Репітери LTE 800

Код: 36029
В наявності
LTE репитер Picocell 800 SXA..
17 638грн.
Код: 36460
Передзамовлення
LTE репитер MyCell L20 LTE Band 20..
17 348грн.

Репітери LTE 800

ЯК ВИМІРИТИ МОБІЛЬНИЙ СИГНАЛ З ANDROID?
30 листопада, 2020
Категорії: Технічні , Мобільний сигнал
У певних ситуаціях сигнал GSM, який ми отримуємо на телефоні Android, поганий або відсутній. Це може мати більш ніж одну причину. У цій короткій статті ми спробуємо пролити світло на причини поганого або відсутнього GSM сигналу, а також на те, як ми можемо виміряти сигнал GSM за допомогою пристрою Android, щоб поліпшити ситуацію. Якщо ви не Androidian, ми любимо вас так само, і ми маємо спеціальну статтю, як виміряти сигнал GSM за допомогою iPhone.
1. Чому маю поганий сигнал GSM?
2. Виміряйте сигнал GSM за допомогою Android
3. Скільки дБм відповідає «хорошому» сигналу GSM?
4. Як покращити сигнал GSM для Android?
5. Які частоти має бути у репітера?
1. Чому маю поганий сигнал GSM?
Перш ніж шукати рішення, нам потрібно розглянути причини поганого сигналу стільникового зв'язку. Причин поганого прийому всередині будівлі безліч, розглянемо три основні:
1.1 - Відстань від базової ЛЕП
1.2 - Фактори, що блокують прийом сигналу
1.3 - Новобудови
1.1 - Відстань від базової ЛЕП
Радіобаза La distanza dalle stazioni
Сигнал GSM, прийнятий вашим мобільним телефоном, походить від найближчої передавальної вежі вашого оператора. Чим ближче ви до станції, тим сильнішим повинен бути сигнал за інших рівних умов. Аналогічно, що далі знаходиться станція, то слабкішим стає сигнал. У цій останній ситуації, безумовно, важко прийняти телефонний дзвінок або вийти в Інтернет із підключенням для передачі даних.
1.2 - Фактори, що блокують прийом сигналу
Fattori che bloccano il passaggio del segnale GSM
!Частоти, що використовуються в стільникових мережах, не можуть пройти через багато перешкод. Отже, сигнал GSM може не досягати вашого мобільного телефону. Ліси, гірські хребти, на скандинавській території справді є все!
1.3 - Новобудови
Edifici di nuova costruzione
Будівництво нової будівлі також може вплинути на сигнал GSM. Будівельні матеріали, такі як бетон, метал, подвійне скління, безумовно є перешкодою і можуть викликати проблеми з прийомом.
В цьому випадку це легко помітити, у тому сенсі, що поза будівлею ми можемо дзвонити по телефону і орієнтуватися, принаймні, пристойно, але як тільки ми входимо всередину, грати зникають.
2. Виміряйте сигнал GSM за допомогою Android
Кількість смужок, які ми бачимо на екрані нашого Android-смартфону, говорить нам про те, наскільки гарний сигнал, проте воно не точно відображає якість сигналу. За допомогою невеликого трюку нижче ми пояснимо, як виміряти сигнал стільникового зв'язку. Подивимося, як.
Заходимо в «Налаштування» та вибираємо
"Про телефон" тоді
Вибираємо «Мережа» та «Сила сигналу»
Схема 1: Android / Impostazioni
Segnale GSM Android
Схема 2: Android / Rete
Segnale GSM Android
3. Скільки дБм відповідає «хорошому» сигналу GSM?
Як бачимо, є пункт під назвою «потужність сигналу», і він висловлює негативне числове значення в дБм. Чим вище і ближче до нуля це число, тим інтенсивнішим є сигнал стільникового зв'язку. На прикладі фото бачимо, що інтенсивність сигналу становить -93 дБм. Нормальний результат, насправді значення зазвичай знаходиться в діапазоні від -120 до -70 дБм. Ця таблиця допоможе вам оцінити якість вашого сигналу.
Між -113 та -107 дБмВт: занадто мало для надійного з'єднання
Між -105 та -101 дБмВт: низький рівень сигналу
Між -99 та -93 дБмВт: достатній рівень сигналу
Між -91 та -83 дБмВт: хороший сигнал
Між -81 та -65 дБмВт: дуже хороший сигнал
Між -63 та -51 дБмВт: надто сильний сигнал, використовуйте атенюатор сигналу.
4. Як покращити сигнал GSM для Android?
За допомогою репітера GSM ми, безперечно, можемо посилити стільниковий сигнал. Ретранслятор приймає зовнішній сигнал і проводить його всередину стіни будинку або офісу, даючи можливість додзвонитися туди, де це було неможливо або важко. Кожен комплект повторювача також включає зовнішню антену, внутрішню антену та коаксіальні кабелі.. В ідеалі зовнішня антена повинна бути розташована на даху або якомога вище. Внутрішня антена, з іншого боку, розміром із ручку і кріпиться безпосередньо до пристрою. Але пам'ятаймо, що комплект можна налаштувати під свої потреби. Наприклад, якщо ви живете в сільській місцевості, цілком імовірно, що вам знадобиться потужніша зовнішня антена, ніж та, що входить до комплекту. Для отримання безкоштовної консультації перед покупкою, будь ласка, напишіть нам на адресу: info@gsm-repeater-shop.com
5. Які частоти має бути у репітера?
Залежно від того, що ми хотіли б покращити, тобто дзвінки (мережа 2G), або дзвінки + інтернет 3G, або дзвінки + 4G LTE, ми виберемо ретранслятор стільникового сигналу, сумісний із частотами цих стільникових мереж.
На щастя, основні скандинавські оператори: Elisa, Telia, Telenor, Tele2 і Tre використовують ті самі частоти, які для вашої зручності перераховані нижче:
Мережа 2G (дзвінки та SMS): 900 МГц (основна частота) та 1800 МГц
Мережа 3G (підключення для передачі даних) 2100 МГц (основна) та 900 МГц
Мережа 4G (передача даних, виклики VoLTE) 800 МГц, 2600 МГц, 1800 МГц

Придбати Репітери LTE 800 в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

Часті питання про категорію Репітери LTE 800