ТБ антени

ТБ антени

Установка ефірної антени - один із найпростіших способів отримати безкоштовне телебачення. Ось наші головні рекомендації для найкращих моделей для приміщень.
Передплатне телебачення може бути досить дорогим, незалежно від того, де ви його отримуєте. Служба потокового ТБ у прямому ефірі, супутникова антена або кабельне з'єднання можуть надати сотні каналів для перегляду. Але якщо ви не надто багато дивитеся телевізор або просто хочете заощадити, можливо, варто нарешті перерізати шнур.
У цьому може допомогти телевізійна антена. Так, телевізійні антени все ще існують, і якщо ви живете в міській квартирі або десь ще з гарним сигналом, ви всього в одній антені від безкоштовного доступу до популярних телешоу, фільмів, спеціальних програм та спортивних змагань.
Бездротова або OTA-антена відмінно підходить для прямих трансляцій, таких як спортивні змагання та вечірні новини. Залежно від того, де ви живете, і ваші можливості прийому сигналу, ви можете дивитися будь-що на NBC, Fox, ABC, CBS, PBS і деяких інших каналах, таких як MyNetworkTV і CW. Коли телевізійна антена, встановлена ​​на даху, або зовнішня телевізійна антена зроблять цю роботу
Недоліком є ​​те, що в деяких місцях телевізійний сигнал деяких каналів нечіткий або відсутній через вашу близькість або відсутність такої до телевежі або через перешкоди, які порушують сигнал.
На відміну від служби потокового ТБ у прямому ефірі, OTA TV зазвичай обмежується одним телевізором, і сигнал мовлення з антени OTA TV не працюватиме на телефонах чи інших пристроях. Якщо, звичайно, ви не підніміть його на сходинку вище з DVR OTA , який має мережеві можливості.
Як ми тестуємо телевізійні антени
Ми протестували сім різних кімнатних антен за ціною від 10 до 90 доларів (все набагато менше, ніж найпростіше кабельне телебачення). Кращі телевізійні антени могли приймати більше каналів, ніж інші, і передавати сильніші та чіткіші телевізійні сигнали навіть «проблемних» каналах. Ось сім телевізійних антен, які ми спочатку розглядали:
Channel Master Flatenna 35 (20 доларів США)
Ультратонка внутрішня ТВ-антена AmazonBasics (20 доларів США, немає в наявності)
1byOne Модернізована цифрова ТВ-антена високої чіткості для приміщень ($21)
Антени Direct ClearStream Eclipse ($45)
Mohu ReLeaf (30 доларів, знято з виробництва)
Channel Master Smartenna Plus (49 доларів США, знято з виробництва)
У вас має бути посилена антена для цифрового телебачення високої чіткості (29 доларів США)
Як і у випадку з нерухомістю, наскільки добре працює телевізійна антена, залежить від розташування, розташування та ще раз розташування.
Ми протестували антени у двох основних місцях: у центрі Манхеттена, всього за півмилі від мовних антен на Емпайр-стейт-білдинг, хоч і прихованих іншими будинками, і в передмісті Нью-Джерсі, за 9 миль від найближчих мовних вишок. Залежно від вашого розташування ви можете приймати передачі з кількох антен. Пагорби або великі будівлі на шляху впливатимуть на частотний діапазон та прийом телевізійних каналів.
Ми розмістили кожну антену в тому самому місці і підключили її до Channel Master DVR Plus, який надає дані про рівень сигналу, а також загальну кількість каналів. Ми використовували два різні показники, щоб визначити, яка телевізійна антена працює найкраще. Перший був необробленим показником кількості каналів, які він міг виявити, а другий включав ряд заздалегідь визначених «проблемних каналів». Для цього ми переглянули список каналів, взятих з різних форумів, для обох областей тестування та оцінили, наскільки добре антени працюють у кожному каналі.
Хоча результати будуть відрізнятися залежно від того, де ви живете і як далеко ви від телевеж, ми виявили, що найефективніші моделі отримують більше найпопулярніших каналів, а також місцевих каналів і додаткових радіопередач та іспаномовних станцій.
Більшість телевізійних антен засновані на одній і тій же прямокутній конструкції, але є одна важлива думка: кабель. Чи мав антену довгий високопродуктивний коаксіальний кабель або, що ще краще, знімний? Ви будете прикріплювати один з них до свого вікна, яке може бути далеким від вашого телевізора, так що чим довше, тим краще.
Варто зазначити, що деякі з цих антен – 1byOne та Channel Master Smartenna Plus – включають підсилювачі з посиленням. У той час як 1byOne також працюватиме без підключеного підсилювача, Channel Master не працюватиме. Однак, ґрунтуючись на нашому досвіді у низці місць, підсилювачі пропонують вкрай непередбачувану перевагу щодо сили сигналу. Якщо ви не можете отримати телевізійний прийом за допомогою кімнатної антени, підсилювач підсилення може не допомогти, а в інших випадках він може погіршити ваш прийом, перевантажуючи канали, які вже мають сильний сигнал.
Кімнатні антени справді працюють?
Залежно від того, де ви живете, кімнатна антена може працювати дуже добре або взагалі не працювати. Якщо ви живете в центрі міста, швидше за все, ви знаходитесь дуже близько до широкомовної антени. Однак, якщо ви живете трохи далі, можливо, ви не приймаєте найсильніші сигнали і спочатку перевірте карти покриття цифрового телебачення, це може вам трохи допомогти.
Відповідно, якщо ви живете в зоні з поганим покриттям, зі слабким сигналом, кімнатна антена може не підійти. Ми спробували використовувати антени в напівміському місці в долині Гудзона в штаті Нью-Йорк, за кілька миль від міста, і жодна з них не працювала взагалі, навіть Smartenna, що посилює сигнал. Ось чому краще спочатку перевірити рівень сигналу за допомогою дешевої антени замість того, щоб витрачати сотню доларів на те, що може не працювати у вашому регіоні.

Придбати ТБ антени в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

У цій категорії немає товарів