Відеоспостереження для будівельного майданчика

    Нерідко можна почути, що злочинна діяльність у будівельній галузі є звичайним явищем, одними з найвідоміших видів діяльності є крадіжки, вандалізм, а також проблеми з дотриманням вимог охорони здоров'я та безпеки або зневага до них. Ця злочинна діяльність легко сприяє тому, що будівельна галузь Великобританії щороку зазнає збитків у розмірі 100 мільйонів фунтів стерлінгів. Іноді ці витрати пов'язані не лише із самими злочинами, а й із відповідними фінансовими санкціями, такими як збільшення затримок проекту та страхових внесків.
    Дослідження показують, що галузі необхідно серйозно оцінити поведінку крадіжок та захист від них (відеоспостереження для будівельного майданчика), а також переконатися, що будівельники знають, як із цим впоратися. Крадіжка зазвичай відбувається, коли будівельні інструменти та машини залишаються на увазі і легко доступні для потенційних злочинців.
Яке рішення? Повне покриття відеоспостереження
    Одним з кращих рішень для вирішення цих проблем та економії грошей та часу для забудовників та будівельних компаній є вкладення коштів у якісну підтримуючу систему відеоспостереження.
    Не всі камери вимагають жорсткого підключення до записуючого пристрою, а деяким навіть не потрібно підключатися до джерела живлення. I-HT може підготувати камери, які можуть працювати від батареї або використовувати сонячну енергію. Ці типи систем є гарним рішенням для будівельних майданчиків, що розташовані на великій території з обмеженим доступом до електрики в деяких областях. Це також забезпечує велику гнучкість при встановленні камер у зонах, які необхідно контролювати, не турбуючись про електроживлення.
Віртуальні дроти
    У системи відеоспостереження вбудовано безліч різних функцій штучного інтелекту, і однією з функцій, що найчастіше використовуються, є віртуальні дроти відключення. Ці віртуальні дроти можна легко налаштувати в межах поля зору будь-якої камери, і якщо віртуальний провід перетинається, його можна налаштувати для запуску події/тривоги. Це просто віртуальна лінія у полі зору камери.
    Розумна природа цих моделей систем дозволяє вам навчати систему, коли спрацьовує негативний сигнал тривоги, це може запрограмувати систему, щоб вона не надсилала події/сигнали тривоги наступного разу, коли тварина чи об'єкт перетинають натяжний трос.
    Ці сигнали тривоги про події, такі як віртуальні натягувачі, можна налаштувати так, щоб сигнал тривоги про подію спрацьовував лише заплановані дні або час доби. Перевага полягає в тому, що події/аварійні сигнали ініціюватимуться, а персонал буде повідомлено про тривогу тільки тоді, коли будівельний майданчик не відкритий або не працює.
Датчики руху
    Датчики руху є економічним рішенням та можуть бути легко підключені до системи відеоспостереження. Ці датчики PIR споживають зовсім небагато енергії та дуже чутливі до будь-якого типу руху. Він надішле попередження у систему відеоспостереження, коли датчик відстежує будь-який рух, щоб викликати тривогу про те, що рух у певній області було виявлено. Це дозволяє оператору негайно отримати доступ до програмного забезпечення інтелектуального перегляду системи відеоспостереження та спостерігати за камерами там, де було виявлено рух.
    Пасивні інфрачервоні датчики (PIR) використовуються у всьому світі і настільки популярні, що включають освітлення у приміщенні, коли датчики активуються рухом. Це також може бути корисним, щоб привернути увагу до будівельного майданчика, що може вказувати на можливу крадіжку.
    Існує безліч різних типів датчиків руху, тому не забудьте перевірити варіанти і знайти найкращий для вашого будівельного майданчика відеоспостереження, наприклад камери відеоспостереження Dahua.
Система дешевої
    Використання tannoy систем або PA таке популярне в будівництві та інших великих об'єктах. Якщо поруч із будівельним майданчиком виявляється стороння людина або активується подія/тривога, персоналу служби безпеки легко повідомити про це або відігнати цю людину.
    Багато атмосферостійких гучномовців рупорного типу використовуються на великих майданчиках, розташовуються навколо майданчика і легко підключаються до системи відеоспостереження будівельного майданчика. Це може допомогти запобігти вчиненню злочину на будівельному майданчику.
Адекватне освітлення ділянки
    Один із найпростіших і найдешевших способів убезпечити будівельний майданчик — забезпечити його гарне освітлення. Зазвичай більшість злочинців вважають за краще залишатися непоміченими, тому більшість злочинів відбувається вночі. Встановлення простої потужної системи освітлення може допомогти зупинити як опортуністичних злодіїв, так і закоренілих злочинців.
    Хоча це не так ефективно, як встановлення повноцінної системи відеоспостереження на будівельному майданчику, це може бути великою підмогою. Це трохи схоже на те, коли ви йдете, залишаючи телевізор увімкненим — ефективно, але не надійно.
Безпечна огорожа та вивіски
    Можливо, це було б неможливим для всіх будівельних майданчиків, але огорожа по периметру ускладнює вхід і вихід злочинцям. Це, поряд зі знаками ведеться відеоспостереження, є ще одним економічно ефективним способом зупинити злочинців.
Такі знаки, як відеоспостереження та охорона, змусять будь-якого злодія або обивателя двічі подумати, перш ніж увійти на цей сайт.
Зберігайте цінні речі в безпеці, коли вони не використовуються
    Це настільки очевидно, що ми повинні подбати про безпеку нашого обладнання в нічний час, але дивно, скільки обладнання можна було б запобігти крадіжці, якби всі будівельні майданчики забезпечували безпеку цінного обладнання.
Зазвичай ключі залишають у транспортних засобах/машинах на будівельних майданчиках, і коли це відбувається, злодії полегшують завдання.
Завжди слідкуйте за тим, щоб цінні речі були у безпеці, коли вони не використовуються, і якщо ви не можете зробити це для певних предметів, не забудьте вивезти їх за межі майданчика та зберігати у безпечному місці.

11.10.2022