GSM Антен

GSM Антен

Що таке GSM-антена?

Антена Global System for Mobile (GSM) — це тип антени, що зазвичай використовується в мобільних телефонах та вежах стільникового зв'язку. Глобальна система мобільного зв'язку є найпоширенішим типом мережі в усьому світі. Антена в телефоні GSM дозволяє пристрою зв'язуватися з іншою антеною GSM на вежі стільникового зв'язку, яка потім передає сигнал на іншу вежу або інший стільниковий телефон. Послуга GSM може використовуватись на декількох радіочастотах, залежно від регіону та технології, що використовується. Багато сучасних телефонів з антенами GSM підтримують безліч цих частот, тому їх можна використовувати під час подорожей.

Більшість сучасних мобільних телефонів мають внутрішню GSM-антену, яка зазвичай розташована в нижній частині телефону або поруч з нею. Деякі старі телефони мають зовнішню висувну антену або невеликий виступ антени у верхній частині телефону. І внутрішні, і зовнішні антени GSM працюють однаково.

Багато смартфонів мають інші антени для додаткових технологій, таких як бездротове підключення до Інтернету. GSM також можна використовувати для передачі даних для використання в електронній пошті або під час перегляду веб-сторінок на мобільних телефонах. Багато телефонів мають GSM-антену, сумісну з технологією третього покоління ( 3G ) для більш високих швидкостей.

Оператори стільникового зв'язку використовують антени набагато більшого розміру як частину своїх стільникових сайтів. Вони можуть бути встановлені високо на вежі або конструкції. Стільниковий телефон часто знаходиться в межах досяжності кількох стільникових станцій і вибирає одну з них для виклику або передачі в залежності від рівня сигналу та перевантаження. Іноді оператори зв'язку ховають велику GSM-антену або маскують її, щоб вона виглядала привабливіше.

Антену GSM також можна знайти в ноутбуці, нетбуку чи пристрої з універсальною послідовною шиною (USB). У таких випадках антена призначена лише передачі даних. Зазвичай він використовує технологію 3G для швидкого бездротового доступу до Інтернету через мережу GSM.

У районах з поганим покриттям спеціальні пристрої призначені для збільшення або продовження сигналу мобільного телефону, як правило, для більш надійного використання всередині приміщень. Ці пристрої, які можна назвати фемтосотами, мікросотами або допоміжними антенами GSM, мають більші антени, ніж у мобільних телефонів, але менші, ніж у традиційних стільникових станцій. Пристрій використовує свої більші антени для зв'язку з віддаленими вежами стільникового зв'язку і забезпечує сильний сигнал для найближчих телефонів, які в іншому випадку отримували поганий сигнал або не отримували ніякого сигналу.

Придбати GSM Антен в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com