3G 4G LTE РЕПІТЕРИ

3G 4G LTE РЕПІТЕРИ

РЕТРАНСЛЯТОР 4G І МЕРЕЖА 5G, СУМІСНІ ЧИ ВОНИ?
«5G прийде!»
Точніше, проект добре опрацьований і вийшов із коробки. Але мережі 5G ще немає. На даний момент та протягом багатьох років підсилювач 4G продовжує залишатися рішенням для правильного повторного посилення мобільних даних та VoLTE у вашому просторі, коли мобільна мережа не працює. Ця стаття підбиває підсумки.
1. Що таке 5G?
2. Чи актуально зараз купити підсилювач 4G?
3. Як вибрати підсилювач 4G, 3G або GSM?
1. Що таке 5G?
5G – це абревіатура від «мережі п'ятого покоління» мобільної телефонії.
Першим було радіо, що народилося у 60-х роках, надзвичайно дороге і тому призначене для певних спеціалістів чи служб екстреної допомоги. Потім з'явився GSM (для голосу та деяких даних на зниженій швидкості), який склав друге покоління мобільної телефонії. Цей 2G дозволив здійснити справжню демократизацію мобільного телефону, який нарешті став доступним.
Дуже швидко закріпився 3G (3-го покоління) із паралельним розвитком фіксованого Інтернету в будинках. Тепер можна скористатися Інтернетом на мобільному телефоні з прийнятною швидкістю. З експоненційним розвитком Інтернету та сервісів, спеціально призначених для консультацій на мобільних пристроях (телефони, смартфони, планшети тощо), потреба у швидкості Інтернету значно зросла.
Тому було розроблено четверте покоління: мобільна мережа 4G. Пропускна спроможність даних різко збільшилася, і тепер можна стримати фільм на останньому смартфоні (хоча це не зовсім скрізь). З останньою розробкою 4G LTE (Long Term Evolution) з'явилися нові послуги, такі як VoLTE, які дозволяють здійснювати дзвінки через інтернет-трафік, як дзвінки у WhatsApp. Це той самий принцип, що й VoIP: голос іде через Інтернет. Звук дзвінків набагато кращий, а з'єднання встановлюються швидше.
А зараз ми починаємо чути про 5G, оскільки, як ви розумієте, це п'яте покоління мобільних мереж. Ця мережа, принаймні на папері, сповнена обіцянок: надшвидкі швидкості, які дозволили б скачати фільм в UHD або 4K всього за кілька секунд, нові можливості конвергенції з Інтернетом речей)… назвіть тільки товари, що продаються. Але, як і у випадку з 4G кілька років тому, між першими анонсами та фактичним запуском мережі пройшло кілька років! Насправді у багатьох місцях цю реалізацію ще не завершено.
підсилювач 4G та підсилювач 5G
2. Купівля підсилювача 4G зараз, ще цікаво?
Звісно!
У підсилювача 4G попереду багато років. Мережа 5G в даний час знаходиться на етапі стандартного налаштування. У той час, як кожен виробник обладнання, призначеного для телефонних операторів (для передаючих антен), наполягає на нав'язуванні свого стандарту, встановлені лише мінімальні стандарти сумісності. Це не заважає тому, що у низці європейських країн смуги частот (зокрема, для смуги 3,5 ГГц) вже виставлені на аукціони та куплені операторами, які прагнуть забезпечити своє комерційне просування на фоні конкурентів та навчити свої команди.
Які послуги він пропонуватиме? Якою буде реальна швидкість, яку ваша інфраструктура зможе підтримувати (і, отже, пропонувати вашим абонентам)? Як відбудеться злиття Інтернету речей (IoT) та мобільної телефонії? Дуже розумний той, хто може відповісти на ці питання. І навіть якщо виробники смартфонів почнуть продавати 5G-сумісні телефони, ці пристрої в кращому разі зможуть підключатися лише до мережі 4G LTE, оскільки мережі 5G просто немає.
репетитор 4G
Сподіваюся, у найкращому разі мережа 5G з'явиться у 2022 році. Тому покупка бустера 4G зараз залишається цілком послідовною та реалістичною: у 2021 році для високошвидкісного мобільного інтернету залишається працездатною лише мережа 4G. Після запуску 5G (у кращому випадку в 2022 році) все одно знадобиться деякий час, щоб усі могли отримати з цього вигоду, особливо ті, хто живе в районах з невеликою урбанізацією або взагалі без неї.
У будь-якому випадку мережі співіснуватимуть ще довгий час, оскільки сьогодні мережі передачі даних 2G GSM і 3G і 4G ідеально співіснують для задоволення різних потреб. Коротше кажучи, купіть підсилювач 4G сьогодні та насолоджуйтесь ним як мінімум наступні 10 років.
3. Як вибрати підсилювач 4G, 3G або GSM?
Залежно від оператора смуга частот підсилювача 4G може відрізнятися. Різні комплекти підсилювачів 4G перераховані нижче для вашої зручності.
ЦЕ ДОБРЕ ЗНАТИ
Якщо ви живете недалеко від кордону, майте на увазі, що в деяких країнах оператори використовують смугу 1800 МГц для передачі 4G.
В решті Європи (включаючи Швейцарію) оператори переважно використовують смугу 800 МГц для сигналу мобільного інтернету 4G.
Тому, якщо вам потрібно вибрати підсилювач 4G, який буде працювати за будь-яких обставин, оберіть тридіапазонний підсилювач мобільного сигналу.
Занадто важко?
Нема проблем: зв'яжіться з нашою командою, ми будемо раді допомогти вам швидко.
Якщо ваші потреби більш конкретні (великі площі, кілька поверхів, різні оператори…), попросіть нас безкоштовно вивчити вашу ситуацію та відправити нам свій план через цю сторінку: Задавши декілька запитань, ми отримаємо всю необхідну вам інформацію. порекомендувати підсилювач 4G, який точно відповідає вашим потребам і безперечно вирішить проблему поганого прийому 4G або GSM у приміщенні.

Придбати 3G 4G LTE РЕПІТЕРИ в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com