Репітери LTE 900

Код: 36519
Акція
2G/4G LTE репитер MyCell MD900E
В наявності
2G/4G LTE репитер MyCell MD900E..
16 198грн. -6 % 15 219грн.

Репітери LTE 900

ЩО ТАКЕ ДЗВІНКИ ЧЕРЕЗ VOLTE?
В даний час ви можете дзвонити через 4G з усіма постачальниками. Але що це означає, які переваги і як я можу їх використати? У цій статті ми пояснимо, як працюють дзвінки через 4G і в чому їх переваги.
1. Що таке дзвінки 4G?
2. Які переваги дзвінків через 4G?
3. Чи є обмеження на дзвінки 4G?
4. Як дізнатися, чи можу я дзвонити через 4G?
5. Чому ми ніколи раніше не дзвонили в 4G?
1. Що таке дзвінки 4G?
Що таке дзвінки 4G? Дзвінок через 4G це не що інше, як те, що він говорить. Це голосові дзвінки через мережу 4G / LTE замість звичайно використовуваних з'єднань 2G або 3G.
Люди схильні думати, що 4G використовується тільки для завантаження, потокової передачі та серфінгу в Інтернеті. До цього часу для цього використовувалася мережа 4G. Однак сьогодні 4G також використовується для здійснення дзвінків.
2. Які переваги дзвінків через 4G?
Чудова якість зв'язку
Великою перевагою дзвінків через 4G є те, що якість дзвінка перевершує з'єднання 3G або 2G, оскільки через 4G можна передати набагато більше даних, ніж через 2G або 3G. До трьох разів більше даних, ніж 3G і до шести разів більше, ніж 2G, якщо бути точним.
Це значно полегшує розуміння вашого співрозмовника. Не лише те, що сказано, а й тон. По суті, це голосовий виклик HD, який можна порівняти з телебаченням HD.
Поліпшене покриття та зв'язок
Дзвінки через 4G можуть з'єднувати дзвінки вдвічі швидше, ніж поточні методи. Оскільки мережі 2G і 3G, як і раніше, доступні за відсутності сигналу 4G, мобільне покриття набагато вище. За відсутності сигналу 4G телефон знову перемикається на 2G або 3G.
У багатьох випадках використовується 4G на частоті 800 МГц. Ця низька частота має набагато ширший діапазон, ніж вищі частоти 1800 і 2100 МГц. Частота 800 МГц простягається набагато далі від вежі стільникового зв'язку, ніж 2100 МГц, яка зазвичай використовується для 3G. Суть у тому, що мережа 4G має набагато більший радіус дії, ніж 2G та 3G.
Хоча 2G та 3G продовжать своє існування, ці мережі будуть використовуватися дедалі менше. Тому може статися так, що частоти, які зараз використовуються для 2G або 3G, в майбутньому будуть використовуватися для 4G. Таким чином, все більше і більше людей будуть дзвонити через 4G.
Найкращий час автономної роботи
Будь-хто, хто дзвонить через 4G, виявить, що батарея його телефону працюватиме довше. Коли дзвінки не здійснювалися через 4G, мобільні телефони повинні постійно перемикатися на 2G або 3G при ініціації телефонного дзвінка. При дзвінках через 4G мобільний телефон не потрібно постійно міняти. Перемикання між мережами споживає багато енергії, тому батарея розряджається швидше.
При постійному підключенні до 4G батарея тримається довше.
Відеодзвінки
Теоретично також можна здійснювати відеодзвінки через мережу 4G, як дзвінок по Skype. Відмінність у тому, що використовується номер мобільного телефону. Таким чином, ви можете здійснювати дзвінки як звичайний телефонний дзвінок, але з відео. Це можливо з будь-ким, хто також дзвонить через 4G. Тому окремі облікові записи для зовнішніх сторін, таких як Skype, більше не потрібні.
Служби відеодзвінків, такі як Skype, зазвичай пропонують кращу якість звуку, ніж якість зображення. Це тому, що є певна технологія, за якою співрозмовники використовують одну й ту саму технологію. Оскільки обидві людини використовують ту саму мережу для (відео) дзвінків через 4G, якість зв'язку покращується, а батарея працює довше.
3. Чи є якісь обмеження для дзвінків у 4G?
Дзвінки через 4G (поки що) доступні не всім і не скрізь. Крім того, поки що не можна дзвонити за кордон через 4G. Однак, крім цього, дзвінки через 4G мають кілька обмежень.
4.Як дізнатися, чи можу я дзвонити через 4G?
Можливість здійснювати дзвінки через 4G залежить від кількох факторів. Це залежить від провайдера та мобільного телефону. Уточніть свого провайдера, чи можете ви дзвонити через 4G.
5. Чому ми ніколи раніше не дзвонили в 4G?
Проблема із дзвінками через 4G полягає в тому, що мережа 4G призначена тільки для передачі даних і тому спочатку не призначена для голосових дзвінків. 2G та 3G спочатку були призначені для голосових викликів, після чого додалися дані.
Тому були розроблені нові протоколи для дзвінків через 4G, над якими було зроблено багато роботи. Для нової інфраструктури VoLTE було виконано кілька оновлень. Стандартних рішень не буває, кожна технологія та кожна мережа має свій дизайн.
Найбільшою проблемою було змусити телефон перемикатися назад на 2G або 3G під час телефонного дзвінка, коли немає сигналу 4G. Це повинно бути зроблено плавно, щоб уникнути вимкнення виклику. Тому вежі стільникового зв'язку повинні підтримувати як 2G/3G, так і 4G, щоб телефон завжди міг переключитися назад за потреби.

Придбати Репітери LTE 900 в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

Часті питання про категорію Репитеры LTE 900