запобігти появі запахів та зберегти здоров'я всіх.
     Фільтри для води видаляють із води забруднюючі речовини, мінерали, бактерії та віруси, щоб зробити її безпечнішою для пиття. Правильні типи домашніх систем фільтрації води можуть пом'якшити воду видалення мінеральних відкладень, полегшуючи її обробку людським організмом.
     Чистіша вода допомагає захистити домашню сантехніку, видаляючи компоненти, які можуть сприяти окисленню та деградації труб. Це також зменшує видиме накопичення жорсткої води на змішувачах, раковинах, душових та стільницях.
     Є багато переваг для включення домашньої фільтрації води у вашу домашню рутину. Все, що захищає вашу родину і продовжує термін служби самого будинку, заслуговує на вивчення та розгляд.
Як працюють фільтри для води?
     Різні типи фільтрів води можуть видаляти з води різні домішки, використовуючи різні методи. Ось чому рекомендується знати, що знаходиться у вашій воді, перш ніж вибрати домашню систему фільтрації води, щоб переконатися, що фільтр здатний видаляти забруднюючі речовини у воді.
     Існує п'ять найпоширеніших методів фільтрації води. Як тільки ви дізнаєтеся, що це за методи, ви зможете побудувати домашню систему фільтрації води своїми руками, змішуючи та підбираючи типи фільтрів, які найкраще підходять для вашої оселі. Давайте подивимося на найкращі методи фільтрації води.
Фільтри з активованим вугіллям
     Також звані вугільними фільтрами або попередніми фільтрами, фільтри з активованим вугіллям можуть збирати більші частинки та забруднюючі речовини, коли вода проходить через фільтр. Деревне вугілля діє як магніт для багатьох частинок, які можуть затуманити воду. Активоване вугілля - це вугілля, яке зазнало аерації, розширюючи частинки вуглецю для створення «пор», які додають додаткову площу поверхні для збору домішок, видаляючи їх з води.
     Фільтри з активованим вугіллям покращують смак води, видаляючи хлор та видаляючи запахи. Існує два основних типи фільтрів з активованим вугіллям.
     Гранульоване активоване вугілля складається з дуже дрібних шматочків вугілля, вільно укладених у фільтр. Вони мають меншу площу поверхні, оскільки активоване вугілля очищає забруднюючі речовини з води, яка проходить між безліччю окремих зерен.
     Фільтри з вугільних блоків є дуже щільними, щільно упакованими блоками, сформованими так, щоб поміститися всередині контейнера фільтра. Вода проходить через блок та навколо нього, максимально збільшуючи контакт та збираючи домішки. Менше осаду може проникнути, тому що вуглець не зміститься, щоб пропустити більші частинки.
Фільтри зворотного осмосу
     Фільтри зворотного осмосу, також звані фільтрами зворотного осмосу, часто поєднуються з фільтрами з активованим вугіллям, тому що разом вони усувають багато найбільш поширених проблем з водою. У той час як фільтри з активованим вугіллям можуть видаляти хлор, фільтр зворотного осмосу може видаляти інші хімічні слідові частинки, такі як миш'як, фторид та нітрати.
    Метод зворотного осмосу фільтрує воду, пропускаючи її через напівпроникну мембрану, яка вловлює неводні частинки, видаляючи забруднюючі речовини з питної води. Цей процес може створювати до 5 галонів стічних вод на один галон питної води, тому він використовує більше води ніж більшість інших домашніх систем фільтрації води. Оскільки він використовує багато води, рекомендується зберегти воду, відфільтровану RO, для пиття, приготування їжі або випічки, а не для інших побутових завдань, що вимагають великої кількості води.
Пом'якшувачі води
     Ґрунтові води можуть розчиняти вапняк, залізо та інші метали, витягуючи надлишки мінеральних відкладень у воду, що призводить до корозії водопровідних труб та мильної піні у будинку. Мінерали у воді можуть зробити воду «жорсткою», липкою або призвести до її зневоднення в білу пластівцеву масу. Це не дуже хороша добавка до води, чи то питна вода чи вода для прання.
     Пом'якшувачі води використовують процес, званий іонним обміном, видалення з води твердих неорганічних мінералів. Вони є іншим видом домашньої системи фільтрації води, оскільки вони додають у воду хімічні речовини та мінерали, щоб видалити інші.
     Процес іонного обміну «пом'якшує» воду, використовуючи іони натрію для створення позитивного заряду, який нейтралізує та видаляє негативні іони мінералів у воді, таких як барій, кальцій, хлориди, магній, сульфати та радій.
     Пом'якшувач води обмінює іони кальцію у воді на іони натрію, не додаючи у воду солі, і не повинен мати запаху або смаку солоної води. Він видаляє мінерали з твердої води, роблячи воду чистою та корисною для вживання. Незважаючи на те, що вони видаляють мінерали, пом'якшувачі води не очищають воду від усіх забруднюючих речовин і найкраще працюють у поєднанні із системою зворотного осмосу або вугільним фільтром.
УФ-фільтри
     На щастя, муніципальні водоочисні споруди очищають воду від більшості мікробів за допомогою хлору та інших хімічних засобів до того, як вода потрапить до вашої оселі. Ультрафіолетові фільтри можуть забезпечити додаткову лінію захисту від мікроорганізмів, які здійснюють довгий шлях до водопровідних мереж вашого будинку.
     Ультрафіолетове випромінювання може вбивати бактерії, паразитів та віруси у воді без використання тепла. УФ-фільтри для води використовують високочастотне ультрафіолетове світло для знищення живих забруднювачів. Вода проходить через скляний елемент УФ-випромінювання, який опромінює воду всередині дезінфекційної камери, вбиваючи всі живі мікроорганізми.
Інфрачервоні фільтри
     Інфрачервоні фільтри пом'якшують воду, змінюючи іонний заряд мінералів без натрію.
Натомість вода піддається впливу тепла та інфрачервоного світла, які наповнюють її негативним зарядом. Звичайні домішки води є неорганічні мінерали на основі негативних іонів, які потім реагують на негативний заряд у воді.
     Кінцевим результатом є м'якше джерело води з меншою кількістю мильної піни та мінеральних відкладень, що залишаються на кранах та раковинах.
Де можна використовувати фільтрацію води?
     Один із перших варіантів вибору фільтрів для води – визначити, де використовувати чи встановити домашню систему фільтрації води.
Система фільтрації води для всього будинку може бути встановлена за межами будинку та забезпечує більш безпечну та чисту воду для сантехніки у кожній кімнаті. Це означає, що кухня, ванна кімната, пральня та навіть гараж можуть отримувати очищену, пом'якшену воду прямо з-під крана. Це може допомогти зменшити накопичення та мінеральне пошкодження сантехніки будинку з часом.
     Можна встановити додаткову домашню фільтрацію води в місці використання, щоб додати додатковий рівень очищення за допомогою блоку фільтрації води під раковиною. Як правило, це фільтри для води зворотного осмосу. Фільтри зворотного осмосу можуть споживати багато зайвої води в процесі видалення забруднюючих речовин із води, тому рекомендується встановлювати їх лише у місцях, де вода використовуватиметься для пиття.
     Деякі холодильники пропонують фільтровану воду на дверцятах. Ці холодильники підключаться до водопроводу на кухні і покращать смак води, що обробляється. Їх можна підключити до фільтрованої води системи фільтрації під раковиною або просто підвищити очищення, пропоновану системою фільтрації всього будинку.
     Інший варіант – прикріпити фільтри для води прямо до кранів. Їх можна використовувати для кухонних змішувачів, змішувачів для ванних кімнат або навіть прикріплювати до душі, щоб пом'якшити воду. Вони можуть бути вбудовані в самі змішувачі або як додаткові виливи. Різні типи фільтрації води доступні для кожної кімнати в будинку, де і як би ви не використовували воду.
Які існують типи домашніх систем фільтрації води?
Пошук ідеального поєднання варіантів фільтрації води залежить від потреби водокористування у вашому домашньому господарстві. Існує безліч різних типів фільтрів для води, які можна використовувати у повсякденному житті по всьому будинку.
Глечики для води
     Одним з найбільш поширених варіантів фільтрації води в домашніх умовах є глечик для води з вбудованим відсіком, що фільтрує. Відносно недорогі та прості у використанні для всіх членів сім'ї, глечики для води, швидше за все, використовують фільтр з активованим вугіллям, який необхідно замінювати кожні кілька місяців.
Фільтри для стільниць та кранів
     Легко встановлювані та переносні фільтри, що монтуються на стільницю та в кран, забезпечують чистішу воду без необхідності підключення до водопроводу. Вони займають дуже мало місця, але їх не можна використовувати з висувними або висувними змішувачами.
Фільтри, що встановлюються на стільницю, розташовуються поряд з раковиною або за нею і з'єднуються з краном за допомогою носика, що нагвинчується, який одним натисканням кнопки відводить водопровідну воду через фільтр через зовнішній шланг. Вода обробляється через фільтр, а потім подається через дозатор на фільтрувальному блоці стільниці.
     Фільтри, що встановлюються на змішувач, є повністю автономними фільтруючими блоками, які нагвинчуються на носик змішувача, фільтруючи водопровідну воду на вимогу натисканням кнопки або поворотом фільтра на місце. Вода відводиться через фільтр, а чиста вода подається через носик у нижній частині пристрою.
Підрахункові фільтри
     Як випливає з назви, фільтри під стільницею знаходяться під раковиною та очищають воду до того, як вона потрапить у кран. Система фільтрації води під раковиною може складатися з кількох типів фільтрів, які очищають і пом'якшують воду, резервуара для зберігання води, готової для пиття. Ці системи можуть використовувати кілька картриджів для різних типів фільтрації, включаючи фільтри зворотного осмосу та фільтри з активованим вугіллям.
Фільтри для холодильника
     Вони можуть бути не такими яскравими або помітними, як деякі з більших і очевидних домашніх систем фільтрації води, але фільтри для води в холодильнику ефективні і часто є фаворитами домашнього господарства. Вони використовують вугільні фільтри для отримання чистої та прозорої води як для внутрішнього диспенсера для води, так і для льодогенератора.
Фільтри для душу
     Щоб допомогти зменшити відкладення жорсткої води та мильної піни в душі та ванні, зверніть увагу на фільтри насадки для душу. Фільтр легко встановлюється між насадкою для душу та тримачем душу та миттєво знищує бактерії та мінерали, що скупчилися у насадці для душу та потоці води.
Змішувачі для фільтрації води
     Якщо ви шукаєте додаткову фільтрацію питної води, змішувачі з фільтрацією води дають додатковий бонус вибору між фільтрованою холодною водою або водою підігрітою, готовою для чаю. Ці менші резервуари та фільтри підключаються через стільницю або раковину до спеціального крана-дозатора. Через менший розмір фільтра або резервуара ці змішувачі можна знайти з нижчою швидкістю потоку, ніж у більшості кухонних змішувачів, до півгалону за хвилину.
Фільтри для будинку
     Щоб забезпечити більш м'яку та чисту воду для кухні, пральні та ванних кімнат, зверніть увагу на домашні фільтри для води для всього будинку. Вони підключаються до основного водопроводу будинку і можуть включати різні типи фільтрів. Фільтр для всього будинку хороший для подачі чистої води в менш очевидні речі, такі як посудомийна машина, пральна машина або душ у ванній кімнаті без необхідності встановлення окремих фільтрів. Вони також є гарною лінією захисту для будинків, які залежать від колодязної води.

Придбати Водоочищення в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com