Антена

Антена

Попит на бездротові пристрої, які є компактними, ефективними і підключаються на великі відстані, зріс і продовжуватиме зростати в найближчому майбутньому. Стільникові мережі значною мірою відповідають за цей попит, враховуючи їх високі швидкості, низьку затримку та діапазони стільникового зв'язку 3G, 4G/LTE та 5G, кожен з яких має власні характеристики для ряду додатків IoT. Антени стільникового зв'язку – це рішення, що забезпечує надійне з'єднання, тривалий термін служби батареї та підключення на великі відстані до пристроїв у різних галузях.
З моменту популяризації мобільних пристроїв попит на доступ до мережі був експоненційним для широкого спектру додатків IoT. Висока швидкість, висока пропускна здатність і велике охоплення стільникових мереж роблять їх ідеальним вибором для далеких та віддалених пристроїв, а також для точних додатків у реальному часі. Антени стільникового зв'язку призначені для використання потенціалу стільникового зв'язку в діапазонах 3G, 4G/LTE та 5G. Програми пристроїв, які використовують ці антени, можуть змінюватись від смартфонів та пристроїв до віддалених операцій та безпілотних транспортних засобів. У цих галузях поширені проблеми, пов'язані з жертвуванням часу автономної роботи заради швидкості та місця на друкованій платі. Тим не менш, невеликий розмір заземлення стільникових антен мало впливає на їхню продуктивність і робить їх ідеальним вирішенням цих проблем.
Стільникові антени для невеликих пристроїв
Серйозною проблемою у багатьох процесах проектування є управління обмеженим простором, доступним на друкованій платі. Це особливо актуально для невеликих бездротових пристроїв, які не можуть дозволити собі витрачати цінний простір на антени з заземленнями площинами від середніх до великих. Чи то транспондер або антена смартфона, розмір може бути настільки ж важливий, як і навіть важливіше, ніж швидкість або затримка, коли йдеться про певні додатки. Широкий діапазон частотних діапазонів, що використовуються стільниковими мережами, дозволяє виконувати невеликі вимірювання площини землі, не суттєво впливаючи на ефективність. Це робить стільникові антени ідеальними для невеликих пристроїв, що використовуються для спеціалізованих програм IoT, таких як мініатюрні чіпи та датчики.
Компактність стільникових антен робить їх чудовим вибором для цілого ряду пристроїв. Вони заощаджують цінний простір на друкованій платі без істотних збитків для ефективності, швидкості або затримки, що робить їх ідеальними для мініатюрних бездротових пристроїв.
Через розмір площини землі та смуги частот стільникові антени можуть використовуватися на великих відстанях, зберігаючи при цьому таку ж надійність у швидкості та затримці. Завдяки використанню швидких мереж, таких як LTE, GSM, CDMA, DCS та PCS, стільникові мережі можуть мати високу швидкість на екстремальних відстанях, що особливо характерно для підключення 5G.
Кожна з характеристик 3G, 4G/LTE та 5G вигідна для різних програм та пристроїв. І 3G, і 4G пропонують найменші площини, що заземлюють, зберігаючи при цьому високу ефективність і великий радіус дії, що робить їх ідеальними для медичних чіпів і мікропристроїв. З іншого боку, 5G пропонує екстремальний приріст швидкості (у 100 разів швидше, ніж 4G) та значно меншу затримку (1 мс), а також більшу пропускну здатність. Гнучкість стільникових антен за рахунок можливості використання кількох з'єднань дозволяє легко інтегрувати їх у широкий спектр додатків та галузей.
Програми для стільникових антен
Ці переваги розміру, ефективності, діапазону та швидкості роблять стільниковий зв'язок вибором антени для багатьох IoT та промислових пристроїв.
Великий радіус дії
Їхні можливості дальньої дії знайшли широке застосування в інтелектуальних мережах та інтелектуальних транспортних системах. Пристрої, які не обов'язково потребують чудової передачі даних, такі як нафтохімічні заводи та торгові автомати, також виграють від діапазону, що забезпечується стільниковими антенами.
Швидкі швидкості
Пристрої IoT, яким потрібні високі швидкості при малій затримці, можуть використовувати переваги підключення 5G. Порівняно з 4G, 5G пропонує в 1000 разів більшу пропускну здатність на одиницю площі, до 100 разів більш високу швидкість і надзвичайно низьку затримку в 1 мс, що робить його ідеальним для промислових додатків, які потребують автоматизованого та ефективного виробництва.
Компактний розмір
Мініатюрні технології, такі як чіпи та датчики, також бачать багато переваг у стільникових антенах, особливо у віддалених додатках, таких як допоміжні шлуночкові пристрої для пацієнтів. Компактні та довговічні батареї цих продуктів забезпечують тривалу роботу без обслуговування чи короткострокових ускладнень.
Які стільникові антени краще?
Вибір правильної антени для стільникового пристрою має першорядне значення для успіху у відповідній програмі. Розуміння правильного діапазону частот, площини заземлення та швидкості пристрою необхідно для вибору ідеальної антени.
Antenova пропонує широкий спектр стільникових антен, які забезпечують ідеальні властивості для багатьох програм IoT. У нас є стільникові антени, що підтримують 3G, 4G/LTE та 5G, які є перспективним вибором для пристроїв, які перейдуть на 5G протягом свого терміну служби. Антени Antenova мають видатні характеристики, ефективність і невеликі площини заземлення, що забезпечує максимальну гнучкість при проектуванні пристроїв.
поверхневий шар
Антени SMD монтують безпосередньо на поверхню друкованої плати. Ці типи стільникових антен мають найменші площини, що заземлюють, і ідеально підходять для компактних додатків IoT.
Наш Pharaoh є стільниковою антеною SMD, яка має найменшу площину заземлення (60–50 мм) серед усіх наших моделей 4G. Він має готову до ремонту конструкцію та може похвалитися фантастичною ефективністю та продуктивністю для свого компактного розміру. Pharaoh - ідеальний вибір для широкого кола пристроїв завдяки простоті реалізації, невеликому шару заземлення і відмінної продуктивності.
ФПК
Антена на гнучкій друкованій платі (PCB) тонка та плоска з клейкою зворотною стороною. Ці антени є гнучкими і можуть бути прикріплені до пристрою різними способами без використання шару заземлення, що робить їх універсальним вибором для конкретних додатків.
Наша антена Affini – чудовий приклад універсальності, що забезпечується моделями FPC. Його легко інтегрувати, оскільки заземлення основної друкованої плати не використовується, і він має високу ефективність, яка охоплює більшість діапазонів 4G та 5G.
Термінал
Термінальні (іноді звані зовнішніми) антени зазвичай розташовуються за межами корпусу пристрою, забезпечують більш високий рівень ефективності і перевершують вбудовані антени по більшості радіочастотних параметрів.
Наша термінальна антена Draco може похвалитися дуже високою продуктивністю та ефективністю. Його ергономічний стиль добре поєднується із зовнішнім виглядом пристрою та ефективно працює в різних площинах та/або у вільному просторі. Наші моделі SREL036-IPP та SREL036-xxP також мають ступінь водонепроникності IP67, що робить їх відмінним вибором для цілого ряду пристроїв, яким потрібна зовнішня стільникова антена.

Придбати Антена в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com