Оптоволоконні репітери

Волоконно-оптичні лінії передачі використовують оптичний сигнал передачі інформації. Завдяки процесу, відомому як повне внутрішнє відображення, світловий імпульс утримується всередині оптичного волокна. Коли світло поширюється зигзагоподібно по довжині оптоволоконної лінії, воно згасає. Згасання - це зменшення сили імпульсу світла, що досягає далекого кінця волокна. Волоконно-оптичний ретранслятор долає згасання, відновлюючи імпульс світла до його початкової сили, перш ніж відправити його наступною ділянкою мережної лінії.

В оптоволоконних мережах дуже тонкі нитки скляного дроту передають світлові імпульси. Ці світлові імпульси мають довжину хвилі ближнього інфрачервоного діапазону, тому що ця довжина хвилі має найнижчу швидкість загасання. У мережних комутаторах ці вхідні світлові імпульси перетворюються на електронний двійковий сигнал. Потім цей сигнал даних може бути передано окремі комп'ютери.

Використовуючи волоконно-оптичний повторювач кожні 28-43 милі (45-70 км), сигнал даних може передаватися великі відстані. Деякі з найдовших волоконно-оптичних ліній перетинають Атлантичний океан. Ретрансляторам потрібна електрика, тому для кожного ретранслятора мають бути доступні звичайні електричні дроти.

У старих аналогових сигналах збільшення дальності сигналу використовувалися підсилювачі. Однак підсилювачі мали небажаний ефект посилення електричного шуму, а також вихідного сигналу. Волоконно-оптичні повторювачі, з іншого боку, видаляють шум, що входить у сигнал. Це з тим, що цифрові сигнали може бути електронним чином відокремлені від небажаного шуму. На відміну від аналогових сигналів, навіть слабкий та спотворений оптоволоконний сигнал можна очистити та передати далі по мережі.

У міру поширення оптичний сигнал має природну тенденцію змінювати свою форму. Це називається дисперсією, т. е. зміною швидкості світла залежно від довжини хвилі світла. Простіше кажучи, вузький імпульс світла стає ширшим, ніж далі він поширюється. Волоконно-оптичний повторювач має здатність відновлювати природну форму світлового імпульсу. Після відновлення повторювачем сигнал повторно передається на наступну ділянку ВОЛЗ.

Оптоволокно має багато переваг, порівняно з іншими методами передачі даних. Скляні волокна не проводять електрику, тому не діють електромагнітні перешкоди чи грозові розряди. Крім того, обсяг інформації, який може передаватися одним оптоволоконним дротом, більший, ніж по мідному дроту або бездротовим каналам зв'язку. Теоретично одна волоконно-оптична лінія може передавати 50 мільярдів голосових розмов в одному промені світла, хоча на практиці ця межа не досягається.

Волоконно-оптичний повторювач немає можливості розрізняти світлові імпульси різної довжини хвилі. Це обмежує здатність повторювача повторно передавати щільну оптичну інформацію. Світлова інформація з кількома довжинами хвиль може передаватися великі відстані з допомогою використання волоконних підсилювачів, легованих ербієм , замість повторювачів. Ці підсилювачі мають здатність підвищувати силу окремих довжин хвиль світла.

Придбати Оптоволоконні репітери в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

Дата:

У цій категорії немає товарів