Гарантія від Camsecurity.com.ua на: віденаблюденіе, домофони, контролери та інше обладнання.

    Гарантійні зобов'язання - це зобов'язання, які бере на себе фірма за працездатність обладнання, що постачається протягом певного періоду часу. Гарантійні зобов'язання оформлюються в вигляді гарантійного талона, який видається на кожну одиницю товару.
    Безумовна гарантія на системи всіх марок надається протягом 1 року з дня продажу. Далі продовжувати гарантійного терміну відбувається тільки за умови своєчасного технічного обслуговування.
    Гарантійні зобов'язання набувають чинності відразу після підписання відповідного гарантійного талона.
    У разі виявлення несправності зверніться в нашу компанію і повідомте про те, що трапилося. У відповідь на Ваше звернення ми пошлемо до Вас технічного фахівця для проведення діагностичних робіт. Якщо технічна несправність НЕ була викликана зазначеними нижче обставинами, наша компанія здійснює ремонтні роботи за свій рахунок. Протягом першого року експлуатації всі ремонтні роботи, включаючи вартість несправних агрегатів, здійснюються за рахунок нашої компанії.
Гарантійні зобов'язання НЕ ПОШИРЮЮТЬСЯ на наступні випадки:
    Несправність приладу викликана діями природних явищ (блискавка, пожежа, потоп і т.д.), або явищ, що виникли не з вини обладнання але які спричинили його псування (скачки напруги в мережі);
    Недотримання правил експлуатації приладу (експлуатація поза встановленими для даного кондиціонера температур, порушення правил використання, позначених в інструкції по експлуатації, потрапляння всередину сторонніх предметів і рідини);
    Інсталяція кондиціонера була проведена з порушенням технічних правил і вимог безпеки (в разі, якщо монтаж проводився сторонніми фахівцями);
Проводився ремонт обладнання сторонніми фахівцями.
    Заздалегідь, ще до покупки устаткування дізнавайтеся умови гарантії, а після здійснення покупки обов'язково вимагайте гарантійний талон з підписом співробітника компанії і штампом. Дбайливо зберігайте талон протягом усього гарантійного терміну.
    Замовляйте обладнання в комплексі з монтажем, в такому випадку наша компанія приймає повну відповідальність за його працездатність, крім випадків, описаних вище.
Обов'язково прочитайте інструкцію з експлуатації до початку використання приладу!