Світлодіодний рекламний екран

Світлодіодний рекламний екран

ПРОФЕСІЙНІ РЕКЛАМНІ СВІТЛОДІОДНІ РІШЕННЯ
    Професійна реклама вимагає найпередовіших технологій. У Camsecurity ми маємо досвід надання кращих світлодіодних рішень для професійної реклами. Ми задовольняємо потреби багатьох національних і міжнародних клієнтів, пропонуючи кращі продукти і послуги. Для нас немає занадто великих або занадто маленьких робочих місць: ми працювали в великих корпораціях, державних установах, малих і середніх компаніях. Camsecurity готовий підібрати кращий світлодіодний екран для ваших потреб.
    Цифрова світлодіодна реклама росте з кожним роком і стає все більш популярною з кожним днем. Це пов'язано з тим, що світлодіодні рекламні щити ефективні, привертають увагу і допомагають привернути увагу потенційних клієнтів, тим самим збільшуючи продажі товарів і послуг.
    Зростаюча популярність зовнішніх світлодіодних екранів стимулювала поява нових і недосвідчених компаній, які намагаються закріпитися на ринку. Їм може не вистачати знань, щоб запропонувати комплексні послуги. Між тими новачками, які займаються перепродажем обладнання, і тими, хто готовий надати якісний сервіс, величезна різниця.
    Camsecurity займається виробництвом і проектуванням світлодіодних екранів для зовнішньої реклами більше десяти років, і саме це робить нас першопрохідцями і справжніми фахівцями в області світлодіодних технологій в нашому регіоні. Наш досвід дозволяє нам створювати ряд дуже специфічних світлодіодних екранів для зовнішнього освітлення, адаптованих до будь-яких потреб.
РЕКЛАМНІ СВІТОДІОДНІ ЕКРАНИ
ВИСОКОЯРКІЕ ПРОФЕСІЙНІ СВІТОДІОДНІ ЕКРАНИ
    Рекламні щити повинні мати достатню яскравість, оскільки це важлива функція, яка робить вміст екрану видимим незалежно від умов освітлення. Яскравість - одна з найцінніших характеристик серед клієнтів, які прагнуть транслювати свою рекламу в будь-який час, навіть під палючим літнім сонцем.
    Світлодіодні дисплеї нижчого якості не будуть ефективні для відображення рекламного контента. Незбалансована яскравість робить екран невидимим при яскравому освітленні і / або занадто яскравим вночі, що може дратувати пішоходів і навіть робити його небезпечним для водіїв.
    Всі наші світлодіодні екрани оснащені зручними регуляторами яскравості, які дозволяють регулювати і програмувати яскравість вашого рекламного щита. Ці пристрої легко програмувати, хоча є можливість встановити датчик освітленості, який буде виконувати цю функцію автоматично.
налаштованим розміром
    Camsecurity пропонує зовнішні світлодіодні екрани нестандартного розміру, щоб повністю задовольнити потреби наших клієнтів. Ми здатні втілити в життя будь-яке індивідуальне проект, незалежно від складності його виготовлення. Ваше задоволення є нашою метою.
    Розмір світлодіодного рекламного екрану буде залежати від того, що ми хочемо транслювати і де ми хочемо, щоб потенційний покупець побачив це. Давайте візьмемо традиційний плакат в якості орієнтира, розмістивши його на бажаному відстані, на якому ми хочемо бачити вміст світлодіодного екрана. Наприклад, якщо ми хочемо, щоб цей плакат правильно сприймався на відстані 100 метрів (відстань до футбольного поля), екрани розміром 2х2 метра буде недостатньо. Очевидно, що нам знадобиться велика поверхню екрану. Підводячи підсумок: видимість в даному випадку не має нічого спільного з якістю екрану, а пов'язана з його розміром.
Водонепроникні світлодіодні ЕКРАНИ
    Вуличні світлодіодні екрани мають ступінь захисту IP, що дозволяє їм намокати в разі дощу. Якщо екран буде розташовуватися на відкритому повітрі, він повинен бути водонепроникним, щоб захистити його характеристики і, таким чином, протистояти несприятливим погодним умовам: сонцю, дощу, снігу і т. Д. Ці характеристики забезпечать довговічність продукту і допоможуть уникнути пошкоджень. можлива несправність системи. Допоможемо вибрати кращий варіант.
СВІТОДІОДНІ ЕКРАНИ ВИСОКОЇ НАДІЙНОСТІ
    Наші зовнішні світлодіодні екрани мають відмінну міцністю, так як їх компоненти мають високу якість. Світлодіоди, що використовуються в екранах, призначені для підтримки однорідного світла протягом тисяч годин.
    Ці стандарти якості означають безпечне та безперебійне використання. Наші світлодіодні екрани можуть працювати 24 години без будь-яких проблем. Наші екрани стійкі до високих температур, в той час як інші низькоякісні продукти можуть зупинятися при 40 ° C, що робить необхідним встановлення системи охолодження, яка значно збільшує витрати на установку і обслуговування.
ВИБІР НАЙКРАЩОГО ДОЗВОЛУ ПІКСЕЛІВ ДЛЯ ЗОВНІШНІХ СВІТЛОДІОДНИХ ЕКРАНІВ
    Після вибору оптимального розміру світлодіодного екрана необхідно дізнатися про дозвіл пікселів - спірна тема. Деякі продавці, маючи обмежені і застарілі запаси, можуть необгрунтовано повідомити необізнаному покупцеві з цього приводу.
    Для гарної якості перегляду білборда в рекламних цілях потрібно достатня кількість світлодіодів. Чим більше світлодіодів, тим краще буде дозвіл. Чим ближче один піксель до іншого, тим краще буде видно контент на близькій відстані. Це означає, що якщо ви хочете краще бачити зображення з близької відстані, піксельна сітка повинна бути 8 мм, а не 10 мм. З іншого боку, коли справа доходить до гігантського світлодіодного екрану, нам знадобиться не менше дозвіл пікселів, а велика сітка пікселів.

Придбати Світлодіодний рекламний екран в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com

У цій категорії немає товарів