Ttlock K2 FP

Код: K2 FP
Артикул: 7
Виробник: Ttlock
В наявності
5 450грн.
Монтаж
Монтаж
Всі товари можна придбати за допомогою монтажу.
Доставка
Доставка
Безкоштовна доставка на всі замовлення вище 3000 грн*
Оплата
Оплата
Оплата при отриманні без передоплати, Безготівковий розрахунок з ПДВ та без, Оплата на картку Privat24.
Гарантія
Гарантія
Гарантія 12 місяців Обмін повернення товару протягом 14 днів

Опис Ttlock K2 FP

Універсальний біометричний хмарний контролер доступу для великої кількості користувачів (20000 RFID, 120 відбитків, BLE- без обмежень). Контролер виконаний у всепогодному герметичному корпусі з сенсорною клавіатурою з загартованого броні-скла. Контролер має зовнішнє живлення 12В і один релейний вихід з контактами NO / NC. Тривалість імпульсу реле ви можете програмувати через додаток TTLOCK на вашому смартфоні, також ви можете активувати режим "ВІЛЬНИЙ прохід" за розкладом або по команді зі смартфона адміністратора. Підключення контролера до всіх елементів СКУД проводове та вимагає базових знань з боку монтажника.

Програмування контролера досить просте і з ним впорається будь-який користувач який вміє користуватися смартфоном. Ми рекомендуємо цей контролер для управління замками під'їздів у багатоквартирних будинках і для організації доступу на прибудинкові території. При наявності WiFi шлюзу - управляти доступом мешканці зможуть зі свого смартфона, з будь-якої точки де є інтернет, без установки домофонних систем і прокладки ліній зв'язку. Відкриття замку можливо наступними способами: - за допомогою введення пароля на сенсорному дисплеї контролера; - за допомогою зручної пластикової карти / брелока стандарту MIFARE; - за допомогою смартфона через Bluetooth з'єднання; - за допомогою смартфона через інтернет (при установці WiFi шлюзу).

МОЖЛИВОСТІ КОНТРОЛЛЕРА TTLOCK

У контролер вбудований Bluetooth модуль, який дозволяє керувати замком на відстані до 10 метрів. Ви зможете відкривати замок за допомогою телефону через bluetooth, видаляти існуючі паролі, подивитися хто, яким способом і в який час відкривав замок. Крім передачі гостьового доступу за допомогою паролів, який описаний вище, Ви можете передавати доступ до відкриття замку через Bluetooth. Налаштовуючи його також за типом і часу дії, як і паролі (разовий, тимчасовий, циклічний, постійний).

ФУНКЦІЇ «АВТОМАТИЧНЕ ЗАКРИТТЯ»

Залишаючи приміщення, вам не потрібно турбуватися про те, забули ви замкнути двері. Кожен раз, коли ви закриваєте двері, замок автоматично закривається протягом програмованого вами часу (від 5 до 900 сек).

ФУНКЦІЇ «ВІЛЬНИЙ прохід»

У контролері TTLOCK KPD передбачений режим "вільний прохід". Коли цей режим активований, замок відключає режим "автоматичне закриття" і переходить в режим "замикання по команді". Команду на замикання ви можете дати замку зі свого смартфона (через bluetooth або wifi-шлюз), а так-же примусово закрити замок натиснувши і утримуючи символ # на клавіатурі замку. Режим задається або за заздалегідь складеним розкладом, або просто відключенням функції "автоматичне закриття". При кожному з'єднанні замку зі смартфоном - ви будете отримувати повідомлення, що замок знаходиться у відкритому стані.

ЗРУЧНЕ АДМІНІСТРУВАННЯ

Мобільний додаток дозволяє додати і одночасно використовувати будь-яку кількість замків. Їм можна давати назви і групувати в групи для того щоб максимально швидко знайти необхідний замок. Ви можете додавати співробітників і обслуговуючий персонал. Надавати / обмежувати їм доступ. Створювати розклад по якому вони зможу відкривати замок, наприклад, понеділок і субота з 8-00 до 10-00. А також бачити в який час і дні, вони відривали замок. Можливо створити складну систему розмежування прав користувачів, що складається з супер-адміністратора з повним набором прав, адміністраторів і менеджерів. Завдяки наявності web інтерфейсу, генерувати паролі доступу, а також дивитися хто, яким способом і в який час відкривав замок можна не тільки через додаток на мобільному пристрої, але і через будь-який web браузер з комп'ютера.

Основні характеристики Ttlock K2 FP

Тип устройства smart контролер
Напряжение питания / источник питания 12В
Материал алюминиевый сплав; стекло
Рабочая температура, °C -20 ~ +60
Интерфейсы связи Bluetooth
Отпечаток пальца Так
Считыватель карт Mifare (встроенный)
Тип карт/брелоков Mifare 13.56 МГц

Відгуки про Ttlock K2 FP

0
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Ttlock K2 FP

Немає запитань про цей товар.

Відеоогляд Ttlock K2 FP

Частина 1 

Частина 2