Репітери CDMA 450

ЯК ПРАЦЮЄ РЕПІТЕР GSM?
26 листопада, 2020
Категорії: Технічні
1. Як працює ретранслятор GSM?
2. Які різні аксесуари?
3. Чи можна розширити покриття на кілька кімнат?
4. Як правильно вибрати репітер GSM та яка продуктивність?
1. Як працює ретранслятор GSM?
Кожен з наших ретрансляторів мобільного сигналу поставляється із зовнішньою антеною, внутрішньою антеною та 10-метровим коаксіальним кабелем. Зовнішня антена встановлюється там, де сигнал (досить) добрий, наприклад, на даху, фасаді або димарі. Він підключається коаксіальним кабелем, сигнал спрямовується на повторювач, який буде діяти як підсилювач мережі для посилення сигналу в приміщенні. Потім кімнатна антена передає сигнал усередину приміщення. Таким чином, сигнал мобільного телефону може прийматися зовні.
2. Які різні аксесуари?
Зовнішня антена прийматиме сигнал від телефонних операторів з передавальної вежі. Є кілька моделей. Той, який вам потрібен у кожному конкретному випадку, залежить, крім іншого, від відстані між вами та передавальною вежею, а також від якості сигналу, що приймається зовні.
Сигнал передається на ретранслятор мобільного сигналу коаксіальним кабелем.
Це дуже просто: кімнатна антена штиря підключається безпосередньо до ретранслятора мобільного сигналу і посилає сигнал всередину. Є також кілька моделей кімнатних антен. Якщо ви хочете мати можливість мати внутрішню кабельну антену, щоб дати вам більше свободи в розташуванні ретранслятора (який повинен бути на відстані 10 м від зовнішньої антени), вам доведеться купити подовжувач антен, щоб у вас був вибір між декількома моделями. кімнатні антени та додатковий коаксіальний кабель.
3. Чи можна розширити покриття на кілька кімнат?
!Звісно! Якщо ретранслятору мобільного сигналу необхідно посилити кілька поверхів або кімнат, до одного ретранслятора GSM можна підключити кілька внутрішніх антен. Чим потужніший репітер GSM, тим більша можливість підключення кількох кімнатних антен. Таким чином, на кожному поверсі виходить однорідніший сигнал.
Огляд максимальної кількості внутрішніх антен, які можуть підтримувати наші ретранслятори:
Репітер GSM, номер якого містить 10 (300 м2) – макс. 1 кімнатна антена
Репітер GSM, номер якого містить 13 (600 м2) – макс. 2 кімнатні антени
Репітер GSM, номер якого містить 15 (900 м2) – макс. 3 кімнатні антени
Репітер GSM, номер якого містить 17 (1200 м2) – макс. 4 кімнатні антени
Репітер GSM, номер якого містить 20 (1500 м2) – макс. 6 внутрішніх антен
Репітер GSM, номер якого містить 23 (2000 м2) – макс. 8 кімнатних антен
Телекомунікаційний сигнал завжди передається від зовнішньої антени до підсилювача мережі по коаксіальному кабелю. Декілька кімнатних антен можна встановити за допомогою розгалужувача; з'єднання також здійснюватиметься коаксіальним кабелем. Доступні комплекти розширення для двох, трьох або чотирьох внутрішніх антен. Все включено: розгалужувач, коаксіальний кабель та кімнатні антени.
Доступні комплекти подовжувачів з різними кімнатними антенами та коаксіальним кабелем різної довжини.
Будь то заміський будинок площею 500 м² з бетонними стінами, підземна автостоянка площею 4000 м² або багатоповерхові офіси GSM REPEATER SHOP пропонує рішення, адаптоване до вашої ситуації. Не соромтеся звертатися до нас.
4. Як правильно вибрати ретранслятор мобільного сигналу та його потужність
Чим більше площа, тим вищою має бути потужність ретранслятора мобільного сигналу. Тим не менш, ви завжди повинні бути обережні, щоб не подавати занадто багато енергії на дуже маленьку площу, оскільки це може спричинити перешкоди. Таблиця в наступному розділі швидко підкаже ретранслятор, який відповідає вашим потребам.
Невеликі офіси або квартири часто потребують менш потужного ретранслятора мобільного сигналу і максимум однієї або двох внутрішніх антен, тоді як офіси відкритого типу, як правило, потребують більш потужних ретрансляторів мобільного сигналу і більшій кількості внутрішніх антен, якщо прийом сильний. неповноцінний. Погано. Важливо, що кімнатні антени не працюють на різних рослинах.

Придбати Репітери CDMA 450 в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

У цій категорії немає товарів