Кабель для відеоспостереження

Код: dop-install
5 3
Додатковий Послуги Монтажу у Харкові
В наявності
Налаштування 3G комплекту з урахуванням безлімітного тарифу 500 грн. Установка і настройка бездротов..
500грн.

Кабель для відеоспостереження

Без кабелів неможливо побудувати жодну домашню або корпоративну мережу – йдеться про мережі супутникового, кабельного або наземного телебачення, а також мережі ІКТ або системи моніторингу. Пропозиція магазину ZespółMedia.pl рясніє всіма кабелями, необхідними для побудови мережі, тобто коаксіальними та мережевими кабелями, патч-кордами RJ-45, кабелями для камер відеоспостереження, а також необхідними штекерами та роз'ємами.

Коаксіальні кабелі, тобто. антенні кабелі
Кабель для ТВ-антени – це основа, без якої неможливе прийом якісного ТВ-сигналу, а також сигналів відеоспостереження, WLAN або GSM. Функція телевізійного антенного кабелю полягає у передачі якісного сигналу між антеною та декором або приймачем. Використовується в телевізійних мережах - кабельному, супутниковому, ефірному та промисловому телебаченні. Саме якісний коаксіальний кабель для антени дозволяє повною мірою використовувати потенціал приймача - роздільну здатність, глибину кольору або контрастність.
Мережеві кабелі
Їхнє використання дуже поширене, тому що вони використовуються для побудови комп'ютерних мереж усередині будівель або у вуличних умовах. Популярний кабель "кручена пара" дозволяє приймати сигнал, що йде від проводки відправника, на домашні пристрої, такі як модеми або маршрутизатори.
Кабелі для камер відеоспостереження
Це особливий тип коаксіальних кабелів, інтегрованих з жилами, які живлять установки відеоспостереження, що є однією з найефективніших форм моніторингу. Залежно від ступеня ізоляції вони призначені для використання у внутрішніх або зовнішніх установках, де сигнал піддається більшій різноманітності перешкод.
Патч-корди RJ-45
Це стандартні мережні кабелі з інтерфейсом Registered Jack 45 , які використовуються для комп'ютерних та ІКТ-з'єднань між кабелями постачальника сигналу та пристроями, що отримують сигнал, наприклад, домашніми модемами та маршрутизаторами.
Тільки якісний кабель для відеоспостереження
У Camsecurity ми пропонуємо лише кабель найвищої якості, тому на весь асортимент кабелів поширюється гарантія. Відмінний вибір для будь-якої установки наш кабель преміум-класу не має собі рівних.
З'єднувальні дроти для систем відеоспостереження
Потрібні з'єднувальні дроти, але у вас немає часу, щоб зробити їх самостійно? Ми забезпечимо вас і там, якщо ви шукаєте простий 1-метровий RJ45 або BNC-BNC, ми маємо все, що вам потрібно.
Чому важливо використовувати якісний кабель для відеоспостереження?
Найбільш трудомістка частина будь-якої установки — прокладання кабелю, і менший продукт може заощадити пару гривень, але людино-годинник, необхідний для його заміни через кілька років, більш ніж затьмарить додаткові витрачені від 100 до 200 гривень на якісний продукт. Крім того, кабель з твердим мідним сердечником працює набагато краще, ніж кабель з гальванічним покриттям, тому навіть якщо проводка прослужить довго, він не зможе зрівнятися з високоякісним кабелем відеоспостереження з першого дня. Хоча це одна з найдешевших частин будь-якої установки (навіть для продуктів преміум-класу), на ній часто заощаджують як установники. Часто це те, що вони шкодують протягом року, коли кабель виходить з ладу.
Які кабелі відеоспостереження найпоширеніші?
Кабелі відеоспостереження, що найчастіше купуються - це CAT5e і RG59 з живленням від дробовика, перший використовується для налаштування IP-камер, а другий - для традиційних коаксіальних систем відеоспостереження. Існують альтернативи CAT5e, наприклад кабель CAT 6 , але крім особливих випадків використання ці кабелі зазвичай не потрібні.

Один або кілька ізольованих провідників, поміщених в оболонку, називаються кабелем. Він складається з жил та ізоляції. Крім них, провід може включати екран, заповнювач, металеву оболонку і інші елементи, які використовуються для роботи в різних умовах.

При виборі шнура врахуйте матеріал, з якого він виготовлений, і поцікавтеся, яка ціна на кабель в спеціалізованих точках. Мідні дроти міцніше, ніж алюмінієві, - вони краще проводять електрику і не іржавіють. Мідний дріт, на відміну від алюмінієвого, більш гнучкий і не ламається при вигинах.

Чи шукаєте ви CAT5e для IP-системи PoE, котушку COAX або просто кілька кабелів HDMI для підключення ваших моніторів, у нас є всі типи кабелів, які можуть знадобитися для підключення вашої системи відеоспостереження.

Придбати Кабель для відеоспостереження в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

Часті питання про категорію кабель