3G антена

3G антена

З появою послуг 4G (LTE) на ринку багато користувачів виявляють, що швидкість завантаження нижче, ніж вони очікували. Часто це може бути пов'язане з поганим прийомом, проте необхідно враховувати інші чинники, які можуть вплинути на швидкість широкосмугового доступу.
Технологія МіМо
Гаразд... про все по порядку. Чого багато користувачів не розуміють, так це те, що LTE - це багатопотокове радіо, послуга MiMo (кілька входів/кілька виходів). До речі, я перестану використовувати термін 4G; LTE – це НЕ 4G. Термін 4G був використаний різними органами, наприклад, телекомунікаційними компаніями/провайдерами Інтернету/урядовими органами, які не повністю розуміють технологію, але 4G звучить краще для кінцевих користувачів. Я не вдаватимуся в подробиці, але LTE - це не 4G; У Вікі є кілька хороших статей для всіх читачів, які хочуть прочитати, чому LTE — це не 4G. У будь-якому випадку... так що LTE – це багатопотокова технологія MiMo. Це як 11n WiFi (він же MiMo). Одним із способів підвищення продуктивності LTE є використання кількох потоків радіоданих до кінцевого клієнта та від нього. Як і у випадку з 11n WiFi, чим більше потоків даних може прийняти клієнт, тим швидше буде ефективний широкосмуговий зв'язок.
Як і в 11n WiFi, термінологія, що позначає кількість потоків, виражається як TxR, де T - кількість переданих радіопотоків, а R - кількість потоків, що приймаються, які може підтримувати з'єднання. Таким чином, якщо клієнт підтримує потоки 2x2, він зазвичай може підтримувати вдвічі більшу швидкість завантаження і вивантаження порівняно з пристроєм 1x1. У світі LTE у вас може бути будь-що, від 1x1 до 8x8 потоків з усіма можливими проміжними поєднаннями.
Простіше кажучи, клієнтський пристрій повинен мати антену для кожного радіопотоку. Для послуги 1x1 клієнту достатньо однієї антени. Для послуги 2х2 клієнту потрібні дві антени і таке інше. Таким чином, кількість потоків, які може підтримувати з'єднання, залежить від можливостей щогл постачальників послуг, а також від можливостей радіозв'язку клієнтського пристрою.
Вперше я написав цю статтю ще в 2013 році, і на той час більшість LTE-ключів і маршрутизаторів наразі постачаються постачальниками, які мають дешевші пристрої 1x1. Однак за минулі 5 або 6 років все змінилося, і майже всі ключі, телефони та маршрутизатори тепер підтримують можливості подвійного потоку.
Вибір антени
Якщо ви подивитеся навколо, ви побачите, що різні типи антен LTE (4G) рекламуються за різними цінами. Однією з відмінностей між цими антенами є кількість антенних з'єднань, які вони мають. Як правило, ви побачите антену з одинарним підключенням (це для клієнтських пристроїв 1x1) та антену з подвійним підключенням (це для клієнтських пристроїв 2x2, а також для пристроїв 2x1 або 1x2). Як правило, подвійна антена коштує дорожче, ніж одинарна. Оскільки більшість маршрутизаторів або пристроїв mifi тепер підтримують подвійний потік, ви хочете переконатися, що вибрана антена підтримує функції подвійного потоку і MiMo. Простіше кажучи, це означає два підключення антени. Однак навіть при установці подвійної антени це не означає, що антена працюватиме добре! Це зводиться до поляризації. Таким чином, налаштування антенного приймача вимагає деякого фізичного аспекту радіопотоків, щоб розрізняти їх. Один із способів зробити це – просторовий поділ антени, тобто. установка антени із зазором між ними в кілька дюймів. Але це передбачає, що поляризація сигналу вертикальна. Я маю на увазі, що радіохвилі поляризовані вгору та вниз, це малоймовірно. ЧтРадіохвилі могли залишити щоглу передавача, красиво розташовану вертикально, але після кількох роздумів бог знає, якою буде орієнтація радіохвиль; вони, звичайно, не будуть як і раніше красивими та вертикальними. Таким чином, використання пари антен для прийому хвиль тільки з вертикальною поляризацією – не найкраща установка. Найкращою конфігурацією антени є орієнтація двох антен за перехресною схемою. Таким чином кожна антена знаходиться під кутом 90 градусів до іншої, що означає, що ви з більшою ймовірністю зловите сигнал в діапазоні поляризації.
Отже, наступне, що потрібно розглянути, - вибрати направлену або всеспрямовану антену.
Неважливо, чи це WiFi, 3G або LTE, більшість користувачів думають, що потрібно просто взяти антену з найвищим коефіцієнтом посилення, яку я тільки можу знайти, і це незмінно означає спрямовану антену. Однак у більшості випадків спрямована антена — поганий вибір, і часто вона лише посилює ситуацію. Проблема в тому, що радіохвилі зазвичай не проходять крізь тверді предмети. Якщо щось заважає, сигнал попадає до вас від щогли в процесі відображення і розсіювання від сусідніх об'єктів. На практиці це означає, що сигнал може надходити на ваш пристрій з безлічі різних напрямків. Тому спрямована антена з високим коефіцієнтом посилення, яка має дуже обмежений кут охоплення, часто посилює ситуацію. Якщо у вас немає ідеальної прямої видимості між щоглою та місцем, де ви збираєтеся встановити антену, слід уникати спрямованої антени. Набагато краще використовувати всеспрямовану антену; низький коефіцієнт посилення, але принаймні він повинен зловити сигнал. Хоча, якщо чесно, не варто надто зациклюватись на посиленні антени. Антена у типовому ключі передачі менше нуля; Нашого менше нуля. Таким чином, навіть зовнішній всеспрямований сигнал з низьким коефіцієнтом посилення 2 або 3 дБі все одно в кілька разів вищий, ніж антена у ключі. Інше питання – розташування антени. Той факт, що зовнішня антена розташована зовні (і, сподіваюся, високо), є важливим фактором у покращенні сигналу. Антена у типовому ключі передачі менше нуля; Нашого менше нуля. Таким чином, навіть зовнішній всеспрямований сигнал з низьким коефіцієнтом посилення 2 або 3 дБі все одно в кілька разів вищий, ніж антена у ключі. Інше питання – розташування антени. Той факт, що зовнішня антена розташована зовні (і, сподіваюся, високо), є важливим фактором у покращенні сигналу. Антена у типовому ключі передачі менше нуля; Нашого менше нуля. Таким чином, навіть зовнішній всеспрямований сигнал з низьким коефіцієнтом посилення 2 або 3 дБі все одно в кілька разів вищий, ніж антена у ключі. Інше питання – розташування антени. Той факт, що зовнішня антена розташована зовні (і, сподіваюся, високо), є важливим фактором у покращенні сигналу.
Діапазони частот
У деяких країнах для служби 4G використовується лише одна смуга частот. Перевага одного діапазону в тому, що він здешевлює клієнтські пристрої, а також спрощує антену. Набагато простіше зробити антену для покриття одного частотного діапазону, наприклад, вам може знадобитися перекрити діапазон 850 МГц, ніж кілька різних діапазонів у вигляді несумісних частот. ЄС, ймовірно, є гіршим через те, що послуги LTE розподілені за трьома різними діапазонами. тобто 791-862 МГц, 1710-1880 МГц та 2570-2620 МГц.
Насправді це ще складніше, тому що деякі провайдери мають більше одного ліцензованого діапазону, наприклад, Vodafone розподіляє частоти як в діапазоні 800 МГц, так і в діапазоні 2,6 ГГц, і діапазон варіюється в залежності від країни і сигнальної щогли! Як правило, оскільки діапазони нижчих частот забезпечують більшу дальність передачі, ніж вищі частоти, то нижчі діапазони використовуються в більш сільських районах, де щогла повинна охоплювати географічно більшу територію. І навпаки, більш висока смуга використовуватиметься у більш забудованих районах, таких як селища чи міста. Однак це не є певним. Я вважаю, що немає жодних причин, через які провайдер може не вирішити використати послугу 2,6 ГГц у сільській місцевості – це не фіксовано у камені.
Наслідки кінцевого користувача полягають у тому, що вам необхідно переконатися, що ваша антена підходить для послуг провайдера. Таким чином, якщо ви придбаєте антену, що підходить для EE в їх діапазоні 800 МГц, а потім перейдете на послугу, яка використовує 2,6 ГГц, тоді антена може підійти, а може не підійти; це просто залежить від того, чи ви були розумні в першу чергу і вибрали антену, яка може охоплювати 800 МГц, а також 2,6 ГГц. Всі антени LTE Solwise чітко вказують діапазони частот, які вони підтримують. Насправді ми прийняли свідоме рішення мати лише LTE-антени, які підходять для всіх трьох діапазонів LTE, тому вам не потрібно турбуватися про вибір антени для якого діапазону і для якого постачальника.
Пропускна здатність потоку
З наведеної вище таблиці Ofcom видно, що спектр, виділений провайдерам, був розділений окремі піддіапазони. Однак, характеристики підключення для клієнта різняться залежно від загальної кількості клієнтів, які може підтримувати локальна сигнальна щогла, а також пропускну здатність, яку вона може підтримувати.
Це може означати, що в районах з високою щільністю користувачів просто не можуть отримати з'єднання або пропускна здатність дуже низька.
наприклад, ми чули про людей, які живуть поряд із футбольними стадіонами. Коли є збіг, швидкість інтернету 4G дуже низька.... майже непридатна для використання. Інша річ, люди, які живуть неподалік М25, кажуть, що якщо на ділянці траси поряд з ними пробка, то інтернет взагалі марний!
Висновок
Одинарний або подвійний (або більше)
Якщо ключ або маршрутизатор має лише один роз'єм для антени, виберіть зовнішню антену з одним роз'ємом. Якщо у вас є двопоточний ключ або маршрутизатор, вам потрібна антена з двома роз'ємами або використовуйте антену з двома одинарними роз'ємами. Зверніть увагу, однак, що навіть якщо у вас є ключ і налаштування антени, які можуть підтримувати службу 2x2, якщо служба, що виходить від щогли вашого провайдера, не надсилає 2x2, тоді ви не побачите жодних відмінностей від того, якби ви використовували 1x1. налаштовувати.
Правильна частота
Як ви можете бачити з попередньо показаної таблиці Ofcom, переконайтеся, що налаштування вашої антени відповідає діапазону частот служби, що походить від вашої місцевої щогли. Якщо у вас є антена, яка підтримує лише діапазон 800 МГц, але ваш провайдер використовує послугу 2,6 ГГц, тоді ваші 800 МГц не працюватимуть!
Якщо ви не хочете ризикувати тим, що вам доведеться піднятися на дах, щоб замінити антену, якщо (коли) ви зміните послугу, то найкраще отримати антену, яка покриває всі три діапазони UK LTE. Отже, це 800 МГц, 1800 МГц та 2600 МГц. У наших антенах чітко вказані робочі частоти, і, як я вже казав, ми намагаємося пропонувати лише LTE-антени, які підтримують усі три діапазони; хоча ви платите трохи більше за антену з такою гнучкістю.
Всеспрямований чи спрямований
Моя порада – беріть омні. Ми отримуємо від клієнтів багато спрямованих антен, але дуже мало всеспрямованих. Причина цього в тому, що клієнт щойно вибрав антену, яка пропонує найбільшу вигоду для вашого долара, і це незмінно означає спрямовану антену. Однак у більшості людей немає прямої видимості щогли, тому краще використовувати всеспрямований.
Розташування
Встановіть антену в місці з найкращою видимістю щогли. Навіть якщо у нього немає правильної лінії прив'язки (у забудованому районі часто буває неможливо побачити сигнальну щоглу), підніміть його якомога вище і не розташовуйте так, щоб він проходив крізь товсту стіну або металеву будівлю, розташовану за 2 метри! Наприклад, якщо в нашому офісі ми спробуємо встановити зовнішню антену перед нашим будинком (це одна з тих жахливих металевих коробок, які ви бачите в промислових зонах), то ми отримаємо сигнал для сміття навіть при використанні всеспрямованої антени. Однак ми пробуємо ту саму антену в задній частині будівлі та отримуємо майже повний сигнал. Причина в тому, що сигнальна щогла знаходиться у задній частині будівлі (хоч і не в прямій видимості).

Придбати 3G антена в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

Дата:

У цій категорії немає товарів

// //