Смарт Контролер СКД Ttlock S-BOX

Код: S-BOX
Артикул: 7
Виробник: Ttlock
В наявності
4 490грн.
Монтаж
Монтаж
Всі товари можна придбати за допомогою монтажу.
Доставка
Доставка
Безкоштовна доставка на всі замовлення вище 3000 грн*
Оплата
Оплата
Оплата при отриманні без передоплати, Безготівковий розрахунок з ПДВ та без, Оплата на картку Privat24.
Гарантія
Гарантія
Гарантія 12 місяців Обмін повернення товару протягом 14 днів

Опис Смарт Контролер СКД Ttlock S-BOX

    Універсальний хмарний контролер для управління будь-якими електро-замками, турнікетами, шлагбаумами. До складу контролера входить виносна релейний плата, яка є одночасно і блоком комутації. Таке рішення дозволяє істотно збільшити стійкість системи до злому і спрощує монтаж системи контролю доступу. Корпус контролера виконаний з анодованого алюмінію, клавіатура сенсорна з підсвічуванням (в режимі очікування підсвічування на активна). Контролер герметичний і призначений для установки на вулиці або всередині приміщень. Розміри контролера дозволяють встановлювати його навіть на тонкий профіль. Контролер має зовнішнє живлення 12В і один релейний вихід з контактами NO / NC.     Тривалість імпульсу реле ви можете програмувати через додаток TTLOCK на вашому смартфоні, також ви можете активувати режим "ВІЛЬНИЙ прохід" за розкладом або по команді зі смартфона адміністратора. Підключення контролера до всіх елементів СКУД проводове та вимагає базових знань з боку монтажника.

    Програмування контролера досить просте і з ним впорається будь-який користувач який вміє користуватися смартфоном. Даний контролер ми рекомендуємо для установки на об'єкти де є підвищені вимоги до безпеки. Відкриття замку, підключеного до контролера, можливо наступними способами: - за допомогою відбитка пальця (100 відбитків в пам'яті контролера); - за допомогою введення пароля на сенсорному дисплеї контролера (200 користувачів); - за допомогою зручної пластикової карти / брелока стандарту MIFARE (200 карт); - за допомогою смартфона через Bluetooth з'єднання (користувачів не обмежено); - за допомогою смартфона через інтернет (при покупці wifi шлюзу)

МОЖЛИВОСТІ КОНТРОЛЛЕРА TTLOCK S-BOX

    У контролер вбудований Bluetooth модуль, який дозволяє керувати замком на відстані до 10 метрів. Ви зможете відкривати замок за допомогою телефону через bluetooth, видаляти існуючі паролі, подивитися хто, яким способом і в який час відкривав замок. Крім передачі гостьового доступу за допомогою паролів, який описаний вище, Ви можете передавати доступ до відкриття замку через Bluetooth. Налаштовуючи його також за типом і часу дії, як і паролі (разовий, тимчасовий, циклічний, постійний).

ФУНКЦІЇ «АВТОМАТИЧНЕ ЗАКРИТТЯ»

    Залишаючи приміщення, вам не потрібно турбуватися про те, забули ви замкнути двері. Кожен раз, коли ви закриваєте двері, замок автоматично закривається протягом програмованого вами часу (від 5 до 900 сек).

ФУНКЦІЇ «ВІЛЬНИЙ прохід»

    У контролері TTLOCK S-BOX передбачений режим "вільний прохід". Коли цей режим активований, замок відключає режим "автоматичне закриття" і переходить в режим "замикання по команді". Команду на замикання ви можете дати замку зі свого смартфона (через bluetooth або wifi-шлюз), а так-же примусово закрити замок натиснувши і утримуючи символ # на клавіатурі замку. Режим задається або за заздалегідь складеним розкладом, або просто відключенням функції "автоматичне закриття". При кожному з'єднанні замку зі смартфоном - ви будете отримувати повідомлення, що замок знаходиться у відкритому стані.

Пристрій для читання відбитків ПАЛЬЦІ

    У контролері TTLOCK S-BOX встановлено найсучасніший напівпровідниковий сенсор відбитка пальця. Завдяки запатентованої технології сканування, швидкість зчитування і реакції замку на відкриття становить всього 0,3 сек!

ЗРУЧНЕ АДМІНІСТРУВАННЯ

    Мобільний додаток дозволяє додати і одночасно використовувати будь-яку кількість замків. Їм можна давати назви і групувати в групи для того щоб максимально швидко знайти необхідний замок. Ви можете додавати співробітників і обслуговуючий персонал. Надавати / обмежувати їм доступ. Створювати розклад по якому вони зможу відкривати замок, наприклад, понеділок і субота з 8-00 до 10-00. А також бачити в який час і дні, вони відривали замок. Можливо створити складну систему розмежування прав користувачів, що складається з супер-адміністратора з повним набором прав, адміністраторів і менеджерів. Завдяки наявності web інтерфейсу, генерувати паролі доступу, а також дивитися хто, яким способом і в який час відкривав замок можна не тільки через додаток на мобільному пристрої, але і через будь-який web браузер з комп'ютера.

Основні характеристики Смарт Контролер СКД Ttlock S-BOX

Тип устройства smart контролер
Напряжение питания / источник питания 12В
Материал Метал
Рабочая температура, °C -20 ~ +60
Размеры, мм 148х43,5х22
Интерфейсы связи Bluetooth
Отпечаток пальца Так
Считыватель карт Mifare (встроенный)
Тип карт/брелоков Mifare 13.56 МГц

Відгуки про Смарт Контролер СКД Ttlock S-BOX

0
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Смарт Контролер СКД Ttlock S-BOX

Немає запитань про цей товар.

Відеоогляд Смарт Контролер СКД Ttlock S-BOX

Частина 1

Частина 2