Кабелі, роз'єми

Кабелі, роз'єми

Кабельні роз'єми
З'єднання MIMO SMA Більшість настільних маршрутизаторів мають роз'єм SMA або FME. Маршрутизатори Huawei зазвичай мають два роз'єми SMA за знімною панеллю на задній панелі маршрутизатора. Портативні точки доступу 4G і ключі передачі даних зазвичай мають два невеликі антенні роз'єми CRC9 або TS9. Кабельні роз'єми повинні збігатися для підключення.
Доступні адаптери для підключення від SMA до CRC9 або TS9 або FME до CRC9 або TS9. Більшість цих адаптерів зазвичай мають два різьбових кінця, щоб відповідати CRC9 або TS9.
Відповідність імпедансу кабелю та роз'єму
Люди часто запитують мене, чи можуть вони повторно використовувати свої супутникові коаксіальні дроти, наприклад від старої тарілки Sky. На жаль, супутникові та телевізійні кабелі не підходять для стільникових антен через невідповідність імпедансів. Телевізійні антени та супутникові тарілки використовують кабель 75 Ом. Для антен та пристроїв передачі даних 3G та 4G потрібен кабель опором 50 Ом.
Два типи кабелів та роз'ємів можуть виглядати дуже схожими. Однак обидва мають різні характеристики, такі як внутрішній/зовнішній радіус та діелектрична ізоляція між ними. Коли кабель 75 Ом може передавати сигнали, невелика частина сигналу відображається, коли зустрічається невідповідність імпедансу 50 Ом на кожному кінці кабелю.
Крім втрати сигналу, відбиті сигнали особливо неприємні при двосторонній передачі, такої як відеодзвінок. Щоразу, коли радіообладнання передає сигнал, відображення можуть стирати вхідні передачі. Це може серйозно вплинути на продуктивність або спричинити часті збої.
Детальну інформацію про відмінності між кабелями та роз'ємами 50 Ом та 75 Ом див. у цій статті.
Коаксіальні кабелі
Коаксіальні кабелі Більшість антен зазвичай доступні у вигляді повних комплектів, які включають одну або дві антени, коаксіальний кабель RG-58 довжиною від 5 до 10 метрів та роз'єми. Деякі комплекти також включають кронштейн для настінного кріплення.
Намагайтеся, щоб кабель був якомога коротшим, бажано в межах 10 метрів. При коротких ділянках кабелю співвідношення сигнал/шум залишається переважно постійним по всьому шляху радіоапаратурі. При довгих кабелях деякі помітні сигнали будуть нижчими за рівень шуму радіообладнання. Так само небажані сигнали, що проникають через екран кабелю, заважатимуть ослабленому сигналу у напрямку кінця пристрою.
Для кабелю 50 Ом також потрібен відповідний роз'єм SMA, FME або 'N' 50 Ом на кожному кінці. Повні антенні комплекти зазвичай включають попередньо встановлені відповідні узгоджувальні роз'єми. У той час як рознімання та адаптери з поворотним кріпленням «F» можуть здатися привабливими для складання кабелю своїми руками, їх номінальне навантаження становить 75 Ом. Як і при використанні невідповідного кабелю, роз'єми на 75 Ом призведуть до втрат сигналу та відбиття.

Придбати Кабелі, роз'єми в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

Дата: