Швидкісні турнікети ZKTeco серії Mars

Швидкісні турнікети ZKTeco серії Mars

Швидкісні турнікети - це основні точки входу в організації кінцевих користувачів. Як наслідок, користувачі висувають високі вимоги до своєї продукції для турнікетів. У зв'язку з цим ZKTeco випустила серію швидкісних турнікетів Mars, які відрізняються високим ступенем безпеки, візуально привабливими і простими в установці.

В даний час швидкісні турнікети можна побачити практично скрізь. Вони забезпечують простий вхід для користувачів, які можуть швидко пройти і дістатися до місця призначення. Таким чином, швидкісні турнікети використовуються на об'єктах з інтенсивним пасажиропотоком, таких як підприємства і станції метро.
Швидкісні турнікети - важливі пристрої безпеки, які не підпускають сторонніх або зловмисників. Ось чому користувачі часто надають великого значення своїй продукції для турнікетів. За словами Харві Чена, генерального директора відділу вхідного контролю і інспекції безпеки ZKTeco, кінцеві клієнти враховують три основні моменти при розгляді питання про турнікети:
Висока пропускна здатність - щоб вмістити велику кількість людей, що входять і виходять з будинків, особливо в годину пік, турнікет повинен мати високу пропускну здатність, тобто мати достатню швидкість, щоб відкривати і закривати шлагбаум;
Надійність - турнікет служить основним пунктом в'їзду для натовпів людей і завжди повинен бути надійним. Крім того, він повинен мати високий середній число циклів напрацювання на відмову (MCBF);
Зовнішній вигляд - користувачі будуть думати про те, чи добре турнікет інтегрований в навколишнє середовище.
Що пропонує ZKTeco
ZKTeco - провідний постачальник рішень для контролю доступу. Він розуміє потребу клієнтів в надійних і безпечних продуктах для турнікетів. Щоб задовольнити вимоги клієнтів, ZKTeco представила серії швидкісних турнікетів Mars і Mars Pro, включаючи B1000 / 1200, F1000 / 1200 і S1000 / 1200.
Особливо слід відзначити серію Mars Pro-S1000, що складається з односмугових турнікетів швидкості Mars Pro-S1000, односмугових турнікетів швидкості Mars Pro-S1011 з контролером і зчитувачем RFID і односмугових турнікетів швидкості Mars Pro-S1022 з контролером. пристрій для читання відбитків пальців і RFID. На тлі загальної тенденції комерціалізації на ринку турнікетів серія Mars Pro-S1000 виділяється певними функціями, які приносять користь як інтеграторам, так і кінцевим користувачам. Вони обговорюються нижче.
Кілька методів аутентифікації через знімні панелі
Швидкісні турнікети Mars Pro-S1000 оснащені знімними панелями, які дозволяють використовувати різні методи аутентифікації. Це пропонує настройку і зручність plug-and-play: користувач може вибрати панель і легко встановити її відповідно до своїх уподобань аутентифікації. Також підтримується розпізнавання осіб.
«ZKTeco Mars Pro-S1000 не тільки забезпечує хороші швидкісні турнікети, але і має знімні панелі аутентифікації і місце для лицьових панелей ZKTeco. Доступно декілька панелей біометричної аутентифікації, таких як RFID, RFID + відбиток пальця, RFID + QR і RFID + відбиток пальця + QR. Користувач може вибирати різні методи аутентифікації і легко оновлювати пристрій розпізнавання осіб », - сказав Чен.
Продуктивність, довговічність і безпеку
Швидкісні турнікети Mars Pro-S1000 також відомі своєю продуктивністю і довговічністю. Їх максимальна пропускна здатність становить 30 осіб на хвилину, що значно покращує взаємодію з користувачем, особливо в періоди високої відвідуваності. MCBF становить 10 мільйонів. Швидкісні турнікети також оснащені кількома парами датчиків, які значно покращують їх характеристики захисту від відкривання дверей багажного відділення.
«Швидкісні турнікети Mars Pro-S1000 оснащені 16 парами інфрачервоних датчиків, які розташовані по всьому турнікету від низу до верху. Вони гарантують, що будь-який ненормальне подія може бути легко виявлено. І кожен турнікет має внутрішню систему сигналізації, яка подає звуковий сигнал і відправляє сигнал в програмне забезпечення управління, пов'язане з ним », - сказав Чен.
естетика
Більшість турнікетів встановлюють в холах підприємств або офісів. Таким чином, вони повинні бути добре продуманими і візуально привабливими. Також важливо, щоб вони добре вписувалися в навколишнє середовище.
«Швидкісні турнікети Mars Pro-S1000 мають відкриті монтажні отвори для полегшення установки. Коли пристрій встановлено, немає обмежень по простору для використання інструментів », - сказав Чен. «Їх творча замикається, безгвинтова і модульна конструкція робить монтаж і технічне обслуговування простіше, ніж коли-небудь, і економить до 30% виробничого часу. Турнікет дозволяє інтеграторам виконувати деякі настройки, наприклад, використовувати більш міцний матеріал SUS316 або іншу комбінацію панелей зчитувача на турнікеті, наприклад, вихід за допомогою RFID і вхід за допомогою сканера RFID + QR ».
Підходять вертикальні ринки
Кінцеві користувачі, яким потрібні швидкісні турнікети з високою пропускною здатністю і довговічністю, можуть скористатися швидкісними турнікети Mars Pro-S1000. До них відносяться аеропорти, станції метро, ​​тренажерні зали, банки та інші.
«Є типові програми, для яких турнікети вибирають такі організації, як офіси, виставкові центри і урядові центри централізації», - сказав Чен. «Вертикальні користувачі вимагають, щоб їх швидкісні турнікети були більш міцними, гнучкими і стабільними».
Перемога на ринку
Швидкісні турнікети стали досить масовими; Тому критично важливо, як виділити їх і задовольнити потреби клієнтів. ZKTeco досягла успіху в цьому відношенні, виконавши розгортання швидкісних турнікетів Mars Pro-S1000, які налаштовуються, мають високий ступінь захисту і зручні для інтеграції. В майбутньому ми можемо очікувати, що ZKTeco буде впроваджувати більш досконалі рішення для турнікетів, що відповідають вимогам клієнтів.

04.08.2021