4G Репітери 2600 LTE

Код: 36305
Акція
4G LTE репитер MyCell MD2600
4G LTE репитер MyCell MD2600 4G LTE репитер MyCell MD2600
В наявності
4G LTE репитер MyCell MD2600..
16 144грн. -16 % 13 488грн.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ПІДСИЛЮВАЧ МОБІЛЬНОГО СИГНАЛУ
Вибір відповідного підсилювача мобільного сигналу може бути складним завданням. Зрештою, дзвінки повинні здійснюватися без проблем із сигналом мобільного телефону. Якщо у вас немає сигналу GSM, буде корисно використовувати підсилювач мобільного сигналу. У цій статті крок за кроком пояснюється, як правильно вибрати підсилювач мобільного сигналу. Ми будемо використовувати приклад для простоти. Розглянемо ці вихідні дані:
Ми користуємось оператором Vodafone.
Зовнішній сигнал GSM хороший (3 смужки).
Ми хочемо охопити внутрішнє середовище площею близько 600 квадратних метрів на одному заводі.
6 кроків, щоб визначитися з вибором підсилювача мобільного сигналу:
Крок 1. Який оператор нас цікавить?
Крок 2. Розрахуйте квадратні метри, які хотіли б покрити
Крок 3. Ми хочемо покращити дзвінки чи дані?
Крок 4. Перевірте наявність сигналу ззовні
Крок 5. Пошук базових станцій із правильними частотами
Крок 6. Виберіть правильний підсилювач мобільного сигналу
Крок 1. Який оператор нас цікавить?
У Європі ми маємо основні оператори і так звані «Віртуальні оператори мобільного зв'язку (MVNO)». Ці віртуальні оператори використовують мережу одного із основних провайдерів. Залежно від того, який оператор ми використовуємо, нам потрібно буде вибрати правильну частоту.
Крок 2. Розрахуємо, скільки квадратних метрів ми хотіли б покрити
Ми хочемо посилити стільниковий сигнал у приміщенні площею близько 600 квадратних метрів на одному поверсі. У ресторані є стіни та двері, це не відкритий простір.
- Поверхня: 600 кв.
Крок 3. Ми хочемо покращити дзвінки чи передачу даних?
Поширене спостереження: "У нас є Wi-Fi, так що це просто питання дзвінків". В принципі, це непогана ідея, оскільки Wi-Fi часто є у будинках і офісах.
Класично дзвінки здійснюються по мережі 2G та типовій частоті 900 МГц (у деяких випадках навіть 1800 МГц). Однак нині дедалі більше дзвінків використовують мережу 4G. Дзвінки по 4G це саме те, що потрібно.
У попередній статті ми пролили світло на дзвінки 4G, підкресливши такі позитивні аспекти:
Чудова якість зв'язку
Поліпшене покриття та зв'язок
Збільшений термін служби батареї
Відеодзвінки
Таким чином, мережа 4G корисна не тільки для передачі даних та Інтернету, але і є цікавою технологією для дзвінків, тому ми додаємо її до вимог нашого ідеального підсилювача сигналу.
- Мережа: ми хочемо покращити дзвінки (900 МГц) та передачу даних 4G (800 МГц).
Крок 4. Перевірте наявність сигналу ззовні
Кожен підсилювач мобільного сигналу обладнано зовнішньою антеною (модель панельної антени). Потужність цієї антени частково залежить від якості зовнішнього сигналу GSM. Це з відстанню до базових станцій (у разі Vodafone). Панельна антена приймає сигнал приблизно під кутом 180 градусів і підходить, коли зовнішній сигнал досить добрий, а відстань до радіостанцій становить приблизно 1,5 км.
В ідеалі вимірювати якість зовнішнього сигналу на даху будівлі, тому що саме там буде встановлена ​​зовнішня антена (тут ви можете знайти, як виміряти сигнал GSM за допомогою Android і як виміряти сигнал GSM за допомогою iPhone)..
- Зовнішній сигнал добрий: 3 смужки
Крок 5. Пошук базових станцій із правильними частотами
Щоб дізнатися, який підсилювач мобільного сигналу нам потрібен, перевіримо частоти, сумісні з найближчими до нас базовими станціями Vodafone.
У кожному регіоні Європи є реєстр базових радіостанцій для мобільного зв'язку, який відображається онлайн-картою. У нашому прикладі ми знаходимося у міській місцевості, і навколо нас багато передаючих антен. Зокрема, ми бачили один за 600 метрів від нашого будинку.
Крок 6. Виберіть правильний підсилювач мобільного сигналу
Ми робимо низку дуже корисних нотаток. Підведемо підсумки.
Оператор: Водафон
Поверхня: 600 кв.
Мережа: дзвінки 2G (900 МГц) та 4G (800 МГц)
Зовнішній сигнал: 3 смуги
Базові станції: у радіусі 1,5 км
Це призводить до вибору ідеального підсилювача мобільного сигналу:
GSM-ретранслятор RF-EL13-H від Rosenfelt
Всі підсилювачі мобільного сигналу поставляються із зовнішньою антеною, внутрішньою антеною та 10-метровим коаксіальним кабелем. За допомогою коаксіального кабелю можна встановити зовнішню антену якомога вище і обличчям до базових станцій. Його доцільно буде поставити на дах чи фасад.
Кожна кімнатна антена покриває приблизно 300 м2, залежно від середовища, в якому вона встановлена. Чим більше перешкод (стін, дверей та підлог), тим слабший сигнал. Щоб покрити загалом 600 м2, нам потрібні дві внутрішні антени.
Вибираємо комплект подовжувача 2 внутрішні антени. Постачається з 2-смуговим розгалужувачем, роз'ємом, двома коаксіальними кабелями та двома кімнатними антенами. Обидві внутрішні антени будуть встановлені на різних сторонах будівлі для максимально можливого розподілу сигналу.
Якщо вам все ж таки потрібна консультація щодо вибору, не соромтеся звертатися до нас.

Придбати 4G Репітери 2600 LTE в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

Часті питання про категорію 4G Репітери 2600 LTE